Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

View Poll Results: Kinek mi a véleménye?
Megfogadnám Harcosok tanácsait 25 12.14%
Nem fogadnám meg Harcosok tanácsait 42 20.39%
Kijaza Harcosok? 139 67.48%
Voters: 206. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 10-25-2006, 17:02
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Croissant View Post
Harcos: nagyon csendben jegyzem meg, h kár erőlködnöd a piros osztásával, amíg magad olyan színnel bírsz... persze lehet, h ezt (is) jobban tudod...
Csak csendben jegyzem megHonnan tudod,hogy nem zöld volt?(gondolom szürkével jelezte:P)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #122  
Old 10-25-2006, 17:10
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Harcimarci... te aztán nem vagy piskóta, annyira tudod blamálni magad hogy létrehívtál egy életképes topicot arról hogy mekkora egy olyan vagy... csak azért válaszottam a 3. választást mert kb figyelmen kívül hagytam a bizinyost zseniális postjaidat, lévén egyértelmű hülyeségre nem reagálok ha már vagy 8an leoltottak érte
mindenesetre ekkora külön topicot kiérdemlő teljesítményt összehozni 350 post alatt igazán figyelemre méltó teljesítmény
Reply With Quote
  #123  
Old 10-25-2006, 17:15
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki View Post
Harcimarci... te aztán nem vagy piskóta, annyira tudod blamálni magad hogy létrehívtál egy életképes topicot arról hogy mekkora egy olyan vagy... csak azért válaszottam a 3. választást mert kb figyelmen kívül hagytam a bizinyost zseniális postjaidat, lévén egyértelmű hülyeségre nem reagálok ha már vagy 8an leoltottak érte
mindenesetre ekkora külön topicot kiérdemlő teljesítményt összehozni 350 post alatt igazán figyelemre méltó teljesítmény
Megirtam aki aztmondja,hogy ő jobb tanácsot ad az jöjjön arénára és a semmiröl legyen jó(mivel a kezdöknek is a semmi orikhoz kell tanácsot adni:P) vagy párbajra holnap 3-8ig ráérek mégse jelentkezik senki(nem rolad beszélek:P)
ne 10milliárdból...Meg ne a papíron legyen vagány:P
Ja és megjegyzem továbbra is én nem azt teszem mint ti,hogy ha olyan kérdést teszek fel amire nem tudsz mit irni gyorsan hanyaglom a témát és várom,hogy uj üzenetek jöjjenek és az feledésbe merüljön már
Reply With Quote
  #124  
Old 10-25-2006, 17:16
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Harcosoknál nem létezik napsütés nevű varázslat, és ha az emberei nem éheznek, nem nő a népessége. Ez nem az ő hibája!!! Ne bántsátok.
Reply With Quote
  #125  
Old 10-25-2006, 17:18
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Láma View Post
Harcosoknál nem létezik napsütés nevű varázslat, és ha az emberei nem éheznek, nem nő a népessége. Ez nem az ő hibája!!! Ne bántsátok.
És még én beszélek kis hekirölNagy hekin megnézném,hogy vered le azokat a viharokat amiket egy varis lök rádÉs ha nincs rajtad a napsütés(helytartó) akkor kv elött mindig 5másodperccel kapsz 1 kört
Reply With Quote
  #126  
Old 10-25-2006, 17:20
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Egy szóra
Én úgy tudom,hogy ha nem működnek a bankok,akkor is fogják a pénzt,csak ha kereskedő vagy,nem kamatozik
Szóval sztem nem okoz katasztrófális helyzetet egy oriban,ha akkora emberhiány van,hogy nem működnek a bankok.
Reply With Quote
  #127  
Old 10-25-2006, 17:21
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
És még én beszélek kis hekirölNagy hekin megnézném,hogy vered le azokat a viharokat amiket egy varis lök rádÉs ha nincs rajtad a napsütés(helytartó) akkor kv elött mindig 5másodperccel kapsz 1 kört
Elég simán leveszem 10% templommal a 36 kör vihart is, nem fogod elhinni.
Reply With Quote
  #128  
Old 10-25-2006, 17:21
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
És még én beszélek kis hekirölNagy hekin megnézném,hogy vered le azokat a viharokat amiket egy varis lök rádÉs ha nincs rajtad a napsütés(helytartó) akkor kv elött mindig 5másodperccel kapsz 1 kört
... amit -- ha nem akarsz helytartót -- akkor kv előtt 4 másodperccel le is szedsz.

Egy intim kérdés: Te mióta játszol?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #129  
Old 10-25-2006, 17:22
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Never View Post
Egy szóra
Én úgy tudom,hogy ha nem működnek a bankok,akkor is fogják a pénzt,csak ha kereskedő vagy,nem kamatozik
Szóval sztem nem okoz katasztrófális helyzetet egy oriban,ha akkora emberhiány van,hogy nem működnek a bankok.
Hát akkor én tudtam rosszul de lehet te tudod rosszul majd kiderül ugyisde -10%népben már nemcsak a bank nem megy
Reply With Quote
  #130  
Old 10-25-2006, 17:22
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Never View Post
Egy szóra
Én úgy tudom,hogy ha nem működnek a bankok,akkor is fogják a pénzt,csak ha kereskedő vagy,nem kamatozik
Szóval sztem nem okoz katasztrófális helyzetet egy oriban,ha akkora emberhiány van,hogy nem működnek a bankok.
Sztem ezt rosszul tudod, a tornyok se védenek, ha nem működnek. Mindenestre a logikus az ha nem védenének.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Óriás vs Gnóm vs Ember vs Élőhalott Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 101 09-13-2007 13:36
Dragon, Szamár:)) vs Harcosok Steve Egyéb 116 08-18-2007 07:27


All times are GMT +1. The time now is 19:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu