Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 02-22-2006, 09:52
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

hát nemtom, de valahogy eddig nemvoltam pénz szűkében egyik orimml sem, pedig nem csináltam sosem azt, hogy beraktároztam millákat, milliárdokat 5.4.3. szinten
szerintem ez egy offenzív stratégiai játék amithát azért jáccani, hogy gazdag legyél még ha ez jelenti is a kényelmes létet... nemtom, én nem így játszom és máshogy is tud élvezetes lenni
Sponsored Links
  #122  
Old 02-22-2006, 12:36
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by MiKoR
hát nemtom, de valahogy eddig nemvoltam pénz szűkében egyik orimml sem, pedig nem csináltam sosem azt, hogy beraktároztam millákat, milliárdokat 5.4.3. szinten
szerintem ez egy offenzív stratégiai játék amithát azért jáccani, hogy gazdag legyél még ha ez jelenti is a kényelmes létet... nemtom, én nem így játszom és máshogy is tud élvezetes lenni

[OFF]
Én is utálok vagyont raktárazni ... úgy nem kihívás a játék.... bár van aki nem tud máshogy játszani, és a sok tartalékával úgy érzi, hogy ő a legjobb játékos (pedig tudom hogy én vagyok az :P ) -őket tudom sajnálni, én inkább csak játszom
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #123  
Old 02-22-2006, 12:50
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Vannak olyan multisok -bár szerencsére egyre kevesebben, hála a legutóbbi nagy szórásnak- akik ellen csak hatalmas vagyonnal van értelme játszani és sokszor még akkor is necces. Volt egy ilyen háborúnk ami kb. másfél hónapig tartott, folyamatosan, naponta csomó akcióval, idegileg is megterhelő volt rendesen. Nagyjából 15 milliárd lazán ugrott a két oldalról összesen, és még az 5-ös szinten voltunk. De hát erre is készültünk. Jó a pénz ha van. És én azt szeretem, ha van a másiknak is. Annnnnyira utálom, ha valaki 1 nap alatt föladja és lelép szabira, mert nincs pénze vagy sajnálja, vagy írja zöldben, hogy "most mit ártottam neked?" meg hasonlók... Semmit, nyilván, ez egy ilyen játék, hódítok... és nem egy társkereső oldal. Az, hogy több országa lehet egy embernek, megoldja a lelkiismereti kérdést is: most tegyem tönkre neki az országát? Ez szerencsére nem aktuális mert mindenkinek lehet több. Mondjuk nekem csak 1 van:-)
Hogy a témához is kapcsolódjon valamelyest: ilyen alapon azt is lehetne mondani, persze, óriást választ, mert azzal a legkönnyebb, mi élvezetes neki abban, próbálná meg pl. orkkal és azzal legyen nagy legény, azzal nem olyan kényelmes az élet! Szóval az ilyen típusú megállapításoknak az ég világon semmi értelme nincsen.

Last edited by Davalon; 02-22-2006 at 12:53..
  #124  
Old 02-25-2006, 20:31
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

hát nem'tom, amikor 5. szinten azzal szórakoznak, hogy leveretik magukat 200heki alá (haverral) és félelfel hírnévért lopkodnak mindenféle védelem alól kijövő orit, nah azt pölö. nembírom, ne azokközött legyen nagylegény, akik most kezdték az orijukat, mert szeritem ez nem hétvégi itt egy profi játékost is meglehet fogni az első párnapban, hétben, attól függ, hogy mennyi ideje van a játéknak, szal mondjuk ha ilyenvan én azért szoktam írni annak, aki csesztet, hogy talán keressen oylat, akinek nem 1 hetes az orija, mert mikor kijöttem védelem alól elfel vagy orkkal egyből vitték a tekijeim!nah mind1
amúgymeg ez a tekis-piacos pénzraktár nekem nemtetszik ugyanis idő, mire eltod adni a tekercseidet amik a pijacon vannak, amire még várni is kell x kört, hogy visszajöjjenek onnan, de, majd talán mek /A ba
  #125  
Old 02-26-2006, 03:16
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by MiKoR
amúgymeg ez a tekis-piacos pénzraktár nekem nemtetszik ugyanis idő, mire eltod adni a tekercseidet amik a pijacon vannak, amire még várni is kell x kört, hogy visszajöjjenek onnan, de, majd talán mek /A ba
Na és miért éppen a tekis nem tetszik? Minden ami piacon mozog, hasonló működésű.... tehát egyik sem tetszik? Ezért magadnál tartod minden vagyonod pénzben? -biztosan sok vidám szomszédod szokott lenni
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #126  
Old 02-26-2006, 17:05
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

öö, nem valamiben a piacon tartom, egységekben vagy tekikben, attól függ, de volt már párszor, hogy valaki megbolygatta a pijacot és 5. szinten a 2.5kért betett tekiket megvették (ahol ált.ban 1.8-2 k között szoktak menni)
és véletlen pont akkor támadtak..
  #127  
Old 03-02-2006, 13:19
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by MiKoR
öö, nem valamiben a piacon tartom, egységekben vagy tekikben, attól függ, de volt már párszor, hogy valaki megbolygatta a pijacot és 5. szinten a 2.5kért betett tekiket megvették (ahol ált.ban 1.8-2 k között szoktak menni)
és véletlen pont akkor támadtak..
Nem mindig véletlen az. Jó taktika, ha tudod, hogy pénzes az ori, de nincs bent nála, hogy kimész fosztani rá, ő nyugodt, mert lóvé a piacon, a szövid meg szépen piacon elkezd vásárolni. Alapos megfigyelés, előkészítés, a piac és az ellenség ellenőrzésével nagyjából bejöhet a dolog, és beütés előtt, az ő cuccait sikerül felvásárolni. A sereged pedig beütéskor felmarkolja a cash-t
  #128  
Old 03-07-2006, 12:26
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

[OFF]

Davalon, aruld el nekem, hogy szedsz ossze 15 mlrd-ot egy szovivel 5. szinten (Y-t kiveve)
  #129  
Old 03-07-2006, 14:38
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Azt mondtam, 15 milliárd ugrott a két részről összesen, és az ellenfél multis volt. Úgy hogy ne forgass ki, mert kiforgatlak...:-D
Egyébként sokat összeszedünk mi is, nyilván nem egyik napról a másikra.

Last edited by Davalon; 03-07-2006 at 14:50..
  #130  
Old 04-04-2009, 16:31
Naz Naz is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 70
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Pénz kérdése az egész,ha van lovéd gyújthatnak,visszaépülsz!És ha van elég léd,egy nap alatt nagyszámú kocsmát is fellehet húzni!Én két éve óriást nyomom,még semmi gondom nem volt vele,de senki ne mondja azt,hogy könnyű faj!Annak könnyű aki tud játszani vele!
Ha egyedül vagy és négyen gyújtanak,azért tudnak ártani,de szöviben szerintem az óriásnak a legkevésbé!Többet ártok varival mint egy gnóm, nekem gyújtással!
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Eladó Országok hulla Fontos események 62 11-23-2010 21:00
Legjobb hadis számokban Tyborrex Általános beszélgetés Hódítós témákban 42 09-16-2007 14:32
4 óriás 1 szöviben? Jimmy Segítség 121 08-27-2007 21:40
Óriás túlélő személyiséggel? Baaangg Segítség 31 01-01-2007 21:26
Ember vs. Óriás .Magyar Egyesült Államok. Stratégia & Tippek 56 06-24-2006 11:02


All times are GMT +1. The time now is 00:54.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu