Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Tetszik e, az építész személyiség?
Igen, tetszik az építész, mint új személyiség, hasonló tulajdonságokkal. 99 62.26%
Igen, tetszene egy építész személyiség,de sokkal táposabb tulajdonságokkal. 20 12.58%
Nem tetszik az építész. 21 13.21%
Nem akarok új személyiségeket. 19 11.95%
Voters: 159. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 03-26-2007, 22:18
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér View Post
nem húzom fel magam, egyszerűen csak normális játékmenetre tudok csak gondolni...
ez amit te írsz ez nem az...
más topciokban elemzgették páran ezt a játékstílust...

szerencsére nem jellemző

( pl. ha meglátok egy óriás túlélőt, vagy varázsló hullát, esetleg harcos embert egy mosoly és mehet a sereg... )

ráadásul totál úgy érzem, össze vissza beszélsz, egyszer azt írod hogy építész túlélő óriást indítanál, egyszer meg hogy szanaszét gyújtod az óriásokat ( óriással ??? ) , meg rengeted...

bocsánat, de valahogy úgy érzem ezek mögött nem sok tapasztalat, esetleg véghez is vitt akció húzódik...
Neeem, én azt mondom, hogy ellenzem ezt a fajta "építészt", de ha ne adj' Isten létrejönne, tuti kipróbálnám, nagy poén lenne, mint mondtam, tudós/túlélő/"építész" (milyen név egy személyiségnek, ami a védelmet növeli, de nem épít) óriás leszek, az élet szép, sejehaj

Azt meg soha nem írtam, hogy "szanaszét gyújtom az óriásokat, meg rengetem", csak azt, hogy igenis megoldható a dolog, és ha ki akarok véreztetni egy óriást, akkor ez az egyik módja (tudod, megemelt nyersanyagárak és lebontott területek közötti összefüggés ).

A tapasztalatomat meg hagyjuk, óh, nagy Hóhér mester, hozzád biztosan nem vagyok fogható, de azért tanulom az alapokat.

(Eddig csak folyamatosan ingerkedtél, most meg személyeskedni kezdesz? Na jó, ha nálad egy felvetett téma, és az esetleges ellenvélemények ezt eredményezik, akkor innentől kezdve kiszállok. Nem tudom, miért van az az érzésem, hogy kitaláltál egy személyiséget, aminek mindenképpen a szülőatyja akarsz lenni, és ha valaki ellenzi, azt személyes sértésnek veszed?).

Szóval innentől kezdve részemről téma lezárva, erősítsük tovább a hadisokat, gyengítsük a többit, ámen!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #122  
Old 03-26-2007, 22:27
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post

(Eddig csak folyamatosan ingerkedtél, most meg személyeskedni kezdesz? Na jó, ha nálad egy felvetett téma, és az esetleges ellenvélemények ezt eredményezik, akkor innentől kezdve kiszállok. Nem tudom, miért van az az érzésem, hogy kitaláltál egy személyiséget, aminek mindenképpen a szülőatyja akarsz lenni, és ha valaki ellenzi, azt személyes sértésnek veszed?).

Szóval innentől kezdve részemről téma lezárva, erősítsük tovább a hadisokat, gyengítsük a többit, ámen!

nem én találtam ki... mint írtam korábban
nem ragaszkodom hozzá... mint írtam korábban...

viszont a bárgyú , ellentmondásos, nem életszerű érvekre reagálni fogok, remélem ez nem okoz problémát...


mondok egy sarkosított példát...

beszeretnék vezetni a varázsló személyiség módosítását...

te egyfolytában ellenkezel vele, mert nem értesz vele egyet...
ez szíved joga, és nyugodtan megírhatod a véleményedet a topicba, ezért van...

csak ne olyasmi legyen a ellenvetés, hogy nem szeretnéd a módosítást, mert az élőhalott fajú országok így nagyon megerősődnek...

Reply With Quote
  #123  
Old 03-27-2007, 02:53
Madzin Madzin is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 57
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Mint mar azt kifejtettem az EPULET VEDELEM a hadisok szamara lenne hatalmas elony es persze monjuk 2. szemelyisegnek.
Mindenki az Oriassal pl-ozik mert az a legelterjettebb faj. De csak ezert , a helyett irhatsz mondjuk orkot vagy ne add isten gnomot.
En mondjuk mint hadis elveznem az elonyet. Igy is szabiznak elottem ha meglatnak hat meg mi lenne ha rengetni se tudnanak?
CSak probalok azokra gondolni akik nem igazan szeretik a hadsereget kikuldeni. Magyaran mas jatek-stilust szeretnek. Na nekik lenne egy jo nagy tokon rugas az epulet vedelem.

"Minden, az épületei ellen irányuló tolvaj és mágikus akció 30%-kal kisebb hatásfokú. " -ebbol latszik hogy bizony mennyire hadis szemleleted van. Akkor mar a pusztias ellen miert nem ved? Az ugy lenne komplett javaslat.

Viszont a masik felet azt jo otletnek tartom. Marmint a nyersi visszanyerest es az olcsobb epulet epitest. Esetleg meg lehetne gyorsabb epitkezes. Inkabb -e fele kellene elvini a temat.

Last edited by Madzin; 03-27-2007 at 02:57..
Reply With Quote
  #124  
Old 03-27-2007, 08:45
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
/"építész" (milyen név egy személyiségnek, ami a védelmet növeli, de nem épít)
Laci, nyilván egy építész jobb, erősebb, tűzállóbb épületet tud építeni, mint egy hozzá nem értő kontár. Az erősebb épület ellenállóbb a földrengés ellen, tűzbiztosabb!

Arról beszéltek, hogy ellehetetlenítené az épületek védelme a tolvajok és varázslók életét. Belegondoltatok, hogy ez a plusz védelem annyit jelent, hogy tíz ház helyett hét ház ég le, a földrengés 50 épület helyett 35-t rombol? Tehát továbbra is hatékonyan lehet rengetni és gyújtogatni az építészt. De ha ezt sokalljátok, akkor legyen 20-20 százalék a védelme.

Azt azért ne mondjátok, hogy azért, mert valaki 3. vagy 4. személyiségnek építészt választ (előbb nem érdemes), akkor szegény tolisok és varisok ellehetetlenülnek. De tőlem pusztítás ellen is védhet az építész, hiszen az erősebb épületeket nehezebb elpusztítani.

A nyersanyag visszatérítést nagyon ellenzem. Az 1A-ban nagyobb területen több száz vagy akár 1000 fölötti épületet is érdemes bontani csak azért, hogy csatában valaki alá kerüljek vagy egy ellenfelet megközelítsek. Ezért még nyersit is kapjak vissza?
Reply With Quote
  #125  
Old 03-27-2007, 08:57
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

OFF: Nos az óriás tulélőről annyit, hogy érdekelne kipróbálta már ki?

Én bevállalom, mégha itt hülyeségnek is tartják.
Speciel nekem nagyon hasznos volt ,mikor a !-en a top10-be voltam és mikor 1 lopkodós emberttől lefoglaltam 1x, hátha tanul belőle ,nem szedtük szét.
7 körről gyilkolta a varázslóimat emberként, hiába tudtam gömbölni az egész környéket, 7 körre nem tudtam ártani 1 embernek.
Bontani meg hát 1 hét gyilkolás után már elgondolkodtam rajta...
Azon is hogy ha nem vok tulélő mennyi kárt okozott volna...

Tehát nem bántam meg! Tudd hasznos lenni, ahogy az építész is igen hasznos lesz.!
Pláne a hadisoknak!
ON:
MEgjegyzem a nyersanyagvisszanyerés nem vágná úgy haza a törpöket...
De mivel egyesek szerint ez nem megoldható már rég javasoltam ,hogy
inkább magánál az építésnél igényeljen kevesebb nyersanyagot (na ez már jobban haza vágná )
__________________
LotR
Reply With Quote
  #126  
Old 03-27-2007, 09:07
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Laci, nyilván egy építész jobb, erősebb, tűzállóbb épületet tud építeni, mint egy hozzá nem értő kontár. Az erősebb épület ellenállóbb a földrengés ellen, tűzbiztosabb!

Arról beszéltek, hogy ellehetetlenítené az épületek védelme a tolvajok és varázslók életét. Belegondoltatok, hogy ez a plusz védelem annyit jelent, hogy tíz ház helyett hét ház ég le, a földrengés 50 épület helyett 35-t rombol? Tehát továbbra is hatékonyan lehet rengetni és gyújtogatni az építészt. De ha ezt sokalljátok, akkor legyen 20-20 százalék a védelme.

Azt azért ne mondjátok, hogy azért, mert valaki 3. vagy 4. személyiségnek építészt választ (előbb nem érdemes), akkor szegény tolisok és varisok ellehetetlenülnek. De tőlem pusztítás ellen is védhet az építész, hiszen az erősebb épületeket nehezebb elpusztítani.

A nyersanyag visszatérítést nagyon ellenzem. Az 1A-ban nagyobb területen több száz vagy akár 1000 fölötti épületet is érdemes bontani csak azért, hogy csatában valaki alá kerüljek vagy egy ellenfelet megközelítsek. Ezért még nyersit is kapjak vissza?
nos a 20% már normálisabb, de a pusztítás ellen is védene megintcsak elfogadhato
Alapból meg igenis sokat véd az a 30% a rengés ellen.

Értem már mi a baj a nyersvisszakapással, persze spec. nekem pont azért tetszett
Az 1/A... tulságosan felbojgatná? Pedig szerintem pont jót tett volna az A-nak, hogy kevésbé költségesen lehetne liftezni (mármint az építészeknek)....
__________________
LotR
Reply With Quote
  #127  
Old 03-27-2007, 09:18
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Abban en is egyetertek, hogy ne csak a tolisokat es a varisokat "sujtsuk" az epitesz szemelyiseggel...Akkor a hadis ellen is kapja meg a kevesebbet ero pusztitast.
Reply With Quote
  #128  
Old 03-27-2007, 12:54
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Vajh miért van az h minden "újítás" a hadisoknak kedvezne? Bezzeg amikor a toli vari hatékonyságot akarja vki növelni ott aztán van felmordulás ...
Reply With Quote
  #129  
Old 03-27-2007, 12:54
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa View Post
Abban en is egyetertek, hogy ne csak a tolisokat es a varisokat "sujtsuk" az epitesz szemelyiseggel...Akkor a hadis ellen is kapja meg a kevesebbet ero pusztitast.
Miért? A túlélő megkapja
Reply With Quote
  #130  
Old 03-27-2007, 20:22
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Túlélő A túlélő az, amire a név utal: túlélő. Minden, az emberei ellen irányuló tolvaj és mágikus akció 30%-kal kisebb hatásfokú. Ide tartozik a varázslók meggyilkolása, a katonák meggyilkolása, a tolvajok mérgezése, az emberrablás és a tűzgolyó.

nem látom sehol benne...

a mészárlás kevesebbet öl a túlélőnél ??

amint ez a módosítás benne lesz a hódban, természetesen az építészen is át kell vinni...

de előbb nyissatok légyszi új topicot a túlélő személyiség módosításának, mert el lehetetetleníti a tolisok és varisok helyzetét...
(a fentiek alapján)

thx

Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Személyiség túladagolás Tsobi Nem hiba 6 07-27-2009 13:34
2 új személyiség! -(0Kristóf0)- Elvetett javaslatok 6 07-31-2007 19:04
plusz személyiség Gabi Elvetett javaslatok 13 04-24-2007 17:24
9 fölötti személyiség Eke Általános beszélgetés Hódítós témákban 48 03-26-2007 12:13
Új Személyiség Hmmm... Sati Elvetett javaslatok 260 03-16-2007 08:24


All times are GMT +1. The time now is 06:57.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu