Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #131  
Old 01-30-2007, 13:53
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
es legutoljara meg 1 kerdes:

es mi van, ha vki csak SAJAT MAGA akar jatszani / tuljutni / lefordulni?


ez sosincs megvalaszolva. mert nem is lehet, csak ennyi: nem lehetseges. kossszzzzz...
Nagy Sándor is egyedül hódította meg a fél világot mi? Nem voltak mellette harcosok.. Ő egyedül..

Ne viccelj már... Jössz ezzel a magányos farkasként miért nem tudok feljutni a topklán közelébe dumával
Reply With Quote
Sponsored Links
  #132  
Old 01-30-2007, 14:01
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Nem hiszem, hogy mindenki így gondolkodik.
Ha kiüríti az oriját és leveri 5 ori akkor azok nőnek és meg lehet őket ütni azoknak akik mellé kerülnek. Ez a lényeg, nem pedig az amiről te próbálsz beszélni. Te beszélsz csalásról nem én. Kár, hogy ezt neked el kell magyarázni
Nem értem miért személyeskedsz... Az én lekiismeretem tiszta... a Tiéd az?

De azt nekem ne mondd, hogy van aki csak azért felhozza az oriját, hogy ott 0-ra ürítve szabad prédává tegye...

Azt még el tudom képzelni, hogy valaki 3-4 hónap után feladja az egészet, és a törlés helyett a kinullázom magam szabad prédává utat választja.
De azt, hogy eleve úgy jöjjön fel, azt nem értem meg... az 99%, hogy valakinek hozza a földet...
Reply With Quote
  #133  
Old 01-30-2007, 14:02
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Nagy Sándor is egyedül hódította meg a fél világot mi? Nem voltak mellette harcosok.. Ő egyedül..

Ne viccelj már... Jössz ezzel a magányos farkasként miért nem tudok feljutni a topklán közelébe dumával
Jaaaaj, nemár... te magad mondtad, hogy minden eszközzel megakadályozzátok, hogy valaki lefordulhasson...
Szerinted ilyen mentalitás és hozzászólások mellett hány embernek lesz kedve játszani ott?

Én viszonylag sokakkal jóban vagyok, de nem hinném, hogy összetudnék szedni egy 10fős klánt...
Plusz VIP nélkül eleve esélytelen az egész, maradjunk ennyiben.

Van egyelőre még egy Indiai szövim 4-ben(Még 5ben karoltuk fel és ha én nem unok bele a játékba a szövink még sokáig együttmaradhatott volna.), iszonyat lelkes és örül, hogy megtanítottuk játszani, szerinted, ha a szavaidat olvasná, meddig folytatná a játékot!?
Próbálkozik, teper szegény, de neki pl. ellenetek egy másodpercig se lenne esélye.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"

Last edited by Cassandra; 01-30-2007 at 14:04..
Reply With Quote
  #134  
Old 01-30-2007, 14:02
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
Aha... szóval, ha jól értem...
Verekedjem fel magam nagynehezen az A-ba és ott hagyjam, hogy laposraverjenek?
Ez nekem miért is jó?
A játéknak miért is használ?
Ezzel én miért leszek előrrébb?

Nézzük sorba a lehetőségeket...

1. nem törlöd az 1A-s oridat mi történik?

- elmész szabira mert ugy ítéled meg, hogy esélytelen a feljutásod a top30-ba
- kimész SZK-ra ugyanezért

ennek folyománya

- törölsz a 4L-ben egy orit amivel még lehet sőt talán élvezetes is a játék
- az 1A helyzete nem változik semmit csakmégkevesebb lesz benne a játékban tartott (TÁMADHATÓ és ez a lényeg) földterület

2. törlöd az amúgy is haszontalanul tengődő 1A-s oridat, hogy ne kelljen a kisorit feláldozni. Ha elötte kiürited az orit akkor lever aki arra jár (nem bizonyos valaki!) sőt ha ugyis törölsz utánna akkor le is ujrázhatod hiszen mindegyha törölsz és ismét kiüríted.

ennek folyománya

- megmarad az élvezhető csopiban a kisorid
- ugy nem veszel részt az 1A-s játékban ahogy eddig, mégis növelted a támadható földterület mennyiségét azok számára akik épp uton vannak a topba. (Ez nem azt jelenti, hogy nekik adod le a földedet!!! Azt jelenti,hogy bárkinek is adod az utánna nála marad így el lehet tőle venni!)

Sajnálom, hogy ennyire félreértett a társaság egy számomra egyértelmű dolgot.

Last edited by monro; 01-30-2007 at 14:04..
Reply With Quote
  #135  
Old 01-30-2007, 14:03
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
...
3. szinten is csak 1 csoport van még mindig mi? Annak mennyi a létszáma, és abban mennyi az aktív?
...
73 ori van a G-ben, ebből 31 szabis
58 ori a B-ben, ebből 29 szabis
Reply With Quote
  #136  
Old 01-30-2007, 14:03
Mephisto Mephisto is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Nagy Sándor is egyedül hódította meg a fél világot mi? Nem voltak mellette harcosok.. Ő egyedül..

Ne viccelj már... Jössz ezzel a magányos farkasként miért nem tudok feljutni a topklán közelébe dumával
Ja, nézzük az 1/A-t angolban. 50-60 játékos, abból a 20 legjobb és a helyzetük miatt leggazdagabb ori az első helyeken. A maradék kevésbé jó, vagy mondjuk azt, hogy 1-2 jó játékos (ide mindenki magát képzeli) és a többi kevésbé jó játékos (ide mindenki a másikat képzeli) küzködik a feljutással.
végül is lehetne Nagy Sándor féle klánokat csinálni, de nincs hozzá ember alap...
Olyan kláűntársaim voltak, hogy Te sírnál azon. S még is velük kellett lennünk, mert nem volt más. Szóval tényleg időnként úgy éreztem, hogy magányos vagyok. De Te és mások ott ezt el sem tudjátok képzelni, hogy milyen apróságokkal kellett nap mint nap megküzdeni, Ti olyan tagokkal szóba se álltok...
Reply With Quote
  #137  
Old 01-30-2007, 14:03
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
N
Azt még el tudom képzelni, hogy valaki 3-4 hónap után feladja az egészet, és a törlés helyett a kinullázom magam szabad prédává utat választja.
Pont erről beszélek. Ugy éreztem Cassandra tipikusan ebben a cipőben jár. Neki írtam a javaslatot pontosan ezért.
Reply With Quote
  #138  
Old 01-30-2007, 14:04
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
Jaaaaj, nemár... te magad mondtad, hogy minden eszközzel megakadályozzátok, hogy valaki lefordulhasson...
Szerinted ilyen mentalitás és hozzászólások mellett hány embernek lesz kedve játszani ott?
Én megmondom, egynek se
Nekem is volt orim, de nem ment sokáig Így nem is próbálok meg kűzdeni, maradok a hódítónál...
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #139  
Old 01-30-2007, 14:04
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Red face

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
Aha... szóval, ha jól értem...
Verekedjem fel magam nagynehezen az A-ba és ott hagyjam, hogy laposraverjenek?
Ez nekem miért is jó?
A játéknak miért is használ?
Ezzel én miért leszek előrrébb?

Mostmár csak 70nap alatt kéne feljutnom a 2B topjába és mormolnom egy imát, hogy mire letelik meglegyen a 30%om, vagy, ha letelik, utána csak korlátozott mértékben üssenek.

58-an vagyunk, a 17. helyig kéne felevickélni, úgy, hogy elöttem most ez a helyzet.

Ki látja úgy rajtam kívül, hogy erre nem lesz elég a 70nap?
Nem tudom milyen fajjal vagy, de mondjuk egy elffel, vagy félelffel (amiből vannak páran itt a csoportban) ne akard már megváltani a világot
Ez olyan, mint egy félelf a csupa gnóm csoportban Mielőtt szintet lépnétek érdeklődjetek már a helyzetről... :-)

Egyértelmű, hogy csakis hadi oriként lehet érvényesülni már a B-ben is... Lehet már a 3. szinten is... Tudom, mert szevedek a törpémmel eleget... képzelem mi küzdelem lenne egy félelffel vagy egy emberrel
Reply With Quote
  #140  
Old 01-30-2007, 14:05
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Everlasting View Post
Nem szabad vitatni a 2 klán érdemét. Jól játszottak,mindenképp megérdemlik hogy esélyük legyen a pozíciójukat megvédeni,hiszen ők is megharcoltak érte. valami olyan változtatás kell,ami ösztönzi a forgást vagy mint a morál gondok egy idő után kényelmetlenséget okoz., nem pedig drasztikus szívassuk meg a fentieket.
100%-osan 1etertek!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Szerinted milyen az új fórum? robogo A fórumról... :) 93 03-28-2007 08:49
angol VIP Wolfschanze Segítség 11 12-03-2006 23:22
Angol foci Pool Szabadidő, Sport 6 02-13-2006 13:49
Olasz, angol, spanyol foci Pool Szabadidő, Sport 2 02-01-2006 23:31


All times are GMT +1. The time now is 03:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu