Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #111  
Old 02-12-2007, 10:00
Say
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ati, igazad van! Az ori azonosítója olyan mint a pin-kód. Akinek megadod az visszaélhet vele és ez nem lehet (ne is legyen) mentegétőzés tárgya.
- hogy az nem én voltam...
Sponsored Links
  #112  
Old 02-18-2007, 08:13
Justice
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Ország törlés nehezités

Synkelnek full igaza van,mint mindenbenSynkel megalkotta az anarchista 1.a-t.Az ö leirásai szerint szabályos belépkedni a másik orijába....nem értem hogy miért nem a tiszta játékért küzd ahelyett hogy a szabályok kikerülésének lehetöségeit taglalja,illetve nehogy elvesszen a klán faanyaga belépked a fél klánja országaiba.Nos nekem az a véleményem ha nem adod ki kodjaid nincs ilyen veszély ,ha más az e-mail cimed mint az msn-akkor szinte 100százalékos a kodok biztonsága.
Ez csak egy szubjektiv vélemény........

Last edited by Justice; 02-18-2007 at 08:26..
  #113  
Old 02-18-2007, 08:40
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Justice View Post
Synkelnek full igaza van,mint mindenbenSynkel megalkotta az anarchista 1.a-t.Az ö leirásai szerint szabályos belépkedni a másik orijába....nem értem hogy miért nem a tiszta játékért küzd ahelyett hogy a szabályok kikerülésének lehetöségeit taglalja,illetve nehogy elvesszen a klán faanyaga belépked a fél klánja országaiba.Nos nekem az a véleményem ha nem adod ki kodjaid nincs ilyen veszély ,ha más az e-mail cimed mint az msn-akkor szinte 100százalékos a kodok biztonsága.
Ez csak egy szubjektiv vélemény........


Megy most egy topic a megbeszélésekben. Többen is vannak azon a véleményen, hogy távolról sem lehetetlen orikat feltörni...

Mellesleg Ati engem meggyőzött, hogy nem kell ilyen nehezítés.
  #114  
Old 02-18-2007, 21:35
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 0%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Megy most egy topic a megbeszélésekben. Többen is vannak azon a véleményen, hogy távolról sem lehetetlen orikat feltörni...
Ez a topic onnan indult, hogy MEGADOD a szövidnek a belépési adatokat. Azért a kettő közel se ugyanaz, ne keverjük őket!
__________________
Hódító * Queosia
  #115  
Old 02-18-2007, 23:53
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez a topic onnan indult, hogy MEGADOD a szövidnek a belépési adatokat. Azért a kettő közel se ugyanaz, ne keverjük őket!

Nem keverem
Mint mondtam, engem meggyőztél, hogy felesleges a javaslat.
  #116  
Old 02-19-2007, 13:29
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 0%
Longevity: 100%
Default

Ez a javaslat megy az elvetettek közé.

Mivel azonban már megcsináltam, aztán kivettem, részben bennehagytam a Hódítóban. Aki úgy érzi, hogy szeretné, ha az országa a Beállítások menüpont alól törölhetetlenné válna, az az újítások bevezetése után, és 2007. február 28-án 24:00 előtt küldjön nekem itt fórumon egy nyilatkozatot, hogy szeretné, ha az országtörlési lehetőséget kivegyük az országából (Beállítások menüpont alatt található kód melléklésével). A nyilatkozatba írd bele, hogy tudomásul veszed, hogy ez nem jelenti azt, hogy az országot nem lehet törölni, csupán a webes felületről a belépési adatok ismeretében nem lehet. Tudomásul veszed, hogy Te magad sem fogod tudni törtölni az országot, csak akkor törlődik, ha magárahagyod, és az éves azonosítás során egy évig azonosítatlan marad. Tudomásul veszed, hogy ez a nyilatkozat tartalmából adódóan nem visszavonható.

A február után érkező ilyen jellegű kérésekkel már nem fogok foglalkozni. Az újítások bevezetése előtt érkezőkkel szintén nem tudok foglalkozni.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ország törlése a Queosia-ban szamóka Lezárt hibák 2 11-07-2006 15:25
Ország törlése törppapa Segítség 14 09-13-2006 20:59
Több ország irányítása -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 09-11-2006 13:15
1 ország vs. 2-3 ország BeeLord Stratégia & Tippek 18 08-17-2006 22:06
Azonosítatlan országok törlése Ati Fontos bejelentések 0 07-17-2006 16:38


All times are GMT +1. The time now is 21:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu