Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 01-17-2007, 21:11
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Ha valaki akar csalni annak mindegy h lehet orit átvenni vagy nem, hidd el hogy megoldja. Igy lehetne legálisan is csinálni. Nem jksz-ezni, mielőtt valaki kiforgatná a szavaimat.
Nah várj.. ezzel azt mondod, hogy azokat az illegális dolgokat amiknek nem lehet elejét venné legalizálni kell?
Nem értek veled egyet Gyulám
Reply With Quote
Sponsored Links
  #122  
Old 01-17-2007, 21:13
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Nah várj.. ezzel azt mondod, hogy azokat az illegális dolgokat amiknek nem lehet elejét venné legalizálni kell?
Nem értek veled egyet Gyulám
nem legalizálni
szabályozni és utánna jobban ellenőrizni

csak úgy látszik láthatalan tintával írok mert ezekre még érdemi reagálást nem igen láttam...
Reply With Quote
  #123  
Old 01-17-2007, 21:15
Viz Viz is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 694
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Goldy View Post
nem legalizálni
szabályozni és utánna jobban ellenőrizni

csak úgy látszik láthatalan tintával írok mert ezekre még érdemi reagálást nem igen láttam...
Én is így látom ahogy te, remélem észrevetted
Reply With Quote
  #124  
Old 01-17-2007, 21:18
Gazsy's Avatar
Gazsy Gazsy is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Pécs
Posts: 196
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Érv, azért mert lehet h valaki úgy gondolja h ne vesszen kárba több éves munkája ha ő már nem is tud játszani vele.

példa: az egyik csopiban van egy ori előttem kis sorszámmal 3 személyiséggel, az eredeti gazdája egy középkoru uriember aki sajnos beteg lett és kisebb gondja is nagyobb votl annál hogy hódítózzon, valaki átvette az oriját és játszik vele, szerencsére nem votlak kis orik ezért aki most viszi gond nélkül tudta csatolni a sajátjához. kár lett volna törölni az országot.
Ha az a valiki ugy gondolja, ne vesszen kárba több év munkája akkor játszon! Sajnálom, hogy beteg. Jobbulás kívánok, neki! Ha nem tud(akar) akkor ne játszon! Ne mond már, hogy azért kellene ezt a szabályt bevezetni, mert valaki nemtud gondoskodni az orijáról és az lelki megnyugvást okoz Neki, hogy más tovább viszi az oriját! Ez nevetséges. Aki nem játszik, annak mindegy mi lesz az orijával, az ö szempontjából közömbös, hogy van-e vagy nincs. Mivel az átadás végleges lenne(csak igy értelmes a javaslat) a régi oriját sose kapja (kaphatja) vissza!
Ellenérv: Ez egy játék! A játék lényege: hogy ki a jobb! Mármost az milyen dolog, hogy valaki 3 személyiséges orit kap!! Igenis dolgozzon meg azért a kék 3-asért!!!
Én is küzdök a kis kék számokért, más se kapja meg öket puszira havertól!!!
Mi értelme a játéknak, ha valaki egy kattintással 3 személyiséges orit kaphat??? Pontosan azt védi az oriátadást tiltó szabály, amire hivatkoztok: hogy ne vesszen kárba a befektetett munka!! Mit ér a sok munka eredménye, ha más ingyen kapja ugyanazt??
Reply With Quote
  #125  
Old 01-17-2007, 21:21
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Goldy View Post
Ez így mind nagyon szép
a gyakorlat viszont nem ez...
Most őszintén, Neked van mondjuk 3orid (példa) amiket szertsz, nevelgetsz stb évek óta. Eldobnád bármelyiket is? Vagy esetleg kellene a másé? Nekem pl soha!
Már ha csak abból is indulok ki, hogy ki tudja miket művelt azzal az orival/oriból. Gondolok itt tisztátalan játékra, undorító üzenetekre, bizonyítatlan jksz-re stb. Nekem még véletlenül sem kellene a másé.
A másik + hogy megkeverné a dolgokat Goldy
A "kiscsoportos" oritulajok mindent megtennének, hogy nagycsopishoz jussonak, a nagyok meg úgymond tenyészthetnék a nagy orikat, hogyteszem azt eladhassák VIPért.
Bennem ezzel a ajavaslattal kapcsolatban borzalmasan rossz érzések keringenek, amiket nem igazán tudok leírni ... amolyan rossz előérzetszerű az egész.

Nah részemről kb ennyi. Ettől többet aligha tudok hozzászólni.
Majd elválik hogy lessz
Reply With Quote
  #126  
Old 01-17-2007, 21:22
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gazsy View Post
Ha az a valiki ugy gondolja, ne vesszen kárba több év munkája akkor játszon! Sajnálom, hogy beteg. Jobbulás kívánok, neki! Ha nem tud(akar) akkor ne játszon! Ne mond már, hogy azért kellene ezt a szabályt bevezetni, mert valaki nemtud gondoskodni az orijáról és az lelki megnyugvást okoz Neki, hogy más tovább viszi az oriját! Ez nevetséges. Aki nem játszik, annak mindegy mi lesz az orijával, az ö szempontjából közömbös, hogy van-e vagy nincs. Mivel az átadás végleges lenne(csak igy értelmes a javaslat) a régi oriját sose kapja (kaphatja) vissza!
Ellenérv: Ez egy játék! A játék lényege: hogy ki a jobb! Mármost az milyen dolog, hogy valaki 3 személyiséges orit kap!! Igenis dolgozzon meg azért a kék 3-asért!!!
Én is küzdök a kis kék számokért, más se kapja meg öket puszira havertól!!!
Mi értelme a játéknak, ha valaki egy kattintással 3 személyiséges orit kaphat??? Pontosan azt védi az oriátadást tiltó szabály, amire hivatkoztok: hogy ne vesszen kárba a befektetett munka!! Mit ér a sok munka eredménye, ha más ingyen kapja ugyanazt??


Nem hiszem hogy ennyire nehezen veszed az adást!!!!

Nem csak oylan orit lehetne átvenni amelyik ori kevesebbet teljesitett mitn a te főorid, tehát azoakt a dolgokat te is megcsináltad már, úgy gondolom hogy egy játkos aki már körbefordult egyszer talán megengedhető neki h a b-ben mondjuk átvegyen egy elhagyott orit hiszen már egyszer telejsítette a b feltételeit.

Nem oda vissza meg kölcsön adásro lvan szó. Ha nem is tudok oylan érvet mondani ami neked jó lenne, azt hiszem te sem tudsz egy olyat ami indokolná h miért ne lehetne iylet?
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #127  
Old 01-17-2007, 21:23
Gazsy's Avatar
Gazsy Gazsy is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Pécs
Posts: 196
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Goldy View Post
nem legalizálni
szabályozni és utánna jobban ellenőrizni

csak úgy látszik láthatalan tintával írok mert ezekre még érdemi reagálást nem igen láttam...
Ha nem tudjuk kezelni a drog problémát nem biztos, hogy a legalizálás a legjobb megoldás!

Szűrjétek ki a csalókat máshogy! Egy (szvsz) rossz szabály nem hiszem, hogy segít a játék jobbá tételében!
Reply With Quote
  #128  
Old 01-17-2007, 21:25
Gazsy's Avatar
Gazsy Gazsy is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Pécs
Posts: 196
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Nem hiszem hogy ennyire nehezen veszed az adást!!!!

Nem csak oylan orit lehetne átvenni amelyik ori kevesebbet teljesitett mitn a te főorid, tehát azoakt a dolgokat te is megcsináltad már, úgy gondolom hogy egy játkos aki már körbefordult egyszer talán megengedhető neki h a b-ben mondjuk átvegyen egy elhagyott orit hiszen már egyszer telejsítette a b feltételeit.

Nem oda vissza meg kölcsön adásro lvan szó. Ha nem is tudok oylan érvet mondani ami neked jó lenne, azt hiszem te sem tudsz egy olyat ami indokolná h miért ne lehetne iylet?
Azért, mert egyszer olimpiai bajnok lettem, nem biztos hogy 4 év múlva alanyi jogon jár az arany!
Reply With Quote
  #129  
Old 01-17-2007, 21:25
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Most őszintén, Neked van mondjuk 3orid (példa) amiket szertsz, nevelgetsz stb évek óta. Eldobnád bármelyiket is? Vagy esetleg kellene a másé? Nekem pl soha!
Már ha csak abból is indulok ki, hogy ki tudja miket művelt azzal az orival/oriból. Gondolok itt tisztátalan játékra, undorító üzenetekre, bizonyítatlan jksz-re stb. Nekem még véletlenül sem kellene a másé.
A másik + hogy megkeverné a dolgokat Goldy
A "kiscsoportos" oritulajok mindent megtennének, hogy nagycsopishoz jussonak, a nagyok meg úgymond tenyészthetnék a nagy orikat, hogyteszem azt eladhassák VIPért.
Bennem ezzel a ajavaslattal kapcsolatban borzalmasan rossz érzések keringenek, amiket nem igazán tudok leírni ... amolyan rossz előérzetszerű az egész.

Nah részemről kb ennyi. Ettől többet aligha tudok hozzászólni.
Majd elválik hogy lessz


Zsolti légyszives Te ne gyere már ezekkel a butaságokkal.
Gondold át szépen kérlek. Le lett írva h egy 5. szintem kezdő játékos nem vehetne át nagy orit és ha lehetséges szabályozást elolvastad talán te is látod h nem éri meg vipértorikat gyártani, nem hiszem el h nem látod ezt.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #130  
Old 01-17-2007, 21:26
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Goldy View Post
nem legalizálni
szabályozni és utánna jobban ellenőrizni

csak úgy látszik láthatalan tintával írok mert ezekre még érdemi reagálást nem igen láttam...
Olyan szófordulatot használsz amilyet akarsz, de a lényegen nem változtat.
Ha valami most tilos és később megengedett lessz, lehet azt szabályozni + minden, de akkor is az illegális legalizálása lessz. Szal érted: most tilos, de később megengedett lessz bizonyos keretek között.

Nah ... én nem látok be az adminisztrálás kulisszái mögé. Bizonyára oka van, hogy ez a topic létrejött.
Sok sikert hozzá, de én továbbra sem vagyok meggyőzhető

Gyla, sajnos látom. Átrágtam az egészet 6x, de azt is sejtem miért akarjátok, hogy legyen ilyen. Én nem akarom és kész Bocs.

Cece offtopic

Last edited by Cece; 01-17-2007 at 21:28..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Több ország irányítása -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 09-11-2006 13:15
1 ország vs. 2-3 ország BeeLord Stratégia & Tippek 18 08-17-2006 22:06
Anarchista ország keresése Milán™ Megvalósult javaslatok 6 05-06-2006 18:45


All times are GMT +1. The time now is 07:38.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu