Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 02-03-2008, 09:43
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Wink

ij/ló felállásban ez nem probléma én akkor borulok ki ha ez ij / elit fel állásban nyomják . Tavaly még szabálymódosítás előtt akadtam 3 elf 1 ork szövibe ij elit felállásba már akkor se boldogultam velük könnyen, most már meg nem is lehet szinte.
De azért szerintem egy hagyományos felállással simán megfogaható 1 féelf toli egy óriás vari egy óriás hadi és egy gnóm hadi. Mert azért nem csak háború dönt ugye? Meg az sem utolsó hogy ki mennyi tartalékkal bír és hogy mennyit ül a gép előtt. Mert azért nincs üthetetlen elf se, főleg ha tudom hogy hova menjek, meg azért az a kitekizés se kevésé nyengíti az ellent. stb. De tény hogy nagyon le egyszerűsítette a játékot számukra egy átlagos szövi nem sokat tud tenni ellenük de azért nem lehetetlen.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #122  
Old 02-07-2008, 19:55
A Doktor A Doktor is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 5
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default Őrültség-e?:D

Sziasztok.Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok,tapasztalt hóditósok,hogy életképesnek tartotok-e egy olyan szövit ami 2 óriás variból,és 2 ember toliból áll.Jelenleg 200 hektár környékén vunk,most jöttünk följebb 20-30 hekit...Eddig az egyetlen komolyabb gondot egy full hadis szövi okozta,mondjuk azt is ugy hogy az egyik tolink szabin volt,a másik vari pedig még enyhén szolva se nevezhetö fullosnak.És inkább a menekülés mellett döntöttem,mint hogy széjjel mészároljanak.A 2 tolink kb hete tolja,és van összesen 500 milla tartalék(ami sztem meggyöző kezdetnek számit).Nincsenek túl nagy tapasztalataink,3an kb fél éve jáccunk,mondjuk legmesszebb eddig a 4ik szint közepéig jutottam,edződtem anarchba is egy keveset, az egyik tolink az abszolut kezdő,de lelkes és megfogadja a tanácsokat..Aktivitásból nincs hiány.
Szivesen meghallgatok tippeket,módositási ötleteket,ellenérveket,szóval bármit...
Ja mindenki túdós személyiségű.
Reply With Quote
  #123  
Old 02-07-2008, 20:15
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by A Doktor View Post
Sziasztok.Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok,tapasztalt hóditósok,hogy életképesnek tartotok-e egy olyan szövit ami 2 óriás variból,és 2 ember toliból áll.Jelenleg 200 hektár környékén vunk,most jöttünk följebb 20-30 hekit...Eddig az egyetlen komolyabb gondot egy full hadis szövi okozta,mondjuk azt is ugy hogy az egyik tolink szabin volt,a másik vari pedig még enyhén szolva se nevezhetö fullosnak.És inkább a menekülés mellett döntöttem,mint hogy széjjel mészároljanak.A 2 tolink kb hete tolja,és van összesen 500 milla tartalék(ami sztem meggyöző kezdetnek számit).Nincsenek túl nagy tapasztalataink,3an kb fél éve jáccunk,mondjuk legmesszebb eddig a 4ik szint közepéig jutottam,edződtem anarchba is egy keveset, az egyik tolink az abszolut kezdő,de lelkes és megfogadja a tanácsokat..Aktivitásból nincs hiány.
Szivesen meghallgatok tippeket,módositási ötleteket,ellenérveket,szóval bármit...
Ja mindenki túdós személyiségű.
Toljátok és szokjatok hozzá hogy az ember orikon könnyen átlehet gyalogolni
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...

Last edited by Dragi; 02-07-2008 at 20:18..
Reply With Quote
  #124  
Old 02-07-2008, 20:46
A Doktor A Doktor is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 5
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

hát még szép hogy toljuk))
itt sztem még nem tudják elvenni a kedvünket...
az meg hogy az embereken átgyalogolnak 1x 2x az oké,(föleg ha alig van védelem),van miböl visszavenni a hiányt.
aztán ha nem nagyon nem müködik majd váltunk 3 hadi,egy varira,persze szintlépés után...
Reply With Quote
  #125  
Old 02-07-2008, 21:27
Topsy's Avatar
Topsy Topsy is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Székesfehérvár
Posts: 618
Activity: 0%
Longevity: 92%
Red face bátraké a szerencse?

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Toljátok és szokjatok hozzá hogy az ember orikon könnyen átlehet gyalogolni
Attól függ milyen a szövije 3 szinten játszottam végig ember tolival, meglepő módon a 2B volt a legsimább, pedig mindenki óvá intett. Az viszont igaz, ha meggyengült a szövim nekem ütöttek először a fejemre
két ember toli...hát nem tom, de bátor cselekedett
__________________
Az egyetlen dolog, ami szükséges a Gonosz diadalához,
hogy a jó emberek ne tegyenek ellene semmit."
(Edmund Burke)

Magyarnak lenni: büszke gyönyörűség! / Bakay Kornél /
Reply With Quote
  #126  
Old 02-07-2008, 21:49
A Doktor A Doktor is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 5
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

asszondják bátraké a szerencse.meglátjuk mi lesz:P
bár már gyülnek az ellenségek:P.egyre többen...
Reply With Quote
  #127  
Old 02-07-2008, 22:17
A Doktor A Doktor is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 5
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Toljátok és szokjatok hozzá hogy az ember orikon könnyen átlehet gyalogolni
nos dragon elmondtahatod mi a véleményed róla miután megmérköztél vele...tapasztalatból,akár anyézhatsz is,nem sértödöm meg..
Reply With Quote
  #128  
Old 02-07-2008, 22:29
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,637
Activity: 14%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by A Doktor View Post
nos dragon elmondtahatod mi a véleményed róla miután megmérköztél vele...tapasztalatból,akár anyézhatsz is,nem sértödöm meg..
Kísértetiesen hasonló szövi ütötte fel a fejét a lenti orim közelében. Szerencsétlenségemre 2 és fél napig nem tudtam belépni,addig letekiztek,lerengettek,aztán írták a nagyarcú leveleket
Most már menekülnek .. nem Ti vagytok véletlenül?
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #129  
Old 02-07-2008, 22:36
A Doktor A Doktor is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 5
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Kísértetiesen hasonló szövi ütötte fel a fejét a lenti orim közelében. Szerencsétlenségemre 2 és fél napig nem tudtam belépni,addig letekiztek,lerengettek,aztán írták a nagyarcú leveleket
Most már menekülnek .. nem Ti vagytok véletlenül?
meglehet.ki vagy ha nem titok?dragon szövetségese?és mondd tehetünk mi arról hogy nem tudtál belépni 2 napig,nagyarcú levelek...mi probáltunk a békéröl is tárgyalni de ti hajthatatlanok voltatok,és még hadüzit is küldtetek...stimmel a leirás?
ha jol sejtem te vagy a görény:P
és mit gondoltál hogy az egész szövi majd tétlenül nézi ahogy mészárolod zoknit?
Reply With Quote
  #130  
Old 02-07-2008, 22:44
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by A Doktor View Post
meglehet.ki vagy ha nem titok?dragon szövetségese?és mondd tehetünk mi arról hogy nem tudtál belépni 2 napig,nagyarcú levelek...mi probáltunk a békéröl is tárgyalni de ti hajthatatlanok voltatok,és még hadüzit is küldtetek...stimmel a leirás?
ha jol sejtem te vagy a görény:P
és mit gondoltál hogy az egész szövi majd tétlenül nézi ahogy mészárolod zoknit?
Ez mennyiben volt stratégiai tipp, vagy tanácskérés?

És mennyiben volt kultúrált?

Első nap ilyennel nyitni szép teljesítmény. Akarom mondani első és utolsó nap.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:21.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu