Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #111  
Old 09-30-2006, 12:38
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Azt irtam,hogy 2x is bemegy rajta egy szövi ha nem mf a törpe
De véleményem szerint egy jó éheztetős elit+ijon(gnom faj)nem üti be egy egy közepes elit+ijas szövi:P
Gnóm
Ház 104 17% 7800 lakos
Barakk 270 45% 11820 Elit / Lovas
Tanya 0 0% 0 Bála/kör
Raktár 33 6% 4,06 körre elegendő
Őrtorony 73 12% 4380 Íjász
Templom 60 10% 9000 Varázsló
Kocsma 60 10% 3600 Tolvaj
Bank 0 0% 0
Könyvtár 0 0% 0 tekercs/20 kör
Egyéb 0 0%
600 hektár
Érték 28560 pont

Ételfogyasztás: 7320 Bála/kör
Foglalkoztatottság: 95%
Majd 410k védőérték(mf-ként és 100% morállal):P És még nem is elfet csináltam:PNa ezen söpörjön át valaki 2x (egyszerre:P)
Vari-toli szinten van egy kis védelem nem nagy de valamicskét érÉs ha kell még vissza is üt:P

Ez télleg gyenge lett Lehet egy közepes elit-íjas szövi nem veri be, bár nem vagyok meggyőződve. Az tuti, hogy egy ló íjas átmegy rajta. és az is tuti, hogy pusztán ártókkal szétszedik... Nem beszélve arról, hogy 4 körös éheztetős mf-nek mennyire bír fájni, ha naponta 2-3x lelopják a rakiját.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #112  
Old 09-30-2006, 20:27
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Ez télleg gyenge lett Lehet egy közepes elit-íjas szövi nem veri be, bár nem vagyok meggyőződve. Az tuti, hogy egy ló íjas átmegy rajta. és az is tuti, hogy pusztán ártókkal szétszedik... Nem beszélve arról, hogy 4 körös éheztetős mf-nek mennyire bír fájni, ha naponta 2-3x lelopják a rakiját.
Figyelj megnézném azt,hogy egy nem éheztetös szövi,hogy megy át
Számoljunk 1 gnómot 12k ló ami már igen sok:Psegít neki 2 tag még 6k+6k lóval a varis mondjuk 4k-val ami megint elég nagy leppattan róla simán:P
Lopnak ütni kell kész 11k mf elit azért már nem csak dísz:PÉs már ha az első lelopás után cselekszik az ember akkor nincs is gond :PSimán odébbállhat...
Mondom imádom ha a egy szövit állítottok szembe az mf-fel még szerencse,hogy jól megtudják szivatni...
Meg amugy is akkor már ezt az mf-et nem üti be az égse ha tolis is van a szöviben mivel 10% kocsmát +tisztánlátás+10% mf bonusz hát csak a a tolisok lopnak be...
Meg ha te annyival többet tartasz mint 10%templom akkor légy vele boldog de mágikuspajzsal a varisok varizzák csak igazán be ...
Reply With Quote
  #113  
Old 09-30-2006, 20:31
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by exair View Post
harcosok ez szanalmasan gyenge ahhoz kepest hogy tanyafree
egyebkent minek 10% kocsma egy gnom hadisnak?
Egy mf-nek önellátónak kell lenni épületfelmérésnél is...
Figyelj itt én csak azt akartam főként érzékeltetni meglehet fogni egy full szövit is:PTemplom kellene még bele egy kicsivel több de,hogy megfogj egy full szövit ahoz kell ennyi védelem.
De amugy te mennyi kocsmát löktél volna 600hekire?
Reply With Quote
  #114  
Old 09-30-2006, 20:51
exair exair is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ecser
Posts: 219
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

az en gnomomnak 14k lova volt es 900 tolija, aki lopott azt utottem es ennyi, vakon tamadtam, mert szinte mindenhova befertem (csak a vegen amikor leesett a katmoral akkor inkabb szintetleptem)
Reply With Quote
  #115  
Old 10-01-2006, 05:07
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by exair View Post
az en gnomomnak 14k lova volt es 900 tolija, aki lopott azt utottem es ennyi, vakon tamadtam, mert szinte mindenhova befertem (csak a vegen amikor leesett a katmoral akkor inkabb szintetleptem)
Hát ha 900 tolit irtam volna be 100% kritizálja valaki hidd el nekem:P
mf-nek szerintem semmit nem érne az a kis 2.5%kocsmaMindneki téged lopna már teljesen:P
Pls aki szerint elég 2.5%kocsma 600hekire gnomnak mf-fel az irja meg

Last edited by Harcosok; 10-01-2006 at 06:03..
Reply With Quote
  #116  
Old 10-01-2006, 05:13
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa View Post
Hát...ezt az orit inkabb nem kommentalom
4 körös mf...ennek az orinak 2 napot adok hogy eletbe marad
Hogy is maradna életbe?
Csak tolis lopja ,csak varis varizza (mondjuk ezek a szöviseknek is ártanak)
és még a full szövik is alig alig birják bevágni...(az orkoknak és az éheztetős bandának sikerülhet)
Az éhezésröl annyit ott van Ahmed is ott vesz sima katit és megvan oldva a dolog:P
Reply With Quote
  #117  
Old 10-01-2006, 11:47
exair exair is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ecser
Posts: 219
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

egy ilyen orihoz kb 1 evig kene 200 hekin irni a tekit, es ahhozkepest baromira nem eri meg, mert gyenge.. persze kiallhatsz mellette, de ha objektiven szemleled a dolgot akkor te is eszreveszed mi a problema vele..
Reply With Quote
  #118  
Old 10-01-2006, 12:32
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Hogy is maradna életbe?
Csak tolis lopja ,csak varis varizza (mondjuk ezek a szöviseknek is ártanak)
és még a full szövik is alig alig birják bevágni...(az orkoknak és az éheztetős bandának sikerülhet)
Az éhezésröl annyit ott van Ahmed is ott vesz sima katit és megvan oldva a dolog:P

Nem rossz ori ez, nem úgy értettem Csak egész egyszerűen életképtelen
Te se gondolod komolyan, hogy akár 200 aranyas kajaárnál csinálsz egy 4 körös mf éheztetőt... Ami továbbra sem tud kezdeni semmit az ellenfél varisával. Gnómnak baromi sok készülibe kerül ám leszedni a vihart, és akkor még lopni is kéne ezt-azt, hogy fennmaradj, de nem lopsz egy kanyit se, mert a varis lenyomja a készülidet. És akkor már a tolis röhögve megy át rajtad egy kis varigyilokra, ami oda vezet, hogy még nehezebben szeded le a vihart, és ha a 11k elitet kiküldöd, akkor a hadisok is bemennek kényelmesen, és így tovább... Csináld meg ezt az orit 600 hekire, és odamegyek, és szétkapom, oké?
Reply With Quote
  #119  
Old 10-01-2006, 13:36
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Nem rossz ori ez, nem úgy értettem Csak egész egyszerűen életképtelen
Te se gondolod komolyan, hogy akár 200 aranyas kajaárnál csinálsz egy 4 körös mf éheztetőt... Ami továbbra sem tud kezdeni semmit az ellenfél varisával. Gnómnak baromi sok készülibe kerül ám leszedni a vihart, és akkor még lopni is kéne ezt-azt, hogy fennmaradj, de nem lopsz egy kanyit se, mert a varis lenyomja a készülidet. És akkor már a tolis röhögve megy át rajtad egy kis varigyilokra, ami oda vezet, hogy még nehezebben szeded le a vihart, és ha a 11k elitet kiküldöd, akkor a hadisok is bemennek kényelmesen, és így tovább... Csináld meg ezt az orit 600 hekire, és odamegyek, és szétkapom, oké?
Ez minden gnomra igaz de azért azt meg te ne gondold már komolyan,hogy bármelyik mf-fel odaállsz egy jólműködő szövi ellen nem menekülés lesz a vége
Mert mutass olyan mf-fet akár 0 tanyást akár nem amelyikket nem szed szét egy szövi
Ja és 500-as kajaáron kezdek éheztetni 200-on:P 0tanya 4.5körig birja:P
Amugy tudtam ez lesz a vége,hogy az mf-et egy szövi ellen állítjátok be:P
Reply With Quote
  #120  
Old 10-01-2006, 13:44
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by exair View Post
egy ilyen orihoz kb 1 evig kene 200 hekin irni a tekit, es ahhozkepest baromira nem eri meg, mert gyenge.. persze kiallhatsz mellette, de ha objektiven szemleled a dolgot akkor te is eszreveszed mi a problema vele..
Ha sikerül egy olyan csopiba jutnod ahol 4.szinten is 200 körül van a kaja akkor napi 35milla fentartani az orit...Ami még igazán fedezhető összeg...
Ja és látod te 200-on irod a tekit egy évig én felmegyek 1200-ra és ott irom 1-2hónapig inkább egy szövivel:P

Lehet mindenre aztirni,hogy gyenge de kiváncsi lennék ilyenkor,hogy 600hekin te milyen orit tartasz erősnek?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Tolis fajok meg ehhez hasonlók Bug Stratégia & Tippek 20 08-02-2006 12:11
varis és tolis személyiségek változtatása solven Elvetett javaslatok 21 04-20-2006 16:33
Miért hagyja abba egy tolis a lopást, ha felkerül az 1/A-ba??? Phoenix Általános beszélgetés Hódítós témákban 80 04-05-2006 21:46
Tolis ori kérdez Pagi Segítség 95 04-04-2006 08:40
Új tolis faj Milán™ Általános beszélgetés Hódítós témákban 5 02-13-2006 13:43


All times are GMT +1. The time now is 17:23.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu