Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 01-10-2007, 22:26
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gazsy View Post
Köszi hogy válaszoltál! De azért kérdezem, mert még csak véletlen sem szeretnék anarchba kerülni! Nem szegem meg a szabályokat, és elég sok időt töltök az orimmal: tehát sok "munkám" van benne! és hamár ennyit törődök a kis oriimmal (2 db normál van és nem is lesz több), akkor nem szeretném ha bármilyen okbol, tévesen kerülnék anarchba...
Ez természetes
Én is be voltam tojva a startban, hogy el ne szúrjak valamit.
Nekem konkrét problémám volt a VIPel pl.
Nem volt (most sincs) olyan bankkarim, amivel innen tudok oda teleportálni pénzt a körökért, ezért a haver csinálta az enyémet (az én orimból + én gépemről) + persze az övit is. És gondoltam az is minuszpont, hogy több orit VIPel ugyanaz a személy és nincsenek összekötve.
Nah írtam is a supportnak rögvest
Az sms-ekkel is bajban vagyok mindig Lövök egy jó nagy feltöltőkarit valahogy és beVIPeltetem az orikat... persze simán át is vághatának, de még nem volt rá példa Nos itt is lehetne az a gyanú, hogy 1személy VIPel több orit, de ez nem gond.
Akkor van olyan kombinéjsön, hogy a havertól néha belépek, de neki is van orija és ő is néha belép tőlem.... nah az már nem feltétlenül jó 5let
Sponsored Links
  #122  
Old 01-10-2007, 22:28
Gazsy's Avatar
Gazsy Gazsy is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Pécs
Posts: 196
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Közben felhívták a figyelmem arra, hogy van még lehetőség anarchba kerülésre: jksz-elsz, jksz-re buzdítasz másokat, vagy blöffként jksz-re hivatkozol.
Na ez egy durva téma! főképp az utolsó! Pl: MF nekrokának megírom, miután zsinórban másodszor támadta be szövimet akkor amikor az kitámadt, hogy hello szép dolog a jksz...stb ez blöff??? vagy pl ha megfenyegetnek hogy pénzt vagy háború: és erre azt irom: hm nem teljesen kiforrott a JSz akkor az blöff? ezért jár anarch???
  #123  
Old 01-10-2007, 22:31
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Az sms-ekkel is bajban vagyok mindig Lövök egy jó nagy feltöltőkarit valahogy és beVIPeltetem az orikat... persze simán át is vághatának, de még nem volt rá példa Nos itt is lehetne az a gyanú, hogy 1személy VIPel több orit, de ez nem gond.
Emiatt nem kell aggódni, mert mi a legtöbb esetben a telefonszámot se látjuk, ezért is kell nagyon pontosan írni az sms tartalmát, mert később telefonszám alapján nem tudjuk visszakeresni, csak tartalom és szolgáltató alapján. (Néha érkeznek érdekes sms-ek, de az gyanítom nem Hódítósoktól. Nem hiszem, hogy bárki az sms-központtal szeretné tudatni, hogy elment a haverokkal bulizni, és hol tudjuk elérni. )
__________________
Hódító * Queosia
  #124  
Old 01-10-2007, 22:32
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Gazsy View Post
Na ez egy durva téma! főképp az utolsó! Pl: MF nekrokának megírom, miután zsinórban másodszor támadta be szövimet akkor amikor az kitámadt, hogy hello szép dolog a jksz...stb ez blöff??? vagy pl ha megfenyegetnek hogy pénzt vagy háború: és erre azt irom: hm nem teljesen kiforrott a JSz akkor az blöff? ezért jár anarch???
"Blöff" alatt én azt értettem, hogy "Szólok ám az 5 haveromnak", és hasonlók. Erre szokták utólag sokan mondani, hogy dehát nincs is ismerőse a csoportban, csak blöff volt, nem is igaz. Ilyenkor ez sajnos már nem mentség, ez egyértelmű anarch.
__________________
Hódító * Queosia
  #125  
Old 01-10-2007, 22:33
Gazsy's Avatar
Gazsy Gazsy is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Pécs
Posts: 196
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Ez természetes
Én is be voltam tojva a startban, hogy el ne szúrjak valamit.
Nekem konkrét problémám volt a VIPel pl.
Nem volt (most sincs) olyan bankkarim, amivel innen tudok oda teleportálni pénzt a körökért, ezért a haver csinálta az enyémet (az én orimból + én gépemről) + persze az övit is. És gondoltam az is minuszpont, hogy több orit VIPel ugyanaz a személy és nincsenek összekötve.
Nah írtam is a supportnak rögvest
Az sms-ekkel is bajban vagyok mindig Lövök egy jó nagy feltöltőkarit valahogy és beVIPeltetem az orikat... persze simán át is vághatának, de még nem volt rá példa Nos itt is lehetne az a gyanú, hogy 1személy VIPel több orit, de ez nem gond.
Akkor van olyan kombinéjsön, hogy a havertól néha belépek, de neki is van orija és ő is néha belép tőlem.... nah az már nem feltétlenül jó 5let

STOP!!!!
Akkor az gond ha ugyanarról a telóról megy több nem összekötött orira vip???
Ez nagyon érint!! mert van olyan szövim aki erdélyi és az egyik haverom telojárol vipeltem őt is magam is és még egy másik szövit... de ez bonyolult.. ez baj lehet?????
  #126  
Old 01-10-2007, 22:33
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Gazsy View Post
STOP!!!!
Akkor az gond ha ugyanarról a telóról megy több nem összekötött orira vip???
Ez nem gond.
__________________
Hódító * Queosia
  #127  
Old 01-10-2007, 22:35
Gazsy's Avatar
Gazsy Gazsy is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Pécs
Posts: 196
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Emiatt nem kell aggódni, mert mi a legtöbb esetben a telefonszámot se látjuk, ezért is kell nagyon pontosan írni az sms tartalmát, mert később telefonszám alapján nem tudjuk visszakeresni, csak tartalom és szolgáltató alapján. (Néha érkeznek érdekes sms-ek, de az gyanítom nem Hódítósoktól. Nem hiszem, hogy bárki az sms-központtal szeretné tudatni, hogy elment a haverokkal bulizni, és hol tudjuk elérni. )
Jó! megnyugodtam! HUH!
Belém állt a harciideg! Cece hozzászólása után!
  #128  
Old 01-10-2007, 22:52
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Emiatt nem kell aggódni, mert mi a legtöbb esetben a telefonszámot se látjuk, ezért is kell nagyon pontosan írni az sms tartalmát, mert később telefonszám alapján nem tudjuk visszakeresni, csak tartalom és szolgáltató alapján. (Néha érkeznek érdekes sms-ek, de az gyanítom nem Hódítósoktól. Nem hiszem, hogy bárki az sms-központtal szeretné tudatni, hogy elment a haverokkal bulizni, és hol tudjuk elérni. )
Bár ez nem tartozik ide, de nem igazán értem...nem látod a telszámot, de az sms-tartalmáról tudsz? Hmm... és h anem teccik a búrád és anyázlak sms-be a VIP üzi sablonszövege helyett? Nah vajon meddig lessz orim a Hódítóban?
Ez az 1gépről az egész család hódítózik dolog nekem nem tiszta. Bár lehet, hogy tiszta lenne, ha tudnám milyen kategóriák alapján zajllik a gyanúpontozás. Ötletem kismilió van ugyan, de ... Nah nem tudom. Sztem azon mindenki bebukik kivétel nélkül (ha valaki évek hónapok óta csinálja és műkszik ugyan szóljon már be) és lehet jó lenne módosítani is 1gépről 1ori/szint (lerövidítettem, ne értcsd szó szerint) és kész. Nix család csomag.
Kevesebb lenne a félreértés + sírás.

Quote:
Originally Posted by Gazsy View Post
Jó! megnyugodtam! HUH!
Belém állt a harciideg! Cece hozzászólása után!
Mert nem olvastad el rendesen amit írtam ehh... ejjnye, ha a szabályzatot is így olvasod, akkor ne csodálkozz, ha repül az orid! Minden mondatot az elsőtől az utólsó betűig!
  #129  
Old 01-10-2007, 22:55
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Bár ez nem tartozik ide, de nem igazán értem...nem látod a telszámot, de az sms-tartalmáról tudsz? Hmm... és h anem teccik a búrád és anyázlak sms-be a VIP üzi sablonszövege helyett? Nah vajon meddig lessz orim a Hódítóban?
Amilyen sűrűn megnézem, hogy milyen extra üzik jönnek... De sztem lenne sokáig, tuti jókat mulatnék rajta. ))
__________________
Hódító * Queosia
  #130  
Old 01-10-2007, 23:24
Gazsy's Avatar
Gazsy Gazsy is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Pécs
Posts: 196
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Mert nem olvastad el rendesen amit írtam ehh... ejjnye, ha a szabályzatot is így olvasod, akkor ne csodálkozz, ha repül az orid! Minden mondatot az elsőtől az utólsó betűig!
Elolvastam rendesen!
De ez olyan mint a rémhír terjesztés!!! Hosszan irsz, az esetleges problémaforrásokról, utána pedig: az az egy kis "de ez nem gond" odabökve még nem elég megnyugtató számomra!!!!

De mostmár minden OK!

Ja! És nem fog repülni az orim!!!! (nincs is szárnya, de szárnyal)

Last edited by Gazsy; 01-10-2007 at 23:26.. Reason: Ja! És nem fog repülni az orim!!!!
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
több ország de szabin van egy pár Kashuka Segítség 16 03-30-2008 21:16
Több ország egy böngészőben Viz Általános beszélgetés Hódítós témákban 30 02-16-2007 12:48
Több ország irányítása -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 09-11-2006 13:15
Több ország összekötésénél a szabi is legyen jelölve aúú Elvetett javaslatok 7 08-08-2006 00:25
Több ország összekapcsolása MiKoR Segítség 10 02-01-2006 00:18


All times are GMT +1. The time now is 02:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu