Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Ki a legjobb csaj a klánban ?
Zou mindenképp... 16 45.71%
Talán Zou. 16 45.71%
Zou! 7 20.00%
Multiple Choice Poll. Voters: 35. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #131  
Old 06-26-2006, 07:51
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy
De en inkabb tanacsnak szeretem az ilyet gondolni, mint megszeghetetlen parancsnak, es jateknak fogom fel a dolgot, nem haborunak.
Ilyen vagyok
Pedig minden nap egy új háború!
Meg kell küzdened a tejért a sarki boltban, a buszon, hogy felférj.... szóval csak ne hagyd magad, üssed vágjad a jónépet jó diktátorhoz méltan és küldd a klántársaid oriját az első sorba! Arra persze lehet vigyázni, hogy ők adják le a mindent elsöprő sortüzet és ne az ellen rájuk...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #132  
Old 06-26-2006, 19:30
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

[quote=Remedy][quote=monro]
Quote:
Originally Posted by Remedy
Na de Gyulavezer... jo jatekosoknak nem kell folyton a kezuket fogniuk, es en jobban szeretem a demokraciat, mint a diktaturat...

Na es honnan gondolod, hogy en hadtestet szeretnek vezetni, es nem valami mast? (meg az se biztos, hogy vezetni szeretnek Mi van, ha nekem az a fontos, hogy jot jatsszak a haverokkal, de emelett legyen idom minden masra, tudjak aludni, tobbet szamitson egy nap 7 ora eltoltott alvas mint mindjuk x heki az orimbol, tobbet szamitson egy sorozes, vagy egy barmi egy haverral, mint egy tamadas inditasa...
Nem lehetnek ugyanazok az ambicioink, es az, hogy mi nekunk a jo
Es hidd el, nem arrol van szo, hogy kibujnek barmilyen dontesmeghozatal alol... De en inkabb tanacsnak szeretem az ilyet gondolni, mint megszeghetetlen parancsnak, es jateknak fogom fel a dolgot, nem haborunak.
Ilyen vagyok

Teljesen igazad van. Ettől még amit leírtam az igaz Egy jó klánnak szüksége van egy vagy akár több vezetőre is. Én pld elég sokat vagyok távol a géptől mostanában, de az elmúlt 2-3 év amit eltöltöttünk a klán nagyrészével azt eredményezte, hogy a klán a vezetője nélkül is "tudja" mik az eljárások a napi rutinok kapcsán. Kialakítottunk egy piaci mechanizmust és egy alapstratégiát támadás esetére és egy fejlődési útvonalat. Mindezt együtt tesszük annak ellenére, hogy a vezér mutat egy irányt. Persze előfordult már, hogy valami másképp történt, mert a többiek meggyőztek róla, hogy az a jobb megoldás. Nem hiszem, hogy a te alapelved a játékról és a szabad életről a sörözésekről stb és az amit én mondtam ütné egymást. Sztem te sem töltesz kevesebbet a gép elött mint én
Reply With Quote
  #133  
Old 06-27-2006, 08:25
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Zou lécci hanyagoljátok már a másik topicot amíg ilyen "eszelős" a hangulat. Szépen elhúznak nyaralni aztán talán egyszer majd visszamerészkednek játszani. Ámen.
Reply With Quote
  #134  
Old 06-27-2006, 09:31
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

[quote=monro][quote=Remedy]
Quote:
Originally Posted by monro


Teljesen igazad van. Ettől még amit leírtam az igaz Egy jó klánnak szüksége van egy vagy akár több vezetőre is. Én pld elég sokat vagyok távol a géptől mostanában, de az elmúlt 2-3 év amit eltöltöttünk a klán nagyrészével azt eredményezte, hogy a klán a vezetője nélkül is "tudja" mik az eljárások a napi rutinok kapcsán. Kialakítottunk egy piaci mechanizmust és egy alapstratégiát támadás esetére és egy fejlődési útvonalat. Mindezt együtt tesszük annak ellenére, hogy a vezér mutat egy irányt. Persze előfordult már, hogy valami másképp történt, mert a többiek meggyőztek róla, hogy az a jobb megoldás. Nem hiszem, hogy a te alapelved a játékról és a szabad életről a sörözésekről stb és az amit én mondtam ütné egymást. Sztem te sem töltesz kevesebbet a gép elött mint én
Apropo, sorozes - a multkor azert nem voltam, mert a bolcsessegfogam okozott szinte kibirhatatlan fajdalmakat azon a hetvegen.... De ha nem lesz ilyen meleg, szivesen benezek hozzad, ha jon meg par ember... (csak a steakem meglegyen)
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #135  
Old 06-27-2006, 10:49
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

[quote=Remedy][quote=monro]
Quote:
Originally Posted by Remedy

Apropo, sorozes - a multkor azert nem voltam, mert a bolcsessegfogam okozott szinte kibirhatatlan fajdalmakat azon a hetvegen.... De ha nem lesz ilyen meleg, szivesen benezek hozzad, ha jon meg par ember... (csak a steakem meglegyen)
A steak-ed megvolt... aki ott volt tudja, főleg aki végül megette
Megmondom a frankót én ha valamit "megrendelek" legalább annyi fáradságot veszek, hogy rácsörgök ha mégse jön össze a dolog. Picit nehezteltem ezért. Ha legközelebb is eljátszol hasonlót akkor egy komolytalan alaknak foglak tartani

Remélem nincs harag, mert őszinte voltam! 3 napig csak a steakedet hajtogattad a fórumon... én meg készültem ennek megfelelően. Reaktor meg megette
Reply With Quote
  #136  
Old 06-27-2006, 11:08
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro
Reaktor meg megette
Még jó, hogy van akire lehet számítani
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #137  
Old 06-27-2006, 14:14
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

[quote=monro][quote=Remedy]
Quote:
Originally Posted by monro

A steak-ed megvolt... aki ott volt tudja, főleg aki végül megette
Megmondom a frankót én ha valamit "megrendelek" legalább annyi fáradságot veszek, hogy rácsörgök ha mégse jön össze a dolog. Picit nehezteltem ezért. Ha legközelebb is eljátszol hasonlót akkor egy komolytalan alaknak foglak tartani

Remélem nincs harag, mert őszinte voltam! 3 napig csak a steakedet hajtogattad a fórumon... én meg készültem ennek megfelelően. Reaktor meg megette
Semmi gond, viszont a szamod nem tudom - es egy fogfajas hirtelen tud jonni - ha meglett volna a szamod, szolok. - Nyilvan.
Kuldd el vhogy

Ja es ez itt nem mentegetodzes - eletem legrosszabb hetvegeje volt, hetfon szajsebeszet lett a vege...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #138  
Old 06-27-2006, 14:35
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

[quote=Remedy][quote=monro]
Quote:
Originally Posted by Remedy

Semmi gond, viszont a szamod nem tudom - es egy fogfajas hirtelen tud jonni - ha meglett volna a szamod, szolok. - Nyilvan.
Kuldd el vhogy

Ja es ez itt nem mentegetodzes - eletem legrosszabb hetvegeje volt, hetfon szajsebeszet lett a vege...
Az 1. hozzászólásban leírta azt is...
Reply With Quote
  #139  
Old 06-27-2006, 14:57
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

[quote=Arwyl szelleme][quote=Remedy]
Quote:
Originally Posted by monro

Az 1. hozzászólásban leírta azt is...
Kösz, akkor visszakeresem.... vhogy az nem ragadta meg a figyelmem


ps: ha mas is keresne... a 86os az
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 06-27-2006 at 15:01..
Reply With Quote
  #140  
Old 06-27-2006, 15:35
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

[quote=Remedy][quote=Arwyl szelleme]
Quote:
Originally Posted by Remedy

Kösz, akkor visszakeresem.... vhogy az nem ragadta meg a figyelmem


ps: ha mas is keresne... a 86os az

Természetesen a másik topik 1. hsz-ra gondoltam. (Szkarabeusz NYÍLT klántali), de igen ebben a topikban is ki van írva a 86 hsz-ban.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 00:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu