Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 06-16-2007, 17:43
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Nah, olvasgattam, és mivel az elmúlt pár oldalon többnyire régebben fellépett embereket látok, én is hozzászólok
Emberek, felléptem A-ba, és jelentem élek, és virulok, nem akartak 80-an betámadni, se klánban, se egyéniben (de még ketten sem) ellenben már volt sikeres ütésem is, pedig szinte üres orival léptem fel, lényegtelen miért, meg volt rá az okom

Szóval én sem tartom igazán létszükségű opciónak
És hogy egy kis helyzetjelentés is legyen, azért nem úgy kell elképzelni az A csoport alját sem, hogy napnta 20 klántámadás
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
Sponsored Links
  #122  
Old 06-16-2007, 19:32
Pomi Pomi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Budapest
Posts: 58
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
Nah, olvasgattam, és mivel az elmúlt pár oldalon többnyire régebben fellépett embereket látok, én is hozzászólok
Emberek, felléptem A-ba, és jelentem élek, és virulok, nem akartak 80-an betámadni, se klánban, se egyéniben (de még ketten sem) ellenben már volt sikeres ütésem is, pedig szinte üres orival léptem fel, lényegtelen miért, meg volt rá az okom

Szóval én sem tartom igazán létszükségű opciónak
És hogy egy kis helyzetjelentés is legyen, azért nem úgy kell elképzelni az A csoport alját sem, hogy napnta 20 klántámadás
Mert téged szeretnek...azért nem támadnak, mint ahogy én sem:P ja, meg nem is vagyok olyan magasan:P
Reply With Quote
  #123  
Old 06-16-2007, 19:49
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Pomi ezt a témát kérlek ne offold ennyire.

Örülök hogy egy frissen érintett játékos megosztotta végre a tapasztalatait. Nemtudom miért hiszi mindenki hogy csak tf 80barakkos orkok vannak Aban. A klánoknak el kell tartaniuk magukat. csak akor tud vki klántütni ha éppen van elég likviditás illetve tartalék, ez pedig nem feltétlen mindennapos, sőt.
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
  #124  
Old 06-16-2007, 20:41
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Pomi ezt a témát kérlek ne offold ennyire.

Örülök hogy egy frissen érintett játékos megosztotta végre a tapasztalatait. Nemtudom miért hiszi mindenki hogy csak tf 80barakkos orkok vannak Aban. A klánoknak el kell tartaniuk magukat. csak akor tud vki klántütni ha éppen van elég likviditás illetve tartalék, ez pedig nem feltétlen mindennapos, sőt.
örülök, hogy örömet okoztam, tényleg így van, nem nagyon rohangálunk még állandó 60 % barakkal sem, és az igazat megvallva nincs is rá szükség, inkább egy kis szemfülesség. és hát egy klántámadás értesüléseim szerint nem kevés pénz, mint ahogy az egyéni ütés is jócskán pénzbe van mellesleg Pomi engem nagyon nem szeretnek, ha már így emlegetnek.
és a klántársaim vicceskedése ellenére az sem számít, hogy lány vagyok
legalábbis remélem
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #125  
Old 06-16-2007, 21:29
Pomi Pomi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Budapest
Posts: 58
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
örülök, hogy örömet okoztam, tényleg így van, nem nagyon rohangálunk még állandó 60 % barakkal sem, és az igazat megvallva nincs is rá szükség, inkább egy kis szemfülesség. és hát egy klántámadás értesüléseim szerint nem kevés pénz, mint ahogy az egyéni ütés is jócskán pénzbe van mellesleg Pomi engem nagyon nem szeretnek, ha már így emlegetnek.
és a klántársaim vicceskedése ellenére az sem számít, hogy lány vagyok
legalábbis remélem
Bocs Steve, nem offolom a témát, hanyagolni fogom a társaságotokat igérem!
Reply With Quote
  #126  
Old 06-16-2007, 21:36
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Pomi View Post
Bocs Steve, nem offolom a témát, hanyagolni fogom a társaságotokat igérem!
és ehhez most miért engem idéztél be?
én nem mondta semmi ilyet.

bocsika az offért...
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #127  
Old 06-16-2007, 21:42
Pomi Pomi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Budapest
Posts: 58
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
és ehhez most miért engem idéztél be?
én nem mondta semmi ilyet.

bocsika az offért...
Bocs, nem téged akartalak beidézni!
Reply With Quote
  #128  
Old 06-16-2007, 23:07
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Össze vissza beszélünk? Tudod ez azért van, mert ez egy olyan játék ahol különböző stratégiák szerint lehet játszani. Mindenki a neki megfelelőt választja, van aki a támadó van aki a védő erőre esküszik. Jah miért lenne illúzió hogy vissza üthetsz?

Arra hangzott már el értelmes érv hogy miért legyen klánvédelem?
Mert nem igazságos?
Vagy mert régen történt két iylen eset? (Miért baj, hogy két klán szemfüles volt és észrevette a kínálkozó lehetőséget?)
Hmm igazából tulzottan nem egy létfontoságú dolog az tény, ahogy az is hogy nem mindennap ütik a frissen lépetteket Gyula tény hogy különböző stratégiákon jáccanak különböző emberek, de ettől még mindig igazságtalan a helyzet. Nem tudom hány ilyen eset történt régen, de én nem nevezném szemfülesnek ezeket a klánokat...
Szemfüles akkor ha kiszúr egy klántámadást, és hiénázik, vagy kiszurja ha legyengült egy klán (mert szabis tag van, mert kitámadott 1 v. több tag egyéniben stb.)
de az hogy valakit üssünk aki hátrányban van hát nem tudom. sztem ugyanolyan gusztustalan játékstilus mint 5.en a védelem alol kijövöket ütögetni... Ettől még sztem is fölösleges dolog, mert nem egy gyakori eset és (akár) forditva is előfordulhat, mert azt se tiltja senki hogy ne egy tf orkal lépj fel A-ba sok sok k pacival...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #129  
Old 06-16-2007, 23:15
kiep's Avatar
kiep kiep is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Vác
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 95%
Post

Ez egy elég furcsa topic
Én egyetértek a kezdeményezővel, mert minket pl leütöttek klántámadással pár órával fellépés után. Ja és újrázás után is... Én évek óta toli vagyok, A-ra lépésnél mindig szívok. Hiába van nekem védelmem, azért egy tolisnak toli is kell, és nem árt ha sok van... Talán valamivel kisebb a haderőm még egy 50% barakkos orknál is, ami pedig azért előfordul sűrűn...
Komoly szükség szerintem nincs klánszintű védelemre, akkor már jobb lenne, ha tudnánk piacozni mondjuk 1 kör után, és akkor egyéni védelem sem kéne, mert mire bárki odaérhet, annyit vásárolhatsz, amennyit csak tudsz.

Olvastam valahol a régebbi hozzászólásokban valami olyasmit, hogy: " Régebben sem kellett a klánvédelem A-n, sőt akkor egyéni védelem sem kellett..." Na erről annyit, hogy amikor én először voltam A-n, kb 3-4 éve, akkor a maihoz képest csend és béke honolt, csak a csopi tetején voltak háborúk... Na ha manapság is olyan állapotok lennének, akkor tényleg teljesen fölösleges lenne az egyéni védelem is. De ha nem is barakk%-ban, de mentalitásban hatalmas változás volt azóta! Most ez inkább az ölj vagy téged ölnek feelinges 1500 heki körül is Ez persze nem baj, ebből látszik, hogy elérte célját az erre irányuló módosítás, na de a kettő tényleg nem összehasonlítható...
__________________
kiepland (#147523)
II. kiepland (#429776)
Reply With Quote
  #130  
Old 06-17-2007, 22:14
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Off

Quote:
Originally Posted by Pomi View Post
Bocs Steve, nem offolom a témát, hanyagolni fogom a társaságotokat igérem!
kértem hogyha ide írsz akkor érdemben szólj rá és ne csak viccelődj. Sztem ez nem udvariatlanság, tán a netikett szerint offolgatni udvariatlanabb És nem kell egyből megsértődnmi, az a legegyszerűbb, de sehova se vezet
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kezdeti csoportválasztás Reni Segítség 28 02-13-2006 11:08
Ország kezdése Setkiller Segítség 27 02-05-2006 19:03


All times are GMT +1. The time now is 13:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu