Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 12-08-2006, 15:58
Lunnda Lunnda is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 38
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
az nem tiszteséges toli aki 2-3 körröl lop hanem hüle és nem tud játszani. mert bár melyiik hadi szétkapja onnan. Tolival csak azért lehet játszani mert mesziröl is hatékony. Ha ezt elvesszük tölük végük. Ja és aki engem lop az még nem biztos hogy mind tolis
1általán nem biztos,hogy ilyen esetben a tolis a hülye!lehet,hogy a hadis be sem férne,akkor még jó,hogy nem lop messzebbre a tolis,amikor onnan kevesebbet hozna
Reply With Quote
Sponsored Links
  #122  
Old 12-08-2006, 17:56
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
az nem tiszteséges toli aki 2-3 körröl lop hanem hüle és nem tud játszani. mert bár melyiik hadi szétkapja onnan. Tolival csak azért lehet játszani mert mesziröl is hatékony. Ha ezt elvesszük tölük végük. Ja és aki engem lop az még nem biztos hogy mind tolis
Akkor én is hülye vagyok és nem tudok játszani
Reply With Quote
  #123  
Old 12-08-2006, 19:35
petyac petyac is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Budapest
Posts: 252
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
az nem tiszteséges toli aki 2-3 körröl lop hanem hüle és nem tud játszani. mert bár melyiik hadi szétkapja onnan. Tolival csak azért lehet játszani mert mesziröl is hatékony. Ha ezt elvesszük tölük végük. Ja és aki engem lop az még nem biztos hogy mind tolis
Ezzel én teljesen egyet értek.Nekem is van tolis orim,és szerintem a 4-6 kör ideális,ha jóval több a toli,akkor még több távról. A lényeg,hogy ne legyen érdemes hadissal támadni.Vagy ha támadja akkor az a hüle. Mert biztos nem ér oda észrevétlenül.
Reply With Quote
  #124  
Old 12-08-2006, 23:09
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
az nem tiszteséges toli aki 2-3 körröl lop hanem hüle és nem tud játszani. mert bár melyiik hadi szétkapja onnan. Tolival csak azért lehet játszani mert mesziröl is hatékony. Ha ezt elvesszük tölük végük. Ja és aki engem lop az még nem biztos hogy mind tolis
tisztességes toli az én szememben az, aki meri vállalni a tetteiért a következményeket.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"


Last edited by Bogár; 12-08-2006 at 23:13..
Reply With Quote
  #125  
Old 12-09-2006, 00:23
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by petyac View Post
Ezzel én teljesen egyet értek.Nekem is van tolis orim,és szerintem a 4-6 kör ideális,ha jóval több a toli,akkor még több távról. A lényeg,hogy ne legyen érdemes hadissal támadni.Vagy ha támadja akkor az a hüle. Mert biztos nem ér oda észrevétlenül.
Na épp ez a gáz. A tolis bántatlanul akciózhat, mert nem érdemes támadni, ugyanis nem lehet hatékonyan. Ha a varis renget, azt kiszúrom, és adok az arcának, de a tolishoz nem tudok hozzáférni, mert ritka az a csoport, ahol megérné 5 körre lefele sereget küldeni.
Télleg olyan kevesen érzik az ellentmondást a dologban? Bárkin meg lehet torolni az általa okozott kárt, kivéve a messziről dolgozó tolison, aki ugyanolyan hatékony 6 körre mint 2-re...
Reply With Quote
  #126  
Old 12-09-2006, 06:39
Phoenix's Avatar
Phoenix Phoenix is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: In the UK
Posts: 1,518
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by csunyabogar View Post
tisztességes toli az én szememben az, aki meri vállalni a tetteiért a következményeket.
anno mikor én voltam tolis mindig max 2-3 körre lopkodtam, hogy megadjam nekik is az esélyt, bár az nem sok volt
__________________
"War. War never changes."

[SZ]Régi Nagy Magyarország/Phoenix (#322834)
[SZ]Picurmanoo (#396769)


"All this has happened before, and all this will happen again...
End of line..."

(BattleStar Galactica)
Reply With Quote
  #127  
Old 12-09-2006, 20:40
petyac petyac is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Budapest
Posts: 252
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Na épp ez a gáz. A tolis bántatlanul akciózhat, mert nem érdemes támadni, ugyanis nem lehet hatékonyan. Ha a varis renget, azt kiszúrom, és adok az arcának, de a tolishoz nem tudok hozzáférni, mert ritka az a csoport, ahol megérné 5 körre lefele sereget küldeni.
Télleg olyan kevesen érzik az ellentmondást a dologban? Bárkin meg lehet torolni az általa okozott kárt, kivéve a messziről dolgozó tolison, aki ugyanolyan hatékony 6 körre mint 2-re...
Hát ez igaz! De épp ez a pláne benne De nem ugyanolyan a hatékonyság 6 körre,mint 2re,mert kevesebbet lop a nagyobb távon. És ne mondj ellent,mert ez tapasztalat. De ugye a lopás száma elég korlátozott. És elég könnyű kivédeni,pl. készüli levitele,vagy ugye közelebb lehet hozni sok rengetéssel,és akkor,már a hadis is tudja támadni. De hát ehhez kell egy szövi. Vagy egy jó varis
Reply With Quote
  #128  
Old 12-09-2006, 21:48
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by petyac View Post
Hát ez igaz! De épp ez a pláne benne De nem ugyanolyan a hatékonyság 6 körre,mint 2re,mert kevesebbet lop a nagyobb távon. És ne mondj ellent,mert ez tapasztalat. De ugye a lopás száma elég korlátozott. És elég könnyű kivédeni,pl. készüli levitele,vagy ugye közelebb lehet hozni sok rengetéssel,és akkor,már a hadis is tudja támadni. De hát ehhez kell egy szövi. Vagy egy jó varis

Mondtam is a varisomnak, rengesse fel hozzám 6 körről a tolist, hadd üssem szét...
És mi a tapasztalat? X-ben 3k pont-ra már 8 kör a távolság kényelmesen, lefele ha nézem, még több, azaz a hatékonyság nem romlik annyira...
A lopás száma korlátozott? Mihez képest? Pl az ellene dolgozó varishoz képest, aki nem tud ahtákonyan fellépni, mert oda a készülije?

Szerintem gondold át alaposabban amit írtál, mert érdemi hozzászólás az egészben csak a pár smiley volt.
Reply With Quote
  #129  
Old 12-09-2006, 22:03
petyac petyac is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Budapest
Posts: 252
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Így előre is thx a pirosat bár igazad van,hogy a varihoz képest sokkal jobb az aránya. de én összeakaszkodtam egy varissal,ami semmi mást nem csinál,csak levitte a készülimet. először megvárta,hogy kilopjam magam,és utána. nem kellett sokat pazarolnia a készülijéből,és jöhetett a rengetés több körön keresztül. aztán már a hadisoké voltam.
Reply With Quote
  #130  
Old 12-09-2006, 22:07
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by petyac View Post
Így előre is thx a pirosat bár igazad van,hogy a varihoz képest sokkal jobb az aránya. de én összeakaszkodtam egy varissal,ami semmi mást nem csinál,csak levitte a készülimet. először megvárta,hogy kilopjam magam,és utána. nem kellett sokat pazarolnia a készülijéből,és jöhetett a rengetés több körön keresztül. aztán már a hadisoké voltam.
Könyörgöm azt magyarzázd el egy olyan hülyének mint én vagyok, hogy rengetsz fel magadhot egy 6 körre lentről akciózó tolist? Hogy te elbénáztad arról én nem tehetek...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 03:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu