Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #111  
Old 01-23-2007, 18:55
Tami Tami is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 93
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
te meg honnan tudod?
te meg az ártatlan

bár tény, mindketten sokat ütünk, mégsem esünk kívül a szabályokon...nem értem mások miért nem tudják valahogy így átlátni a dolgot...
ööö onnan tom hogy tom
és igen ártatlan vok mert ok nélkül sose bántok senkit és sztem ez a lényeg
Sponsored Links
  #112  
Old 01-23-2007, 18:56
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,205
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by TDK View Post
tudok példát arra is, hogy vannak orik akik az 5-n a védelem alol kijövö több személyiséges orikat gyilkolják minden haszonsterzési szándék nélkül, mert csipi a szemüket a kék.
Köszönöm ezt a példát is: ez a más játékának tönkretétele kategória.
__________________
Hódító * Queosia
  #113  
Old 01-23-2007, 18:57
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hmmm... Sati View Post
Ati:
HA valaki üti pl a szövimet foszt foglal akkor tuti mészár lessz...
meg puszti .
igaz csak az 1/A ba vagyok hadis de félelfel meg más orikkal is kei lehet csinálni ugy hogy töröljön az illető.
Pl ha én 1 hullátol szerzem be az anyagot állandoan lopom kb 1 hétig minden nap éjjel nappal akkor azt is ennek fog tünni ??
Sati

Haszonszerzésre irányul, hogy lopod a nyersét?
Ellenben ha lelopod, s mindig túlcsordítod a rakid, mert annyira nem kell a nyers, s csak passzióból lopod napokig.... na jó, csak viccelek, de reálisan ezért hogy járna anarch

Meg ha támad, vagy akár lopkod, s revansot veszel, perszehogy az nem szabályszegés. A legtöbben úgyis hamarabb szabiznak, mint hogy elvesszen az orijuk, ellenben az újra sem azért van a játékban, hogy minden nyoszolyólány sírására anarch legyen.
Ha nem az értelmetlenségig megy a mészár, amikor már nem is mocorog szegény, akkor biztos vagyok benne, hogy ezért semmi retorzió nincsen.
Fölösleges kegyetlenség... amikor ír, hogy öcsém jobb vagy, hagyjuk, s még utánna is kap 10 mészárt. Ez szerintem is unfair.. ilyen esetre tökéletesen egyetértek a szabállyal.


Bocsi, hogy belekontárkodom, de sztem nincs nagy ördöngősség ebben, csak mindenki kicsit túldimenzionálja az egészet.

Last edited by Arrakis; 01-23-2007 at 18:59..
  #114  
Old 01-23-2007, 18:57
Tami Tami is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 93
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by TDK View Post
ugyanakkor velem is elöfordult már, hogy egy hétig naponta háromszor felégették a házaim, én meg csak épithettem ujjá. mikor zöldben megkérdeték töle, ugyan miért tesz ilyet, akkor annyit kaptunk válasznak, hogy utálja a gnómokot(akkor épp az volt a fajom) és hadat üzent. persze ez után nem maradt más lehetöségem, mint a szabi

tudok példát arra is, hogy vannak orik akik az 5-n a védelem alol kijövö több személyiséges orikat gyilkolják minden haszonsterzési szándék nélkül, mert csipi a szemüket a kék.
ha néha rámprobál tekire is, én hogy bizonyitom be, hogy nem azért öli folyamatosan az egységeim, hogy elvihesse a tekijeim?
Én meg arra hogy pl ezt pont a kék csinálja és tegyük hozzá ok nélkül tette...
  #115  
Old 01-23-2007, 18:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,205
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Hmmm... Sati View Post
félelfel meg más orikkal is kei lehet csinálni ugy hogy töröljön az illető.
Ez az, amiért anarch jár, ponsotan.

Ezt kérdésnek szántad, hogy ha valakit addig piszkálsz, amíg nem töröl, akkor az abba a kategóriába tartozik-e, hogy "törlésig ütés"?

Quote:
Originally Posted by Hmmm... Sati View Post
Pl ha én 1 hullátol szerzem be az anyagot állandoan lopom kb 1 hétig minden nap éjjel nappal akkor azt is ennek fog tünni ??
Nem, az nem, mivel ezzel nem teszed tönkre az illető játékát.
__________________
Hódító * Queosia
  #116  
Old 01-23-2007, 18:59
Non Omnis Moriar Non Omnis Moriar is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest
Posts: 210
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Erre való például a jksz jelentő.
Jelentve lett, nem történt semmi, és amugy kit jelentsek ha nem tudom ki a másik? Csak azon tudom megtorolni akit ismerek.
  #117  
Old 01-23-2007, 19:00
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ezt kérdésnek szántad, hogy ha valakit addig piszkálsz, amíg nem töröl, akkor az abba a kategóriába tartozik-e, hogy "törlésig ütés"?
Szerintem sokakat ez a "torlesig utes" megfogalmazas zavar meg. Van aki egy foldtol is torol, az nyilvan nem tartozik ebbe a kategoriaba, pedig ugye torlesig utotted.....

Lehetne pl "a masik jatekat teljesen tokretevo allapotig utes" csak ez tul hosszu, gondolom
__________________
Remedy
  #118  
Old 01-23-2007, 19:01
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,205
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Szerintem sokakat ez a "torlesig utes" megfogalmazas zavar meg. Van aki egy foldtol is torol, az nyilvan nem tartozik ebbe a kategoriaba, pedig ugye torlesig utotted.....

Lehetne pl "a masik jatekat teljesen tokretevo allapotig utes" csak ez tul hosszu, gondolom
A "törlésig ütés" idézet, azoktól származik, akik ezt a tevékenységet rendszeresen űzik.
__________________
Hódító * Queosia
  #119  
Old 01-23-2007, 19:02
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mondjuk van egy olyan opció is, hogy 50x kifosztasz valakit.
Az haszonszerzés, de a katmorálját úgy hazavágod, hogy a többi ori lefejeli (jelen esetben a csopi aljára) mint vak delfin a tartályhajót. Jelentem egyáltalán nem kell JKSZ. az 50% katmorálosokat mindenki szereti.
Mielőtt valaki azt mondan;, hogy onnan talpra lehet álni és az nem törlésig verés mondanám, hogy mindenhonnan talpra lehet álni. Játékostól függ.
  #120  
Old 01-23-2007, 19:03
porika porika is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 43
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hali!

Szóval bajom van
Elég régóta játszom, de ilyen szabállyal még nem találkoztam. Tudom, az én bajom
Hogy ez így ki lett emelve (tudom, nem új szabályról van szó ), rengeteg dolgod lesz a bejelentésekkel. Ember kezébe kerül a döntés, ezért soha nem lesz objektív, mivel nagyon vékony határ válassza el a "törlésig való ütés" és a megtorlás/visszavágást. Én is mint ember mérlegelem, hogy a kapott üzenetet elküldöm, vagy egyénileg veszek elégtételt. Ha az utóbbit választom és mondjuk tolikkal és varikkal leszedem az épületeinek 15-20%-át akkor megyek az anarchba?
Szerintem sokkal konkrétabban kellene fogalmazni.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14293 08-11-2024 17:40
Állásfoglalás: Hadisarc, törlésig ütés Ati Állásfoglalások 0 01-23-2007 15:38


All times are GMT +1. The time now is 07:58.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu