Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Le állíthasa-e a ht betegség esetén a képzést?
igen, hisz ez csak kényelmi funkció 117 68.42%
nem, mert ez hatalmas előny 54 31.58%
Voters: 171. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #111  
Old 11-25-2006, 00:52
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
hmm. elmagyaráznád kérlek - de lassan, mert úgy látszik gyenge a felfogóképességem - hogy NEM VIP-es ország esetén abban a szituban, hogy:

"megütök egy beteg országot, de nem vagyok jelen a sereg visszaérkezésekor és így a betegség kezdetekor és ezért nem elég hogy csökken a lakosság a betegség miatt még a képzés során kieső népesség is tovább ront a helyzeten",


milyen módon képződik katona? nyilván képződik, hiszen különben milyen aszimmetriáról beszélnél, amit ez az opció hozna létre?


-------------

komolyra fordítva a szót ez valóban nem kényelmi funkció, hanem egy olyan abszurd helyzet megszüntetésére ad lehetőséget, amelyben a VIP-es van jelenleg hátrányban a nem VIP-essel szemben....

Nem tudom a VIPesnek miért képezné állandóan a ht a katonát????
Ott van a kis x-etek
Megint beidézzem???
"Automatikus katonaképzés a szabad barakkhelyekre."

Ha ezt kiikszeled, ugyanott leszel, mint aki nem fizet érte. És nem leszel "hátrányban" mint a nem VIP-es. ÉS akkro nem képzi a ht-se a katonáid, mint az állat. Hány kis x kellene nektek, erre az 1funkcióra?
Erről ennyit.

De Ne izguljatok, Ati nem fogja támogatja a tomagocsi országok gyártását.
Már egy sereg hasonló cucc ment a levesbe.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #112  
Old 11-25-2006, 00:52
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

arrakis:
jo, de miert legyenek HATRANYBAN azok, akiknek van vipje es a ht meg kepezni akar. itt csak arrol van szo, hogy 1szeruen a jarvanyos oriban nem kepez es kesz. tehat kikapcsolja ezt a funkciot. itt semmifele elonyrol nincs szo, ezzel a vip nelkuli orival lenne 1enlo.
Reply With Quote
  #113  
Old 11-25-2006, 01:01
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Föntebb írtam, ha kb 8 órára a fertőzés megkapása után, tehát 12 órára az indítástól észreveszi, hogy fertőzött, s épít, akkor nem megy el semmije, ha nem, akkor kezdjenek el elmenni egységek, ez hadijáték, nem máltai szeretetszolgálat:P
A helytartó végezze csak a kis automatizált feladatát, ne azon kezdjen el gondolkodni, hogy hoppá, gazdi támadott, és megfertőződtünk, de nem nézett még azóta erre, nah akkor majd én elintézem a képzésmegszűntetést is.
S ha a pestis elmúlt, akkor automatikusan újra el is kezd képezni?
Vagy újra be kéne állítani, hogy azért hetente egyszer géphez is kelljen ülni ehhez a játékhoz?
Esetlen nem lehetne olyat is, hogy nekem 10 óránként osszon pénzt?
Vagy minden páros órában emeljen 10% adót, minden páratlanban meg csökkentsen ugyanennyit?
Ne a helytartó játszon!
Elvileg kisegítő bónusz lehetőség, nem bébicsősz
Reply With Quote
  #114  
Old 11-25-2006, 01:05
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
Föntebb írtam, ha kb 8 órára a fertőzés megkapása után, tehát 12 órára az indítástól észreveszi, hogy fertőzött, s épít, akkor nem megy el semmije, ha nem, akkor kezdjenek el elmenni egységek, ez hadijáték, nem máltai szeretetszolgálat:P
A helytartó végezze csak a kis automatizált feladatát, ne azon kezdjen el gondolkodni, hogy hoppá, gazdi támadott, és megfertőződtünk, de nem nézett még azóta erre, nah akkor majd én elintézem a képzésmegszűntetést is.
S ha a pestis elmúlt, akkor automatikusan újra el is kezd képezni?
Vagy újra be kéne állítani, hogy azért hetente egyszer géphez is kelljen ülni ehhez a játékhoz?
Esetlen nem lehetne olyat is, hogy nekem 10 óránként osszon pénzt?
Vagy minden páros órában emeljen 10% adót, minden páratlanban meg csökkentsen ugyanennyit?
Ne a helytartó játszon!
Elvileg kisegítő bónusz lehetőség, nem bébicsősz
Ja, nekem olyan is kene, hogy automatizalhassam, hogy 03:45kor menjen ki a piacra, rakjon ki 13456 ijat 21003-ert, kv utan nezzen tavolt es pontlistat, es ha jon vki, kuldjon smst!
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #115  
Old 11-25-2006, 01:11
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ja, nekem olyan is kene, hogy automatizalhassam, hogy 03:45kor menjen ki a piacra, rakjon ki 13456 ijat 21003-ert, kv utan nezzen tavolt es pontlistat, es ha jon vki, kuldjon smst!
Látjátok ez már sokkal jobb ötlet, ezt támogatom)
Reply With Quote
  #116  
Old 11-25-2006, 01:13
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sorry, ha hátrányba kerülsz, az nem azért van, mert a helytartó ezt, vagy azt csinálja... azért, mert támadás után nem ülsz még 8 órával sem géphez, bocsi. 12vel.. Ez pedig legyen továbbra is hátrány. Eddig sem szólt arról a fáma, hogy ma támadok, holnap meg megint, aztán a többi szépen megy magától, és élek, mint Marci hevesen.

Igenis ha vki támadott, akkor a saját érdekében abban a kvban amikor beüt, meg a következőben legyen ott, ha nem megy, akkor legalább néhány óra múlva azért nézzen rá a dolgokra, vagy tényleg ne támadjon.
Reply With Quote
  #117  
Old 11-25-2006, 01:28
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
Sorry, ha hátrányba kerülsz, az nem azért van, mert a helytartó ezt, vagy azt csinálja...
Én nem értem miért kerülne hátrányba, a vipes, a nem vipes ellen?
Ha kikapcsolja az a szerencsétlen helytartót, hogy ne képezzen katonákat, ugyanott van, mint a nem vipes!
Milyen hátrányról beszéltek?
A nem vipesnek is magának kell képezni a katonát!
Reply With Quote
  #118  
Old 11-25-2006, 01:48
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

kubbi, ez a tamagocsi hozza atieknak a penzt...

amugy meg leirtam mar minimum 2szer miert van hatranyban a vipes. amugy a diszes tarsasag koti az ebet a karohoz, holott ez valoban normalis 5let volt. ra lett mondva a nem reszetekrol es azota mindenfele dolog ki van talalva, hogy miert is ugy van az.

akkor elmondom meg1szer, hogy miert hatrany jelen esetben a ht. a vipeseknek.
mindenki mondja itt a magaet, hogy a ht-t ki lehet kapcsolni. na ja. kimesz utni, aztan elmesz dolgozni. hazamesz es latod, hogy fertozott volt az ori, korhaz nelkul tombol a jarvany, mindezek melle a ht is eppen elinditott 1 tonna katikepzest es mar a tanyak 1 resze nem is mukodik, mert mondjuk ki volt elezve ugy a fogi, hogy a katikepzest eppen elbirja. a tanyak mar kajat sem termelnek eleget, amiatt is palyazik el a nepseg. ha nem kepzett volna a ht (tehat mintha vip nelkul menne a jatek), akkor meg mukodnenek a tanyak.

ne mondjatok mar, hogy nem latjatok a hatranyt...
ha benne lenne ez az uj opcio, akkor a ht nem inditotta volna el a kepzest. ENNYI.


most lehet mondani, hogy miert inditott el sereget, ha nincs otthon v. gepkozelben vki, vagy azt is lehetne mondani, hogy minden sereginditas elott kapcsoljuk ki a kepzest, stb. meg miert nem neztunk kronikat, hogy az elmult 24 oraban utott-e hullat a celori. es mi van akkor ha 25+ oraja utotte, es meg nem jott ki a betegsegbol?

lehet poenkodn, meg mindenfele ervet elohozni, de inkabb tamogassatok. nem muszaj mindenhez ragaszkodni amit eloszor mondtatok.


en is a nemre szavaztam az elejen, de meggyoztek. mert igazuk volt.
Reply With Quote
  #119  
Old 11-25-2006, 01:59
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Te belegondoltál mire vállalkozol?
Egy kost meggyőzni?
Merész)
Reply With Quote
  #120  
Old 11-25-2006, 02:03
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

vegulis miert ne.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Betegség banyek Stratégia & Tippek 17 11-17-2006 16:16
Fajok, Összekapcsolás, Betegség Makariosz Segítség 25 02-02-2006 10:23


All times are GMT +1. The time now is 23:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu