Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #12521  
Old 10-10-2012, 18:44
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Mar csak azt nem ertem, honnan jon ez az alaptalan vadaskodas, hogy mi elfokozgatunk kisebb orszagokat. Egesz szinten eddig ez talan 2x tortent meg a szaz feletti utesbol, es mindkettonek megvolt az oka. Pedig megtehetnenk akar ezt is, de igy a jatekelmeny nullazodna teljesen szamomra peldaul... Kicsit cukrozzatok meg azt a szolot, azt ajanlom.
annyira nem figyeltem az eseményeket de ez a két elfokozás nem akkor volt amikor befért volna a sereg? egyértelműen nem akkor fogtok elfokozni, amikor alapból is védenétek. nem a ti ütéseteket kell számolni, hanem azt amikor bevertek titeket felfelé menet. ha megszámolnánk ebből hányszor fokoztatok el lehet elég magas %-ra rúgna ez az általad eltorzított arány.

Csempe 500-600k hekis országok nincsenek is A ban :P

Last edited by Merengő; 10-10-2012 at 20:30..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12522  
Old 10-10-2012, 20:21
yogibear's Avatar
yogibear yogibear is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2008
Location: Diósgyőr
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by lacy View Post

és ha egy nem Top klán menetel majd fel pár taggal a top felé,és akkor se tudtok mit kezdeni velük,akkor mire fogjátok majd a dolgot?
majd arra,hogy ezek csomót termeltek lent hogy valahogy felérjenek.a pénz nem terem magától
Akkor igy jártam, jobbak voltak és kész, de én még most is azt mondom hogy a meglévő pénzmennyiség nagyban meghatározza egy harc kimenetelét..ha behivsz az utcáról bárkit az is kiküld neked 500k lovat ha meg támadják elfokoz másik 500k t és nyert, ehhez nem kell taktika , most nekem nehogy félreértsétek nem azt mondom hogy ebből áll Remyék játéka,mint följebb már mondtam én elismerem a játéktudásukat, ezt most ugy általánosságba mondom és továbbra is tartom magom ahhoz hogy a pénz igenis számit, és ezt most nem siránkozásként mondom hanem egyszerűen ez a véleményem!
Reply With Quote
  #12523  
Old 10-10-2012, 22:55
TheGame TheGame is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2012
Location: Szováta
Posts: 55
Activity: 0%
Longevity: 67%
Default

Quote:
Originally Posted by yogibear View Post
Akkor igy jártam, jobbak voltak és kész, de én még most is azt mondom hogy a meglévő pénzmennyiség nagyban meghatározza egy harc kimenetelét..ha behivsz az utcáról bárkit az is kiküld neked 500k lovat ha meg támadják elfokoz másik 500k t és nyert, ehhez nem kell taktika , most nekem nehogy félreértsétek nem azt mondom hogy ebből áll Remyék játéka,mint följebb már mondtam én elismerem a játéktudásukat, ezt most ugy általánosságba mondom és továbbra is tartom magom ahhoz hogy a pénz igenis számit, és ezt most nem siránkozásként mondom hanem egyszerűen ez a véleményem!
penz beszel kutya ugat
Reply With Quote
  #12524  
Old 10-11-2012, 00:38
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
annyira nem figyeltem az eseményeket de ez a két elfokozás nem akkor volt amikor befért volna a sereg?
Nem, dehogy. Mi szoktunk hobbibol is elfokozni, akkor is, ha pattan az ellen, csak mert megtehetjuk. Sot, neha akkor is, ha nem is tamadnak.

Bocs, de ilyen hulye kerdesre nem tudok mit valaszolni...
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #12525  
Old 10-11-2012, 03:10
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nem, dehogy. Mi szoktunk hobbibol is elfokozni, akkor is, ha pattan az ellen, csak mert megtehetjuk. Sot, neha akkor is, ha nem is tamadnak.

Bocs, de ilyen hulye kerdesre nem tudok mit valaszolni...
én sem válaszolnék, ha kettőből kétszer elfokoztam volna feleslegesen hoztad fel a 100 csatátokat amikor szükséges volt rögtön elfokoztatok amint lehetett.

Last edited by Merengő; 10-11-2012 at 03:13..
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #12526  
Old 10-11-2012, 04:25
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 8%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
én sem válaszolnék, ha kettőből kétszer elfokoztam volna feleslegesen hoztad fel a 100 csatátokat amikor szükséges volt rögtön elfokoztatok amint lehetett.
Volt több sereg, ami befért és akkor nem volt elfokozás pl. kapásból amikor a klántársatok ütött nemrég, és el is vitt vagy 400 hekit. Sőt volt olyan is, hogy nem voltunk biztosak a védésben és mégse lett elfokozás.
Sok szájhős itt minden kisérésnél elfokozna, mert nem tudná védeni a sereget ami szembemegy


Quote:
Originally Posted by yogibear View Post
Akkor igy jártam, jobbak voltak és kész, de én még most is azt mondom hogy a meglévő pénzmennyiség nagyban meghatározza egy harc kimenetelét..ha behivsz az utcáról bárkit az is kiküld neked 500k lovat ha meg támadják elfokoz másik 500k t és nyert, ehhez nem kell taktika , most nekem nehogy félreértsétek nem azt mondom hogy ebből áll Remyék játéka,mint följebb már mondtam én elismerem a játéktudásukat, ezt most ugy általánosságba mondom és továbbra is tartom magom ahhoz hogy a pénz igenis számit, és ezt most nem siránkozásként mondom hanem egyszerűen ez a véleményem!
Ja akkor hívj be az utcáról valakit
Utána is lehet fokozni az elfokozott országnak, sőt ha egyszer befért a sereg, akkor befér még egyszer és még egyszer. Nincs végtelen tartalék senkinél!
A pénz pedig számít, de édes kevés, ha nincs mögötted a rutin + az évek.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to J.Ati For This Useful Post:
  #12527  
Old 10-11-2012, 04:42
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by J.Ati View Post
Volt több sereg, ami befért és akkor nem volt elfokozás pl. kapásból amikor a klántársatok ütött nemrég, és el is vitt vagy 400 hekit.
az az ország valszeg csak töltelékország, hiszen nem halad sehová sem, plusz kis hekin nincs örült, aki fokozgasson.

De amúgy meg szerintem tök felesleges ezen lovagolni. Eddig is volt, ezután is lesz ilyen. Magas(abb) hekin még inkább lesz ilyen, ha ott lesznek egyéni csaták.
Inkább lenne több játékos, több klán csata és több egyéni harc

Last edited by Hex; 10-11-2012 at 04:52..
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Hex For This Useful Post:
  #12528  
Old 10-11-2012, 06:08
Sucó Sucó is offline
Member
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 295
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

2012-10-11 01:00:48 Még nem fontos (#4321) támadást indított Hmm (#4379) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 1412 hektár földet.
2012-10-11 01:00:48 Még nem fontos (#4321) támadást indított Hmm (#4379) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 1215 hektár földet.
2012-10-11 01:00:48 Hmm (#4379) támadást indított Még nem fontos (#4321) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 762 hektár földet.
2012-10-11 01:00:48 Még nem fontos (#4321) támadást indított Hmm (#4379) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 1151 hektár földet.


Szép sorozat! nagy grat hozzá!
Reply With Quote
  #12529  
Old 10-11-2012, 06:13
Sucó Sucó is offline
Member
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 295
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Itt egy remek példa. hiába van pénzed, ha kissé kopottas a tudás hozzá!
Igaz-e Batu?
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Sucó For This Useful Post:
  #12530  
Old 10-11-2012, 07:33
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Sucó View Post
Itt egy remek példa. hiába van pénzed, ha kissé kopottas a tudás hozzá!
Igaz-e Batu?
szerintem ennek sem itt lenne a helye. Egy csatában a vesztest is meg kellene azzal tisztelni, hogy nem írunk kárörvendő dolgokat neki, hiszen ez csak egy játék.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Hex For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 12 (0 members and 12 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 00:21.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu