Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #111  
Old 01-29-2007, 10:07
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
Arról beszélt hogy szabi 1 körváltás ismét szbai. Ha ezt 51 napig csinálod letelik a piac és nem tud beütni senki. De ez egy kicsit sok.
Jájj
Szóval 51 nap, és tutti megvan a pénz...
Tényleg de ez így nagyon gáz.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #112  
Old 01-29-2007, 10:12
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Jájj
Szóval 51 nap, és tutti megvan a pénz...
Tényleg de ez így nagyon gáz.
Hát igen.
De azért már van remény. Mivel ez a megfontolandók alatt van már ezért ha nem sietem el a szintlépést és maradok még gyüjtögetni akkor talán be lesz vezetve mire lépek. Egyébként talán azért lehet ez így mert ugye alapból a piac nem raktár. És a piacot raktárnak használókat akarják így egy kicsit megfogni csak akkor azt nem tudom hogy ez miért pont a legdurvább szinten történik.
Reply With Quote
  #113  
Old 01-29-2007, 19:20
dath dath is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 21
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

nincs az a klán amelyik bevállalná, hogy 51 napig szabin legyél, egyszemélyes kánban meg, ha most alakítottad, nem lesz klán szabid, vagyis az orid szabin lesz, de a klánod nem, ez rosszabb mintha üres lennél, mert a vak is látja, hogy meggyengültél /a sereged egyharmada számit csak/
szal ez nagyon rossz megoldás lenne erre
de pl az ilyen tanácsok után gondolhatja vki, hogy majdnem üres orival lépjen fel, gondolván ezt is ki lehet játszani, no és ott majd vakarhatja a fejét...
Szecsa : persze nem tudja feltölteni de ezzel csak azt akartam jelezni, hogy a 7 kör semmilyen szempontból se jó,vagyis ha piacra kiengednénk, akkor se tudna felkészülni rendesen.
az új fellépők hiába olvassák el az összes erre vonatkozó írást, nem hinném, hogy a környezetről, ahova érkeznek lenne infójuk, legalábbis a többségnek nincs.
mint az egyik tanult kolléga megjegyezte: nem fogja népszerűsíteni az 1/A-t az, hogy az új fellépők 3-4 beszedett ütéssel kezdenek.

Last edited by dath; 01-29-2007 at 19:29..
Reply With Quote
  #114  
Old 01-30-2007, 17:21
bakarcsi bakarcsi is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 7
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Csocsó View Post
Az 1A mondjuk hogy a profik szintje, de a frissen fellépő orik hatalmas hátrányból indúlnak! 24körig nincs piacuk, a védelmük meg 8.kör után lejár Esélyük sincs védekezni a már régebben fellépett, a szintre megfelelően kiélezett orik ellen.

Javaslatok:
1. Toljuk ki a védelem idejét 24 körre!
vagy
2. A 8. körtől tudjon piacozni

Vélemények?
Helyes a felvetés szerintem. Az új fellépő az I/A-ban akkor lesz "élő" ország, ha klánba lépett. Ezt követően egy klántámadásban súlyosan sérülhet és a piacra még további károk (elvándorlás) enyhítése végett sem léphet. Viszont ha fellépés után azonnal piacozhatna az egyfajta visszaélési lehetőséget is rejt magában. A kettő véglet közötti arany középutat kellene alkalmazni. Pl. bekapott támadás után!!!!!! (vesztes csata után!!!) törlődjön a piacra lépési 24 KÖRÖS TILTÁS!
vÉLEMÉNY?
Reply With Quote
  #115  
Old 01-30-2007, 17:30
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

miért nem jó, ha miután már nem védett piacozhat is?
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #116  
Old 01-30-2007, 17:59
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by bakarcsi View Post
Helyes a felvetés szerintem. Az új fellépő az I/A-ban akkor lesz "élő" ország, ha klánba lépett. Ezt követően egy klántámadásban súlyosan sérülhet és a piacra még további károk (elvándorlás) enyhítése végett sem léphet. Viszont ha fellépés után azonnal piacozhatna az egyfajta visszaélési lehetőséget is rejt magában. A kettő véglet közötti arany középutat kellene alkalmazni. Pl. bekapott támadás után!!!!!! (vesztes csata után!!!) törlődjön a piacra lépési 24 KÖRÖS TILTÁS!
vÉLEMÉNY?
És annak mi értelme van? Adjunk a fekának egy pofont, hogy a védelme, lejárt, támadható, de piacra csak akkor mehet, ha már beverték? Azaz egy alkalomra minden orit tegyünk védtelenné szántszándékkal? És nem a viszonylag ritka klántámadásokról beszélek, hanem a nagyon is gyakori egyéni ütésekről, ahol szintén súlyosan sérülhet, és nem tehet semmit ellene, pedig a támadó lehet meg se mozdulna, ha a célpontnak lenne lehetősége visszatámadni.
Reply With Quote
  #117  
Old 01-30-2007, 18:58
TDK TDK is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 156
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

talán én tudom rosszul, de ha belépek egy klánba, az azt jelenti 12 oráig nincs szabi.
vagyis bárkinek van minimálisan 5 orája, hogy szétszedje az orim miután lejárt a védelmem.
ha én full ijjal lépek, ahogy itt javasolta valaki, akkor tolival gyenge vagyok(elfek nem számitanak, mindenki igy beszélt eddig)
és hacsak nem oriás, netán tulélö vagyok, tolival nagyon sok ijjászt le lehet kapni, amit nem tudok potolni.

a törpe az egyetlen faj a rövidebb képzési ideje miatt, aminek némi esélye van, hogy ha elég fegyvert nyomnak neki, hogy átképezze az egységeit, de még ha sereg nem is fér be hozzá, mire erre rájönnek a probálkozok, a mi kis törpénk hatalmas összeget veszitett
Reply With Quote
  #118  
Old 01-30-2007, 19:20
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nem kell túlbonyolítani. én imádkoztam és szerencsém volt, mert 1400 hekin léptem fel és nem ütött be senki.

de lazán beverhet bárki földre most. ezért kéne újítás
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #119  
Old 01-30-2007, 21:28
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ismételten szavaznék a mellett, hogy vagy 7 kör védelem, 7 kör piac nélkül, vagy 24 - 24.
Leújráztam, megint ugyanaz történt, nem tudtam, hogy mérges, vagy szomorú legyek, pedig a tf orikat ált nem olyan könnyű beverni, az enyim meg alapjáraton az volt, nem is igen tudtam mit bontani, hogy alámenjek.
És olyan kiszolgáltatott vacak érzés volt, ha lehet a jövőben mindenkit megkímélnék tőle..
Reply With Quote
  #120  
Old 01-30-2007, 21:54
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

én a másodikra szavazok, de lehet elég 12-12 is. azt gondolom adjuk meg a teljes átépítésre való lehetőséget
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szintlépés előtti fajváltás. Mland Segítség 37 03-16-2007 17:42


All times are GMT +1. The time now is 15:47.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu