Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 01-27-2006, 20:43
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by Ati
"Junior Member", ez van odaírva ez közel sem azt jelenti, hogy témagazda
Nem baj ,de én csináltam a témát :P másnak eszébe se jutott és egy egészen jól menő téma
Reply With Quote
Sponsored Links
  #122  
Old 01-27-2006, 20:49
Wanax's Avatar
Wanax Wanax is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Hungary, Budapest
Posts: 270
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Északföld
Alku nincs No no azt senki sem mondta, hogy klánt is kapnál hozzá.
akkor pontositsunk! Minimum a mostani allapotaban, klan nelkul! Amugy nem erdekes hogy klanos vagy nem klanos...

amugy tobbre szamitottam... meglepoen keves tobb ev munkajaert 2 havi minimal ber! Szerintem tedd hozza hogy 100.000 euro vagy modositsd vagy az elso szamat vagy tegyel hozza 1 nullat, mert lehet ostromolni fognak erte! (tedd ki licitre)
__________________
Exhódítós

Reply With Quote
  #123  
Old 01-27-2006, 20:50
Macal Macal is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Szolnok
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ákos
Sohase restartoltam. Az 5-iken még a sugó alapján úgy építettem a piacokat, mint ahogy az ott meg volt írva. A 3-ik szinten futottam össze pár fanatikussal, aztán a másodikon már csak a bebástyázódott pár fő volt fölöttem. Az 1/A-ban ismét annyira zöldfülű voltam, hogy csak na, de közel egy év után a fanatizmusomnak köszönhetően a legjobbak közé kerültem.
Akkor még nem volt személyiség, de már démontojás se volt. Volt helyette más. Mondom: mindig is az aktuális környezetnél kell jobbnak lenni vagy ellenük ellenálló maradni valahogy.
Hogyan tudok jobb lenni az aktuális környezetmnél, ha az ork harcos tudós tábornok, én meg elf kereskedő vagyok, ő klánraktárból etet, nem tart tolit, és varit is alig. Hogyan védjem meg ez ellen a brutális erő ellen magam egyedül, ha ori-az-orit támadja, alulról? Hogyan rakjam teli a klánraktárt, ha nem egy milliárddal léptem fel, hanem mondjuk 50 millióval, ami kell tekikre, meg fegyverre, mert írni már luxus? Nekem kell a vari, mert védekeznem kell, kell a toli, mert nem fél tőlem a tolis, hogy beütöm, ergó, sosem lesz olyan seregem, hogy megfoghassam. Tévedek?
Reply With Quote
  #124  
Old 01-27-2006, 20:53
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

[quote=Wanax]akkor pontositsunk! Minimum a mostani allapotaban, klan nelkul! Amugy nem erdekes hogy klanos vagy nem klanos...
amugy tobbre szamitottam... meglepoen keves tobb ev munkajaert 2 havi minimal ber! Szerintem tedd hozza hogy 100.000 euro vagy modositsd vagy az elso szamat vagy tegyel hozza 1 nullat, mert lehet ostromolni fognak erte! (tedd ki licitre)
Nem vagyok én nagyra vágyó
Azért hozzá kell tegyem, hogy ez nekem játék, tehát ha munkának tekintettem volna, akkor legalább 10M-t kerestem volna ez idő alatt.
Jah és jó Magyar keményvaluta
Persze komoly kitételek vannak, de azt csak MSN-n lehet megbeszélni
Reply With Quote
  #125  
Old 01-27-2006, 20:55
Macal Macal is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Szolnok
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Van egy kérdésem! Miért nem lehet kettészedni a csapatot? Az egyikben lennének az 1 személyiségűek, a másikban a több személyiségűek. Legalább az 1-ben meg lehetne ezt oldani? Akkor mindenki méltó ellenféllel kerülhetne szembe, nem?
Reply With Quote
  #126  
Old 01-27-2006, 20:57
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Smile

Quote:
Originally Posted by Macal
Van egy kérdésem! Miért nem lehet kettészedni a csapatot? Az egyikben lennének az 1 személyiségűek, a másikban a több személyiségűek. Legalább az 1-ben meg lehetne ezt oldani? Akkor mindenki méltó ellenféllel kerülhetne szembe, nem?
Ha jól megnézed a TOP klán orijai 1 személysiégűek ,szerintem egy 5-6 személysiégű, több fős klánnak sok esélye lehetne, ki lehet hazsnálni a személyiségeket.
Elf orival pedig nem nehéz. Ne tartsál kocsmát, helyette legyen tanyád rendesen és bankod 200, így még simán be lehet védeni egy elf orit és vari sem kell neki sok, a lé meg magától jön
Reply With Quote
  #127  
Old 01-27-2006, 20:59
Ákos
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Macal
Hogyan tudok jobb lenni az aktuális környezetmnél...
Lecsupaszítva a tényeket, ez (szám)adatokon alapuló játék, amiben jelen felállás szerint tényleg elég esélytelen vagy. A helyzetet, lelki beállítottságodat nem ismerem, csak azt, hogy a felvázolt esetben a számok ellened beszélnek. Kivárás, MNT, ütőképes szövetségesek felkutatása.
Reply With Quote
  #128  
Old 01-27-2006, 21:00
Macal Macal is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Szolnok
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld
Ha jól megnézed a TOP klán orijai 1 személysiégűek ,szerintem egy 5-6 személysiégű, több fős klánnak sok esélye lehetne, ki lehet hazsnálni a személyiségeket.
Elf orival pedig nem nehéz. Ne tartsál kocsmát, helyette legyen tanyád rendesen és bankod 200, így még simán be lehet védeni egy elf orit és vari sem kell neki sok, a lé meg magától jön
Köszi a tanácsot! Sajna már csak egy újrakezdésem van, azt még tartogatom. Mekkora az " erőkülönbség a legfelső klán és a második között? De nem is akarok ebbe belemenni, mert ez engem, már elnézést, nem érint, és nem is érdekel. Dehogy akarok én odáig felmenni.
Reply With Quote
  #129  
Old 01-27-2006, 21:03
Macal Macal is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Szolnok
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ákos
Lecsupaszítva a tényeket, ez (szám)adatokon alapuló játék, amiben jelen felállás szerint tényleg elég esélytelen vagy. A helyzetet, lelki beállítottságodat nem ismerem, csak azt, hogy a felvázolt esetben a számok ellened beszélnek. Kivárás, MNT, ütőképes szövetségesek felkutatása.
No, végre elérkeztünk a problémámhoz, csak sikerül megértetnem. Nem akarok klánba lépni, de rámkényszeríti a játék valaki másnak az akaratát, érted? Önerőből meg nem lehet megoldani sajnos, és nekem ez esik rosszul. Makacs ember vagyok, szeretném egyedül megcsinálni, az meg a halálom, ha más rám akarja erőltetni a saját akaratát.
Reply With Quote
  #130  
Old 01-27-2006, 21:10
Ákos
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Macal
No, végre elérkeztünk a problémámhoz, csak sikerül megértetnem. Nem akarok klánba lépni, de rámkényszeríti a játék valaki másnak az akaratát, érted? Önerőből meg nem lehet megoldani sajnos, és nekem ez esik rosszul. Makacs ember vagyok, szeretném egyedül megcsinálni, az meg a halálom, ha más rám akarja erőltetni a saját akaratát.
Őszintén: csináld azt, amihez kedved van, és amiben élvezetet találsz. Ha az A-ban nem megy, akkor jegeld le az országot, és bízz abban, hogy egyszer majd olyan lessz a helyzet, ami Neked kedvez. (Lehet, hogy már most is az, csak még nem jöttél rá a nyitjára.) Kísérletezz az anarchban, vagy mutass nagyobb aktivitást a többi szinten.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 06:49.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu