Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

View Poll Results: Kinek mi a véleménye?
Megfogadnám Harcosok tanácsait 25 12.14%
Nem fogadnám meg Harcosok tanácsait 42 20.39%
Kijaza Harcosok? 139 67.48%
Voters: 206. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1201  
Old 11-15-2006, 18:43
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Ezért mondom aki nem ért velem eggyet jöjjön 5párbajt
Ott kijön,hogy tudsz-e hodozni vagy csak milliárdokból vagy vagány:P


Most kezdtem olvasni, de már egy baromság...
A hódító nem a párbajokrol szól, vagyis nem arról amit most annak hívnak...
(ha így lenne, akkor szerintem csak törpék szaladgálnának minden csopiban, de én láttam más fajokat is )
Véleményem szerint a Hódítónak, mint játék és a Párbajnak annyi köze van egymáshoz, hogy azonos szabályokon, alapokon nyugszanak.
Ezzel azt akarom csak mondani, hogy ott NEM jön ki hogy tudsz-e hódítózni, maximum az, hogy tudsz-e párbajozni.

(bocsi a kicsit késői reagáláért)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1202  
Old 11-15-2006, 18:48
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Peter View Post

Véleményem szerint a Hódítónak, mint játék és a Párbajnak annyi köze van egymáshoz, hogy azonos szabályokon, alapokon nyugszanak.
Na most lett volna jobb ha csendben maradsz mert nem azonosak a szabályok
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
Reply With Quote
  #1203  
Old 11-15-2006, 18:50
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Na most lett volna jobb ha csendben maradsz mert nem azonosak a szabályok
Hát mert mért nem ? Azért mert több országot is indíthatsz egy párbajon ? Szabályos de hülyeség egyszerre sztem úgyse tudsz mindre figyelni
Reply With Quote
  #1204  
Old 11-15-2006, 18:52
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Hát mert mért nem ? Azért mert több országot is indíthatsz egy párbajon ? Szabályos de hülyeség egyszerre sztem úgyse tudsz mindre figyelni
Többet indíthatok
Más is nyomhatja az orit én is nyomhatom akárkiét
Régebben még a forumon is szabad volt az anyázás amire sok pl is volt most nem tudom szabad-e még
Na akkor már csak nem ugyanazok a szabályok vonatkoznak vagy igen?
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.

Last edited by Harcosok; 11-15-2006 at 19:00..
Reply With Quote
  #1205  
Old 11-15-2006, 19:03
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Harcosok, esetleg mas fajokkal, szemelyisegekkel, mas jatekfeluleten nyomod a jatekot?
A parbaj hasonlit az arenahoz csak rovidebb es csokkentett kortavok vannak benne a porgosebb jatek kedveert.
Eleg erdekes, hogy lehetett anyazni meg ilyenek En nem nagyon talalkoztam anyazos jatekossal a parbajokon.
Harcosok, Te valahol nagyon elvagy veszve Miert szoltad le Petit???
Reply With Quote
  #1206  
Old 11-15-2006, 19:07
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa View Post
Harcosok, esetleg mas fajokkal, szemelyisegekkel, mas jatekfeluleten nyomod a jatekot?
A parbaj hasonlit az arenahoz csak rovidebb es csokkentett kortavok vannak benne a porgosebb jatek kedveert.
Eleg erdekes, hogy lehetett anyazni meg ilyenek En nem nagyon talalkoztam anyazos jatekossal a parbajokon.
Harcosok, Te valahol nagyon elvagy veszve Miert szoltad le Petit???
Akkor elvagy inkább te tévedve
pl gondolj a dropi esetére még anno mit tom én ki volt mégse történt semmi(nem voltam a párbajon de az volt a téma mindenhol)
ja és hol hasonlít a párbaj arénára mondd el pls
arénán nem is tudtam akárhány orival lehet menni
nem is tudtam akárki járhat akárki orijában
de akkor pontosítok akárhányszor ment akárhogy a duma tiltás soha nem járt érte
meg nem egyszer fordult elő ha valakit az elején beütöttek támadoval ez ment csak a forumra k anyádcsak a k-t nem k-nak irva
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.

Last edited by Harcosok; 11-15-2006 at 19:09..
Reply With Quote
  #1207  
Old 11-15-2006, 19:12
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Arrol nem is beszélve ott a jksz az szabályos
tudod szecsa te sem voltál ott kispályás benne
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
Reply With Quote
  #1208  
Old 11-15-2006, 19:30
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

A jatekmenetet hasonlitottam az arenahoz.
Azt nem tudom, hogy ha anarchban valakinek tobb (odaregisztralt) foorszaga van az mehet e az arenara azokkal az orszagokkal?
Elvegre ez is szabalyos lenne, en azt hiszem, hiszen a sugoban nem talaltam arra vonatkozo tiltast, hogy ne mehess 2 orszagoddal.
Csupan a feltetelt latom leirva amely a kovetkezo:
A jelentkezés csak főországgal történhet (hiába van több összekapcsolt országod, csak a főországgal fogsz tudni jelentkezni!)

Bar en nem voltam meg 2 orszaggal az arenaban, de kerdezem -akar az illetekest is- szabalyos e 2 foorszaggal menni, amelyeknek tulaja egy es mindketto 1-1 kulon lancban van vippelve?
(Etikusnak nem etikus.)

Harcosok, parbajba a vip-erdekek szamitanak, hogy jksz-elsz az a Te bajod, ha jksz-elnek ellened, el kell fogadni
Ha mar vkivel jksz-elsz, azt valoszinuleg nem tamadhatod, igy ha o az elso helyen vegez, akkor meg szidhatod utana hogy miert o lett az elso, pedig beverhetted volna pl. Igy kerdesesse valik az egesz: erdemes e jksz-ezni?
Reply With Quote
  #1209  
Old 11-16-2006, 17:04
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa View Post
A jatekmenetet hasonlitottam az arenahoz.
Azt nem tudom, hogy ha anarchban valakinek tobb (odaregisztralt) foorszaga van az mehet e az arenara azokkal az orszagokkal?
Elvegre ez is szabalyos lenne, en azt hiszem, hiszen a sugoban nem talaltam arra vonatkozo tiltast, hogy ne mehess 2 orszagoddal.
Csupan a feltetelt latom leirva amely a kovetkezo:
A jelentkezés csak főországgal történhet (hiába van több összekapcsolt országod, csak a főországgal fogsz tudni jelentkezni!)

Bar en nem voltam meg 2 orszaggal az arenaban, de kerdezem -akar az illetekest is- szabalyos e 2 foorszaggal menni, amelyeknek tulaja egy es mindketto 1-1 kulon lancban van vippelve?
(Etikusnak nem etikus.)

Harcosok, parbajba a vip-erdekek szamitanak, hogy jksz-elsz az a Te bajod, ha jksz-elnek ellened, el kell fogadni
Ha mar vkivel jksz-elsz, azt valoszinuleg nem tamadhatod, igy ha o az elso helyen vegez, akkor meg szidhatod utana hogy miert o lett az elso, pedig beverhetted volna pl. Igy kerdesesse valik az egesz: erdemes e jksz-ezni?
Ez az uccsó mondat nagyon tetszik ezek szerint számodra sok esetben megéri
Ja és nem szabályos több orival menni gondolj a bob bácsi esetére
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
Reply With Quote
  #1210  
Old 11-16-2006, 19:23
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Mi volt bob bacsival?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Óriás vs Gnóm vs Ember vs Élőhalott Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 101 09-13-2007 13:36
Dragon, Szamár:)) vs Harcosok Steve Egyéb 116 08-18-2007 07:27


All times are GMT +1. The time now is 17:20.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu