Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #111  
Old 02-19-2008, 10:50
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
berakok 1millát és 250k lesz belőle? Mennyi idő alat bukok ennyit a picon?
Akár egy pillanat alatt is bukhatsz ennyit. Példa volt már rá.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #112  
Old 02-19-2008, 10:51
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Megoldás: katonában tartom a lóvémat a piacon. nem kopik ha hazajön akkor sem, nem tudják ellopni, lefosztani, és a katonapiacok stabilak, és drágák, tehát tulajdonképpen 0% esély, hogy elveszik.
Cserébe soha többet nem mehetsz szabadságra. Én bízom benne, hogy azért van olyan ember, aki szeretne pár napra szabadságra menni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #113  
Old 02-19-2008, 10:54
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
ja, egyből 100mrd-ból 1-et, nem?
Miért nem lehet korlátozni, hogy mennyi tehető be és vehető ki egyszerre egy bizonyos idő alatt?
Nem indok a fosztogatás mert ha gép előtt vagyok, most is kirakom a piacra, és ezután is inkább oda raknám!
Eddig megvoltunk azzal,hogy xx összeget szétosztottunk és nulla ment a segélybe.
Legalább nem kell óránként figyelni,hogy milyen gazdag vagyok,mert megnöveltem a segélyem 1 hét alatt.

A kérdés ,hogy mi a célunk,ha ez a módosítás bekerül.
Nagy segélyt csinálni rövid idő alatt vagy csak szépen lassan gyűjtögetni?
Tehát 10:1 arány(esetleg nagyobb) vagy 1:1 arány ,ha már segélyt akarunk
Reply With Quote
  #114  
Old 02-19-2008, 10:54
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by oh-ogo View Post
ez a téma amugy közelebb hozná a vipes és nem vipes országokat, mert azért én nagy fórnak érzem, h csak azért mert vip vok több millám van 300kör után lassu csopiban és semmit nem tettem érte.

Ilyen mellékhatása azért egész biztosan nem lesz. A másik oldalról nézve az is nagy fór, hogy lefokozol kismillió embert, és AKKOR kéred a bónuszt, nem pedig a napi első belépésedkor. Így akár többszörösét is megkaphatod annak, amit egy VIP-es ország megkap. Úgyhogy ez a része azt hiszem, hogy kiegyenlített, ennek a javaslatnak egész biztosan nem erre kell irányulnia. Innentől kezdve pedig mindenki egyformán használhatja, akár VIP, akár nem.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #115  
Old 02-19-2008, 10:55
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Na jól van, egy nagyon jó javaslat van elbaltázva... Ha bevezetésre kerülne, én sohasem használnám. És nem én leszek az egyetlen! Nem éri meg, inkább bukok a tekercsen, ha visszajön a piacról, és nem vagyok ott, hogy visszatgyem, mert akkor is jobban járok!
Asszem kiszálltam a vitából!
Reply With Quote
  #116  
Old 02-19-2008, 10:56
Rebellis Rebellis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Cserébe soha többet nem mehetsz szabadságra. Én bízom benne, hogy azért van olyan ember, aki szeretne pár napra szabadságra menni.
Én igen:-)

Végül is az alap ötlet az volt,hogy ne keljen trükközni a vésztartalékért hanem legyen egy normális játékvitelhez egy tartalék képző rész...
Most felejtsük el a mániákusan gyűjtögetőket mert fel akarják cipelni a sok milliárdot a saját A csopis klánjukba mert nekik ez csak morzsa míg egy parlagi játékosnak segítség adott esetben egy válságkezeléshez:-)
Reply With Quote
  #117  
Old 02-19-2008, 10:56
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ez egy átlag országnak, a nagyon max tartaléka, ha egyáltalán van neki! Ne magadból indulj ki
Szerintem kifejezetten jó hatása lenne annak, hogy ha látnák a kezdők, hogy bizony ilyen hosszútávú tartalékokat is lehet/kell félretenni, és nem csak azonnal nekiindulni a topnak.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #118  
Old 02-19-2008, 10:58
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Egy hosszúra nyúlt háború országonként elvisz akár 2-3 milliárdot is. Folyamatos egységpótlás, építkezés, seregelengedés, stb. Nehgoy már egy hosszú háborút kihúzz 100 millából... Abból tudsz venni 2000 egységet... 100 millió az 5. szinten nevezhető pénznek. Ott is normál csoprotban, 600 hektár alatt.
Márpedig 1 milliárdot senki nem fog elpocsékolni 100 milláért.
Ilyen nincs. Ilyen (vagy ennél durvvább) arány mellett csak poénnak hasnzálnám egy olyan roszágban, ahol 500 milliárd tartalékom van.... Mert akkor beáldoznék 43 (vagy 86) milliárd aranyat, csak hogy maxon legyen a tartalékom.

kérdés: Normál csoportban, 5.4.3.2. szinteken egyátalá van olyan ország, aminek ennyi pénze van? (Nyilván ennyi pénzt érő áruja, reális -tehát eladható - áron számolva.) Szerintem a kérdésre a válasz az, hogy 0. Egy sincs.
A legtöbb játékos pont olyan, akiktől érv érkezett, hogy mondjuk 1 milliárddal rohangálnak az alsó 4 szinten. Egy sem fogja bedobni a nehezen összekuporgatott 1 mrd-jét, hogy legyen 100 millája...
Legalábbis én be nem dobnám. Most a B-ben lévő orimban van 800 milla. Hát... Száradjon le a kezem, ha beteszem 80 milláért. Én inkább okoskodok a piacon, és csinálok belőle 1 mrd-t. Aztán abból többet, és többet és többet, majd 4 mrd-nél irány az A csopi.
Arra szerintem kevés játékosnak van affinitása, hogy mondjuk a B-ben összeharácsoljon 43 + 4,3 = 47,3 milliárdot, hogy fullon tudjon továbbmenni.
Továbbra is azt vallom, hogy 10:1-es arány mellett nem lesz használva ez a funkció. (Illetve mondjuk a játékosok 0,00001 %-a használná)
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #119  
Old 02-19-2008, 10:59
Rebellis Rebellis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Szerintem kifejezetten jó hatása lenne annak, hogy ha látnák a kezdők, hogy bizony ilyen hosszútávú tartalékokat is lehet/kell félretenni, és nem csak azonnal nekiindulni a topnak.
Ez jó érv!!!
Reply With Quote
  #120  
Old 02-19-2008, 11:03
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Rebellis View Post
Ez jó érv!!!
Ez nem jó érv!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Mennyi pénzt véd 34 bank 13 millió esetén? bazso Általános beszélgetés Hódítós témákban 44 11-10-2007 22:47


All times are GMT +1. The time now is 06:33.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu