Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 02-01-2007, 15:40
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Merthogy jelenleg is 2 féle MNT van, mindegyiknek azonos a színkódja, tehát ha létrejönne egy 3. fajta, akkor nem lenne szükség új színre -tehát amit írtál, az pusztán egy olyan ellenérv, ami felesleges bonyolítás lenne, tehát alaptalan.
ebben tokeletesen igazad van, csak en eleve felteteleztem, hogy mas szinnel kellene jelolni, hiszen a listabol azt latod, hogy mnt-ben vagy vele, aztan 1szercsak jon a sereg... sztem megvezeto lenne az ugyanolyan szinu idoszakos mnt, hiszen itt tamadhato vagy. de ha rosszul latom, akkor sry.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #122  
Old 02-01-2007, 15:49
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
ebben tokeletesen igazad van, csak en eleve felteteleztem, hogy mas szinnel kellene jelolni, hiszen a listabol azt latod, hogy mnt-ben vagy vele, aztan 1szercsak jon a sereg... sztem megvezeto lenne az ugyanolyan szinu idoszakos mnt, hiszen itt tamadhato vagy. de ha rosszul latom, akkor sry.
pár órát csak megjegyzel

Nem rossz ötlet de nem hiszem hogy mostanság használnék ilyet...
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
  #123  
Old 02-01-2007, 16:52
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
ebben tokeletesen igazad van, csak en eleve felteteleztem, hogy mas szinnel kellene jelolni, hiszen a listabol azt latod, hogy mnt-ben vagy vele, aztan 1szercsak jon a sereg... sztem megvezeto lenne az ugyanolyan szinu idoszakos mnt, hiszen itt tamadhato vagy. de ha rosszul latom, akkor sry.
Amikor támadható vagy akkor a listából nyilván eltűnne a szürke sáv Hiszen olyankor nincs is mnt-d vele. Amikor az mnt él akkor meg ugyanúgy szürke lehet, mint a többi típus.
Reply With Quote
  #124  
Old 02-03-2007, 13:08
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Amikor támadható vagy akkor a listából nyilván eltűnne a szürke sáv Hiszen olyankor nincs is mnt-d vele. Amikor az mnt él akkor meg ugyanúgy szürke lehet, mint a többi típus.
szerintem ennél is jelentkezne az a probléma, mint amit már felvetettek itt korábban, azaz, hogy tuti lennének olyanok akik csunyán kihasználnák ezt és az időszakos mnt beindulása elött kimennének az adott orira, de az már kísérni sem tudná...
szerintem pont emiatt elég kevesen használnák, akik meg ugyis, azoknak ott a rendes mnt
bár az ötlet jonak tűnik, de ezt a kiskaput valahogy be kellene zárni
Reply With Quote
  #125  
Old 02-03-2007, 13:15
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

szerintem se aludjunk, hanem figyeljunk, es ha nem akarunk fent lenni, akkor mnt-zzunk
Peti meg ugyis lusta es sokszor nincs gep elott, igy atutheto Vele nem mnt-znek biztosan!

Amugy amit itt felvetett Peti, hogy addig ne jöjjön létre az mnt, amig a küldő fél seregei felém tartanak vagy nem tudom...ez picit gerinctelenség
Reply With Quote
  #126  
Old 02-03-2007, 13:42
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa View Post
Amugy amit itt felvetett Peti, hogy addig ne jöjjön létre az mnt, amig a küldő fél seregei felém tartanak vagy nem tudom...ez picit gerinctelenség
Quote:
Originally Posted by Peter View Post
szerintem ennél is jelentkezne az a probléma, mint amit már felvetettek itt korábban, azaz, hogy tuti lennének olyanok akik csunyán kihasználnák ezt és az időszakos mnt beindulása elött kimennének az adott orira, de az már kísérni sem tudná...
szerintem pont emiatt elég kevesen használnák, akik meg ugyis, azoknak ott a rendes mnt
bár az ötlet jonak tűnik, de ezt a kiskaput valahogy be kellene zárni
Quote:
Originally Posted by monro View Post
Ha van kinnlévő sereg akkor nem lép érvénybe addig és kész. Ennek ugyis az a célja, hogy elmehess aludni. Ha te ezt az mnt-t azért kötöd,hogy védd magad amíg másokat molesztálsz akkor magadra vess. Így mivel nem lépne életbe amíg távollévő sereged van addig támadhatna akár az is akivel kötötted. Persze csak ha figyel rá és nem megy lefeküdni aludni, mert biztonságban van.
Felvetéskor be volt zárva a kapu.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #127  
Old 02-03-2007, 15:09
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

http://forum.queosia.com/showthread.php?t=1307&page=7
Quote:
Originally Posted by monro View Post
Nem ez a gáz Szecsa
Az amikor csörög a telefon 4.40-kor a két gyereked és a feleséged mellett aki azért nem tudja kipihenni magát, mert minden éjjel csörög valaki akár többször is
Nah ja. Én is kifejezetten élvezem amikor felébresztenek éjjszaka 2x, mert valaki arra pályázik amit hónapokig építettem ... és reggel meg meló, be egy 20tonnás monstrumba közlekedőket veszélyeztetni, vagy épp éleslövészetre menni és emberéleteket veszélyeztetni stb.
Lehet kicsit drasztikusan álok a dolgokhoz, de így van.
Monro javaslata igaz, hogy gyorsan ki lett kukázva Atinak köszönhetően, de ettől függetlenül én egyértelműen támogatom és nem értek egyet azokkal, akik szerint ez nem kell.
Átgondoltam, ez egy olyan javaslat ami egyeseknek pozítívan befolyásolná a Hódítós életét, másoknak meg nem befolyásolná. Negatívum nincs. És ez már csak ezért is egy remek 5let
Reply With Quote
  #128  
Old 02-03-2007, 19:35
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Felvetéskor be volt zárva a kapu.
értem, akkor bocsi
ezesetben nekem is tetszik az ötlet ebben a formában
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Éjjeli Bagoly (00-06-ig) lll Chat 2364 10-22-2021 23:25
Kombinált támadás Pepa Elvetett javaslatok 4 12-31-2006 16:19
a felfelé támadás mikor érvényesül? solven Segítség 17 08-18-2006 08:15
Támadás színtlépéskor Babszemjankó Segítség 7 08-15-2006 18:49
Felfele/lefele támadás? Nikol Segítség 46 02-03-2006 10:29


All times are GMT +1. The time now is 13:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu