Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1211  
Old 05-27-2010, 10:41
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Azt kérdeztem lent miben változtatna a 100k helyett a 200k? Fent pontosan tudom én is, ezért javasoltam. Lent szerintem nem jelentene különbséget.

13-14k épület kb. 20-25 ember tud ledúrni, tehát lényegében megszünne ez az opció. viszont lent meg már most se létezik. ez úgy lenne egézséges, hogy ha valaki lebontja -hasamra ütök- az épületeinek 80%-át akkor megússza a földelést....így szigorítottunk fönt lent meg kicsit lazítottunk.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1212  
Old 05-27-2010, 10:43
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Rob View Post
13-14k épület kb. 20-25 ember tud ledúrni, tehát lényegében megszünne ez az opció. viszont lent meg már most se létezik. ez úgy lenne egézséges, hogy ha valaki lebontja -hasamra ütök- az épületeinek 80%-át akkor megússza a földelést....így szigorítottunk fönt lent meg kicsit lazítottunk.
De ne ussza meg. A szetbontasnak igenis marha nagy ara van. Nem veletlen mennek szabira a szetbontott orszagok. Regebben szetszedte a csoport az ilyen szetbontott orszagokat 3 masodperc alatt. Hogy most nem teszi, gondolom a sok mntnek koszonheto...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #1213  
Old 05-27-2010, 11:36
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Pool, teljes mértékben általánosságokban beszéltem, nem pékeztem. És nem is csak a 0 hektáras ütésekről, hanem önmagában az A-ban, a top 20%-ban létrejött KIZÁRÓLAGOS támadó és menekülő stratégiáról.

Mi a forgatókönyv egyéni támadásnál?
Kimegy A ország B-re, beveri, majd látja, hogy jön szembe sereg, és mit csinál? Elfokoz, vagy elbont 100k távolságra. Hogy éppen melyik következik be, nem jósolhatod meg előre. Lehet, hogy van gömb a sok egységről, de meddig tart a ht-nál egy pipát kivenni? 1mp alatt megvan a bontás gombbal együtt. És akkor megint lottó az egész. Tippelhetsz, hogy vajon felfokoz-e egy másik szövetségesed mellé... Mondod, hogy biztos nem... láttunk rá példát az elmúlt pár napban. Még megtippelni se lehet, hogy mi lesz a következménye, ugyanis több klánban ezt már mesterfokon űzik.

Milyen forgatókönyveket láttunk klántámadásnál?
Egy átépült, rengeteg időt és pénzt a ráállásra fordító klán odaáll egy másikra, ahol a teljes stratégia hiánya nélkül rádöbbennek, hogy ez nem lesz meg, így ki lehet a klán 90%-át dobálni... És mi lesz az embernek? 100hektár alatt...

Vagy egy nagy bontást megejtve ráállok egy védtelen országra, és kimegy 1 sereg, de mire a másik menne a tag szk-ra van rakva. A klántagok különbsége miatt elhoz annyit, amit már L-ben is lehet ütni... Majd visszajöhet a tag szk-ról, és beverhet, mivel alig került valamibe, te meg mondjuk elbontottál 2k hektárat mindezért...

Az egész 1/A a menekülésről szól. Minden alól lehet találni kibúvót, és ez marhára nem tetszik...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #1214  
Old 05-27-2010, 11:37
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
De ne ussza meg. A szetbontasnak igenis marha nagy ara van. Nem veletlen mennek szabira a szetbontott orszagok. Regebben szetszedte a csoport az ilyen szetbontott orszagokat 3 masodperc alatt. Hogy most nem teszi, gondolom a sok mntnek koszonheto...
érzésem szerint ugyanazt mondjuk
Reply With Quote
  #1215  
Old 05-27-2010, 11:38
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nah hozzászólok már én is

Köszi Pool, a te hsz-eddel abszolúlt egyet értek. Nekem egy olyan játék nem játék, ahol csak visszatámadni tudsz meg még max 2 lehetőség. Nekem ezért tetszik ez a Hódító, mert rengeteg lehetőség van arra, hogy kijátszd a másikat, legyen ez elfokozás, legyen ez egy elég kemény bontás, vagy csak szórakozás az értékekkel kör előtt pár mp-vel, vagy egy olyan orit ütni aki beijjaz és védené, ha nem kellene odalépni a nyakára kör előtt és szétrengetni, tüzelni, embert lopni...nekem ez játék.

Most, hogy mennyire élveztem azt a játékot amit csináltunk a dragonnal, rátámadtam Wolfira, hoztam 62 hekit mert elfokoztak, és elköltöttek rá 3 mrd mi meg 2-őt. Élveztem, mert a 62 heki is fontos nekem, olyan játékosoktól akik tudnak játszani és méltó ellenfelek. Méltó ellenfeleknél nem az számít, hogy rádtámad te meg visszaütöd 2 sereggel, hanem az, hogy harcoljatok egymással, bontás, fokozás, egymás ráállásának elkerülése.

Vityu itt a kezdeti hszban ránk gondolt és tudom miért. Ez a játék rengeteg lehetőséget ad, mint a védekezésre mind a támadásra, amiket ki kell hazsnálni. Tegnap 75 hekit sikerült elvinned 3k heki bontás után, erre zárod a mérleget 1200 heki minusszal. De ha kicsit jobban csináljátok most nekünk is jobban fájhatna. De azt mondom, ez drága játék, minél nagyobb egy ország, egy klán annál nagyobb az anyagi háttér és annál többe kerül egy csata. Ez igy van rendjén, és ne az sírjon mindig ki a vesztes oldalon van. Ne az akarjon változtatni a szabályokon.

Most ha valaki bebont és elmegy szabira, szerintem Szabályos, ha most valakit kitiltanak miért ne mehetne szk-ra? Szabályos... Elfokozni, ráfokozni? Szabályos. A szabályok adta lehetőség ki nem használata? Vétek.
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Iron For This Useful Post:
  #1216  
Old 05-27-2010, 11:43
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Most ha valaki bebont és elmegy szabira, szerintem Szabályos, ha most valakit kitiltanak miért ne mehetne szk-ra? Szabályos... Elfokozni, ráfokozni? Szabályos. A szabályok adta lehetőség ki nem használata? Vétek.
HA valakit kitiltanak, akkor miért jár le a tiltás szk-n? Büntetés ez? Vagy akkor lehetne ilyen, hogy vagy kitiltás, vagy odaadod a leadásért járó földet, és akkor el is múlt a tiltás...
Jelenleg mindez szabályos, de várom azt, hogy más szabály szerint kelljen ezt csinálni...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #1217  
Old 05-27-2010, 11:46
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nekem elég büntetés volt a 75 heki meg a 400 leadandó
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Iron For This Useful Post:
  #1218  
Old 05-27-2010, 11:49
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
nekem elég büntetés volt a 75 heki meg a 400 leadandó
A kitiltás letelik SZK-n, amikor nem telnek a körök... Így vissza tudsz jönni, és azonnal támadni... Ez ám a "büntetés"...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #1219  
Old 05-27-2010, 11:49
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

...de szerintem neked is, hogy nagyon ki akartál csinálni
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #1220  
Old 05-27-2010, 11:50
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Igen visszatudtam jönni és támadni...csak ne legyek már hibás, hogy a bebontott oridat egy full barakkos ori be tudta ütni az 5 kör kitiltása után és ezzel együtt a -400 leadandó hekije után

További szépet!
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 03:38.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu