Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #131  
Old 01-27-2006, 21:12
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb

Quote:
Originally Posted by Macal
No, végre elérkeztünk a problémámhoz, csak sikerül megértetnem. Nem akarok klánba lépni, de rámkényszeríti a játék valaki másnak az akaratát, érted? Önerőből meg nem lehet megoldani sajnos, és nekem ez esik rosszul. Makacs ember vagyok, szeretném egyedül megcsinálni, az meg a halálom, ha más rám akarja erőltetni a saját akaratát.
Elf kereskedő ori 1300 hekire:

245 ház
285 barakk
130 tanya
5 raktár
275 torony
200 templom
160 bank

vagy

245 ház
300 barakk
135 tanya
5 raktár
300 torony
215 templom
100 bank

picit élezve:

222 ház
300 barakk
135 tanya
5 raktár
300 torony
215 templom
123 bank

ha van már pénzed és sokat vagy:

160 ház - 6700 emebr (a tornyok és bankokban nincs foglalkoztatottság)
315 barakk
125 tanya
310 őrtorony
215 templom
170 bank

Sezrintem ezek közül 1300 hekin bármelyik bőven megállja a helyét, még a vad orkokkal szemben is Aztán ha megvan a lé, lehet feljebb menni
Reply With Quote
Sponsored Links
  #132  
Old 01-27-2006, 21:18
Macal Macal is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Szolnok
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mindenesetre, megmondom őszintén, jó volt most erről beszélni, és hasznos ez a fórum, mert kezdem megérteni a másik fél álláspontját, és ez jó! Ami bennem most kialakult kép az az, hogy a "veterán" gárda (ezzel nem bántani szeretnék senkit) sajátjának érzi a játékot, kicsit igazuk is van, hiszen itt vannak a kezdetektől, szenvedtek, megküzdöttek érte. Kicsit olyan ez, mint a játszótéren a játékok, mikor van egy csapat, aki mindíg ott játszik, aztán a játszótér egyre népszerűbb lesz, és jönnek az új srácok, akik szintén játszani akarnak. Az újak közt vannak rendesek, gonoszak, mint mindenhol ahol csak emberek fordulnak elő. Lesz egy kevés féltékenység, hogy eddig én játszottam ezzel, nekem több jogom van hozzá, stb. Közben meg ott a másik fél, aki most jött, fogalma sincs arról, mennyit kellett gürizni, hogy meglegyen az a játszótér. ők azért haragszanak, mert a régiek az elsőbbség jogán szerezték a személyiségeiket, a nagy orijukat, stb. De azért nekik is van valami kis igazuk, hiszen a játszótéren mindenkinek joga van játszani, legalábbis a papírforma szerint. Arról meg nem tehet a most jött se, hogy ő csak most szerzett tudomást erről a játszótérről, és nem előbb, hiszen akkor előbb jött volna ő is, nem? A régiek úgy érzik meg akarják fosztani őket a jogos előnyüktől, míg az újak azt sérelmezik, hogy mindenkinek egyenlő jogainak, lehetőségeinek kéne lenniük, hisz mind befizetik a belépődíjat. Most jó nagy katyvaszt hordtam össze, de remélem azért nagyjából érthető. Mindenesetre köszönöm a tanácsokat, most jó éjszakát kívánok mindenkinek, megyek aludni. sziasztok!
Reply With Quote
  #133  
Old 01-27-2006, 21:19
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Macal
Hogyan tudok jobb lenni az aktuális környezetmnél, ha az ork harcos tudós tábornok, én meg elf kereskedő vagyok, ő klánraktárból etet, nem tart tolit, és varit is alig. Hogyan védjem meg ez ellen a brutális erő ellen magam egyedül, ha ori-az-orit támadja, alulról?
Elgondolkodtató... ha neki csak serege van, akkor miért nem előzöd meg a bajt pl azzal, hogy felgyújtod a házainak a felét, és lerengeted a maradék területét?
Persze beütése előtt 10 másodperccel hozd el a tekijeinek a felét is...ha így beüt téged elfként, akkor valamit nagyon rosszul csináltál -tapasztalatból mondom
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #134  
Old 01-27-2006, 21:21
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Macal
Mindenesetre, megmondom őszintén, jó volt most erről beszélni, és hasznos ez a fórum, mert kezdem megérteni a másik fél álláspontját, és ez jó! Ami bennem most kialakult kép az az, hogy a "veterán" gárda (ezzel nem bántani szeretnék senkit) sajátjának érzi a játékot, kicsit igazuk is van, hiszen itt vannak a kezdetektől, szenvedtek, megküzdöttek érte. Kicsit olyan ez, mint a játszótéren a játékok, mikor van egy csapat, aki mindíg ott játszik, aztán a játszótér egyre népszerűbb lesz, és jönnek az új srácok, akik szintén játszani akarnak. Az újak közt vannak rendesek, gonoszak, mint mindenhol ahol csak emberek fordulnak elő. Lesz egy kevés féltékenység, hogy eddig én játszottam ezzel, nekem több jogom van hozzá, stb. Közben meg ott a másik fél, aki most jött, fogalma sincs arról, mennyit kellett gürizni, hogy meglegyen az a játszótér. ők azért haragszanak, mert a régiek az elsőbbség jogán szerezték a személyiségeiket, a nagy orijukat, stb. De azért nekik is van valami kis igazuk, hiszen a játszótéren mindenkinek joga van játszani, legalábbis a papírforma szerint. Arról meg nem tehet a most jött se, hogy ő csak most szerzett tudomást erről a játszótérről, és nem előbb, hiszen akkor előbb jött volna ő is, nem? A régiek úgy érzik meg akarják fosztani őket a jogos előnyüktől, míg az újak azt sérelmezik, hogy mindenkinek egyenlő jogainak, lehetőségeinek kéne lenniük, hisz mind befizetik a belépődíjat. Most jó nagy katyvaszt hordtam össze, de remélem azért nagyjából érthető. Mindenesetre köszönöm a tanácsokat, most jó éjszakát kívánok mindenkinek, megyek aludni. sziasztok!

nos itt van az első gond, 22:21 és te aludni térsz, nem is tudom, mikro volt nálam ilyen az elmúlt 2 évben, lehet soha :-D
Reply With Quote
  #135  
Old 01-27-2006, 21:25
Macal Macal is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Szolnok
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld
nos itt van az első gond, 22:21 és te aludni térsz, nem is tudom, mikro volt nálam ilyen az elmúlt 2 évben, lehet soha :-D
Sajnos 24-ben dolgozom, reggel 8-ra értem haza, és reggel 4-kor megyek megint. Muszály vagyok 48 óránként 5-6 órát aludni.
Reply With Quote
  #136  
Old 01-27-2006, 21:27
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld
nos itt van az első gond, 22:21 és te aludni térsz, nem is tudom, mikro volt nálam ilyen az elmúlt 2 évben, lehet soha :-D
Nekem 4 éve nem volt ilyen, és "csak" egy 'legnagyobb elf' díjra futotta...amit aztán elvett valaki
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #137  
Old 01-27-2006, 21:27
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Macal
Sajnos 24-ben dolgozom, reggel 8-ra értem haza, és reggel 4-kor megyek megint. Muszály vagyok 48 óránként 5-6 órát aludni.
Na itt kezdődnek a problémák
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #138  
Old 01-27-2006, 21:30
Macal Macal is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Szolnok
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Igen, hidd el, nekem sem az álmom, hogy ennyit kelljen melózni, de azt hiszem ez nem tartozik ide. Viszont akkor legyen egy csoport, amiben a fun-ok játszanak! Na?
Reply With Quote
  #139  
Old 01-27-2006, 21:32
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Macal
Viszont akkor legyen egy csoport, amiben a fun-ok játszanak! Na?
Szerintem hamar befuccsolna az is...
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #140  
Old 01-27-2006, 21:37
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

Quote:
Originally Posted by Xeper
Szerintem hamar befuccsolna az is...
Attól függ kit nevezünk fun-nak és mi választ el egy fun-t a fanatistától? Hol a határ?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 04:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu