Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: egyet értesz-e azzal hogy az országnevet meg lehessen változtatni részben vagy egészé
semmiképpen 12 12.00%
részben, példálul a helyesírás kijavításáig 41 41.00%
a teljes név megváltoztatható legyen 48 48.00%
nem érdekel 4 4.00%
Multiple Choice Poll. Voters: 100. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 04-23-2007, 22:02
bpeet bpeet is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Ez kellett hogy jó estém legyen
ezek szerint csak megérte
__________________
de bíró úr nem sok az az öt év?
mondom KÖTÉL!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #122  
Old 04-24-2007, 11:59
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by bpeet View Post
ezek szerint csak megérte
akkor szavaztam én is.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #123  
Old 07-04-2007, 14:57
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

várhatóan lesz újra ilyen vagy egyszeri alkalom volt?
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #124  
Old 07-04-2007, 15:01
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
várhatóan lesz újra ilyen vagy egyszeri alkalom volt?
Ahogyan a névváltoztatás meghirdetésekor írtam, ez egy egyszeri lehetőség volt. Talán egyszer, majd jópár év múlva újra lesz ilyen, de ilyen jellegű igéretet nem teszek.

Az eredeti üzenet:

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Sziasztok!

Felmerült igénynek, hogy legyen lehetőség az országnév megváltoztatására, akár egy elgépelés kijavítására, akár a név teljes átírására.

Ezért most egy egyszeri, korlátozott lehetőséget biztosítunk erre.

2007. április 11-én 24:00-ig (ez jövő hét szerda) van lehetőség kérni az országnév megváltoztatását.

Két eset van a névváltoztatásra: vagy elgépelést javítunk, vagy a nevet elgépelésen túl változtatjuk. A két változtatás feltételei különböznek.

Az elgépelés javításának feltétele: az érintett országon minimum 1500 körig érvényes VIP tagság szükséges. A tagság teljes egészében megmarad, ez csak egy biztosíték, hogy valóban hosszabb távon szeretnél játszani, és a névváltoztatást ennek fényében komolyan gondolod.

A név teljes megváltoztatásának feltétele: az érintett országon minimum 1500 körig érvényes VIP tagság szükséges, amiből 500 kört LEVONUNK!

Mindkét esetben a fórumon közzétételre kerül, ezáltal később visszakereshető az eredeti és az új név is, az ország sorszámával együtt.

A névváltoztatás menete:

A support@hodito.hu címre kell írnod egy e-mailt, a téma sorban jelezve, hogy névváltoztatásról van szó (például azt írod témának, hogy "névváltoztatás"). Ha ez elmarad, akkor nem garantáljuk, hogy a levelet időben feldolgozzuk, utólagos névváltoztatásra pedig nem lesz lehetőség.

A levélben add meg az ország számát, aktuális nevét, a Beállítások menüpont alatt található azonosítókódot, a kért új nevet, valamint azt, hogy ez szerinted elgépelés javítása-e, vagy teljes névcsere.

Új névnek csak olyan név választható, ami a Hódítóban nem szerepel, és megfelel a Hódító névválasztási előírásainak.

Ha nem értünk egyet a besorolással (nem elgépelés javításáról van szó), vagy a kért név már foglalt, esetleg az átíráskor (jövőhét második fele) nem rendelkezik az adott ország a szükséges mennyiségű VIP körökkel, akkor az átírási kérelmet elutasítjuk, és az aktuális név marad.

Ha minden megfelel, akkor a nevet átírjuk, és amennyiben nem elgépelés javítása történt, akkor az 500 VIP kört levonjuk.

A megváltoztatott neveket ezen a fórumon közzétesszük, valamint a Hódító címlapjára is egy ide mutató linket helyezünk el a hírekbe.

Mivel ez egy egyszeri lehetőség, a fenti határidő után érkező névváltoztatási kéréseket nem áll módunkban teljesíteni.

Ha a névváltoztatási kérelmed elutasításra kerül, már nem próbálkozhatsz újra, hiszen akkor már ezen a határidőn túl leszünk.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #125  
Old 07-04-2007, 18:01
zsozso zsozso is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 2
Activity: 0%
Longevity: 92%
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by skiti View Post
a név-vadászat topikban merült fel, hogy ha az elfogadhatatlan régi országnevek megváltoztatására van lehetőség, esetleg az elfogadható orineveket is megváltoztathassa a tulajdonosa!
esetleg vipkörért, hogy mégse legyen az hogy boldog boldogtalan összevissza cserélgeti az orinevét akár azért hogy könnyebb legyen szem elől téveszteni.
én például azért örülnék neki mert betühibát vétettem az egyik orinevemben, de olyat is ismerek aki barátnőjéről elnevezett oriját keresztelné át mert az elvesztette az aktualitását
és ha Atis első reakcióját jól értelmezem, amennyiben erre lenne igény akkor sem mint állandó lehetőség szerepelne eza hódban, hanem lenne rá egy kinevezett pár napos/hetes intervallum
várom a reakciókat
támogatom szerintem is ha lehetne változtatni sokkal kezelhetöbbé válna akinek több országa van(nekem csak egy van),de a szövimnek több van és mindig panaszkodik,hogy lehetne könnyebb...
Reply With Quote
  #126  
Old 07-04-2007, 18:02
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by zsozso View Post
támogatom szerintem is ha lehetne változtatni sokkal kezelhetöbbé válna akinek több országa van(nekem csak egy van),de a szövimnek több van és mindig panaszkodik,hogy lehetne könnyebb...
Jobb később, mint soha
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
  #127  
Old 07-04-2007, 18:02
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by zsozso View Post
támogatom szerintem is ha lehetne változtatni sokkal kezelhetöbbé válna akinek több országa van(nekem csak egy van),de a szövimnek több van és mindig panaszkodik,hogy lehetne könnyebb...
Néhány hónapot Te is elkéstél... Célszerű ilyenkor végigolvasni a témát, különösen, ha az már a megvalósultak között van, mert ilyenkor már hiába szólsz hozzá. A mostani lehetőség már lement. Legközelebb majd TALÁN sok-sok év múlva...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #128  
Old 07-04-2007, 19:33
Pomi Pomi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Budapest
Posts: 58
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Nagyszerű, csak most kezdtem el olvasni, és már vége is a névváltoztatásnak.
Még jó, hogy én minden nevemmel megvagyok elégedve
Amúgy az egyszeri névváltoztatást én is támogatom így utólag, amúgy meg nem támogattam, mert azt hittem a kérdés arra vonatkozik, hogy bármikor lehessen változtatni uk-muk-fuk, na azt nem
Reply With Quote
  #129  
Old 08-22-2007, 12:15
DARKNESZ DARKNESZ is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Edelény
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 92%
Red face

Na eről én is lekéstem
Reply With Quote
  #130  
Old 08-22-2007, 12:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by DARKNESZ View Post
Na eről én is lekéstem
Közel fél évet.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Fórumos felhasználónév megváltoztatása és törlése Viz Elvetett javaslatok 1 01-17-2007 17:05
Felhasználói név megváltoztatása Batu Segítség 9 11-11-2006 07:01
Országnév megváltoztatása Artúr Elvetett javaslatok 3 06-21-2006 20:46
Országnév módositás! Alucard Elvetett javaslatok 2 06-19-2006 21:53


All times are GMT +1. The time now is 18:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu