Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 01-18-2007, 20:35
skiti's Avatar
skiti skiti is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 447
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

víz...
komolyan érdekel, nem szőrszálhasogatni akarok...
és ez milyen hátrányt okoz neked egészen konkrétan?
Sponsored Links
  #122  
Old 01-18-2007, 20:43
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by skiti View Post
synk, sokan feladják, sőt, mindenki feladja 100k értéken mert akkor már érzi mekkora macera is felmenni 5k heki fölé.
ahol szakadék van a topp orik után oda határőr is felesleges emiatt.
de azok az orik fennt nem oda regeltek, igenis felmásztak.
így vagy úgy de megtették.
ők vagy akitől a földet kapták..., lényegtelen, megdolgoztak érte hogy ott lehessenek.
és nem csak rossz oldala van az ottlétüknek.
veszik a csopban a katonát minden mennyiségben, maximális áron, persze, nem lehet seregcserélni, de 5-s szinten mindenki termel inkább, és katonaképzésből elég jól lehet termelni, és ahhoz még 199 hekire sem kell bekönyvtárazni magad ahol megnyomorít az unalom.

Persze, felmentek. Beverték a saját orijaikat. Láttam X-ben orit kb egy hét alatt 3k hekire mászni.
Hagyományos értelemben vett határőrökre télleg nincs szükség a távolság miatt. Az történik, hogy ha valaki megpróbál veszélyt jelenteni, akkor a csoport belsejéből indul meg hirtelen egy hótt izom hadiszövi. Nem vesztegetnek időt fedezésre, hogy a prédát utolérjék, mert ahol kell, kijön szabiról egy ori, és azon kapaszkodhatnak fentebb. A célpontjuk addig termelt, most meg már nem lesz ideje beseregezni, mert egy darab íj vagy elit nincs a piacon, kivéve abban az előre megbeszélt időben amikor a vadászokat fel kell tölteni. Azok lecsapkodják akit kell, aztán leadják a felesleges földjüket, és vagy visszamennek a csopiban vagy fellépnek...
A másik: hadd ne legyek már hálás a csalóknak amiért jó áron el tudom adni a katonámat.
  #123  
Old 01-18-2007, 20:47
Bea Baba's Avatar
Bea Baba Bea Baba is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 193
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Hahó szerintem száljunk már le a csillagokból,aki évek óta fent van, azt nem igazán lehet csak ugyni leszedni, vannak itt akik bő 100mrdüvel syaladgalnak, es az alsó csopis árakból vigan eltartja magát bármien körülmények közt is...
Mert ha leütitek ugyos van annyija h visszafedezze magát nagyon gyorsan, és az se biztos h le tudjátok ütni, megint mássik dolog h van annyi pénze h szórakozva felvegye az ember előle az egész piacot..... Én nem mondom h nem lehet.. de azért nem dobálóznák evel a leveréssel ennyire... Másik dolog hogy azért odáig fel is kell jutni, és tapasztalatból mondom h láccik az ha mondjuk 1 csapat rohamosan közeledik, szóval bőven fel lehet 1 iesmire készülni...
Amugy másik topic ameik a minimum föld néven fut, sokkal jobban hangzik
__________________
Don't worry, beeee happy!!

Bea Baba (#336994) itt megtaláltok
  #124  
Old 01-18-2007, 20:48
skiti's Avatar
skiti skiti is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 447
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

akkor tüntess ellenük
ne kiárult orival lépj fel a negyedik szintre, mert ha kipakolsz 600 hekin 20-30k egységet, azt bizony ők veszik meg, és nekik köszönheted ezáltal azt hogy ha ujra televeszed magad L-ben, szép hasznod marad már ezen is.
ők is játékosok, ők is vipelik az orijaikat.
és az hogy csalnak...?
kihasználták a kiskapukat...
de még mindíg nem tudom hogy mivel ártanak neked például?
  #125  
Old 01-18-2007, 20:50
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by skiti View Post
víz...
komolyan érdekel, nem szőrszálhasogatni akarok...
és ez milyen hátrányt okoz neked egészen konkrétan?
Hogy neki milyet azt nem tudom. Az én szövimet egyszer elkapta ez a vadászcsapat csak úgy hobbiból. Kétségtelen, nem a legaktívabb szövi voltunk, de akkor is baromira idegesítő, hogy úgy irtanak szét majdnem mintha üres lennél... Hiába volt pénzünk, nem tudtunk sereget venni azokban a napokban, nagyritkán katincsot, amit továbbképezhettünk, hadd ne mondjam milyen eredménnyel. Megbetegítettük őket, de nekik kórház nélkül is volt módjuk napokig kitámadni, és újrabetegíteni magukat, győzték 50k-s varik fokozásával. Igaz, az ő fájukat megvették mások 12500 aranyért nagy tételben...
Szal engem zavar az ilyesmi a dolog elvi oldalától függtelenül is...
  #126  
Old 01-18-2007, 20:54
skiti's Avatar
skiti skiti is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 447
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

és ez hol történhetett?
ha "olyan" vadászcsapat volt, akkor valószínűleg ti is fel akartatok menni, mert fellépési határ alatt még nem hallottam határőri konfliktust
szóval fel akartatok menni...
legalábbis feljebb...
és nem ment mert ők már korábban befoglalták abban a csopiban a toppozíciót, akkor pedig mégsem a magas hekin termelés ellen tiltakozol, hanem az ellen hogy te nem tudsz.
persze most ki fogsz javítani hogy tévedek
  #127  
Old 01-18-2007, 20:55
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by skiti View Post
és ez hol történhetett?
ha "olyan" vadászcsapat volt, akkor valószínűleg ti is fel akartatok menni, mert fellépési határ alatt még nem hallottam határőri konfliktust
szóval fel akartatok menni...
legalábbis feljebb...
és nem ment mert ők már korábban befoglalták abban a csopiban a toppozíciót, akkor pedig mégsem a magas hekin termelés ellen tiltakozol, hanem az ellen hogy te nem tudsz.
persze most ki fogsz javítani hogy tévedek

400 hekin történt az eset, úgyhogy tévedsz. Az egy forgolódós szövi volt, nem nagyon álltunk meg termelgetni
  #128  
Old 01-18-2007, 20:59
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sőt azt is hozzáteszem, hogy ez a szövi folyamatosan ezt csinálja
Szal X-ben nem az a divat, hogy termelünk fenn, de amúgy nem bolygatjuk a csoport életét...
  #129  
Old 01-18-2007, 21:00
Viz Viz is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 694
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Hogy neki milyet azt nem tudom. Az én szövimet egyszer elkapta ez a vadászcsapat csak úgy hobbiból. Kétségtelen, nem a legaktívabb szövi voltunk, de akkor is baromira idegesítő, hogy úgy irtanak szét majdnem mintha üres lennél... Hiába volt pénzünk, nem tudtunk sereget venni azokban a napokban, nagyritkán katincsot, amit továbbképezhettünk, hadd ne mondjam milyen eredménnyel. Megbetegítettük őket, de nekik kórház nélkül is volt módjuk napokig kitámadni, és újrabetegíteni magukat, győzték 50k-s varik fokozásával. Igaz, az ő fájukat megvették mások 12500 aranyért nagy tételben...
Szal engem zavar az ilyesmi a dolog elvi oldalától függtelenül is...
Igen, pontosan erről van szó, ha úgy akarják, pl felnyomják 50kra a követ és akkor mit csinálsz?
Ez a gond. Ha termelnének hogy lent legyenek az árak, azt mondom ámen, de valljuk be nagoyn kevés az ilyen
  #130  
Old 01-18-2007, 21:00
skiti's Avatar
skiti skiti is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 447
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

forgolódós szövi 400 hekin...
400 hekin nektek megy valaki akkor az már határőr?
400 hekin 50k varit fokoz?
itt valamit nem értek:S
mondjuk nagyon kezdő vagyok még, nem tudom hogyan mentek régen a dolgok, de ez nagyon nem áll össze...
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Max föld feletti földvesztés szabin.... Pool Általános beszélgetés Hódítós témákban 25 12-11-2006 23:23
maximális föld jeno Elvetett javaslatok 0 12-07-2006 11:47
Elveszett föld!! Cyby_ Segítség 38 10-08-2006 22:06
Kérdezz! Felelünk? :) Toto Segítség 795 07-12-2006 22:01


All times are GMT +1. The time now is 02:40.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu