Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #111  
Old 01-10-2007, 20:34
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by misimókus View Post
Vátozott a felállás az ori áthelyezése miatt.

1. anarchos lett
2. normal
3. anarch
4. anarch

Na, ilyenkor mi a helyzet?

törölni nem szeretnék egy orimat sem. viszont szeretném, ha az első helyen a normál játékban szereplő orim legyen, mert ha szintet lépek, és regisztrálok egy új orit az alsó szintre a normál játékba, akkor össze tudjam kapcsolni újra őket.
Előre is köszönöm a válaszokat.

A helyzet változatlan, mivel főországot (ami az első helyen van a listádban) nem kapcsolhatsz le.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
  #112  
Old 01-10-2007, 20:53
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A helyzet változatlan, mivel főországot (ami az első helyen van a listádban) nem kapcsolhatsz le.
esetleg a 2-est atzerozni anarchba, ott lekapcsolni a 4 orit egymasrol, majd a 2est visszazerozni normalba es ahhoz hozzakapcsolni majd az uj orit?
__________________
Remedy
  #113  
Old 01-10-2007, 21:33
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sztem meg az elsőt kéne visszazérózni, miután a kettessel szintet lépett ... vagy mi a szösz.
Fel kell tolni a V-ből a második orit ész kész.
  #114  
Old 01-10-2007, 22:10
Gazsy's Avatar
Gazsy Gazsy is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Pécs
Posts: 196
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Lenne egy nagyon hülye kérdésem személyesen Atihot az anarchbakerüléssel kapcsolatban!
Ha soha senki más nem játszik a gépemről, csak én, én pedig betartom a szabályokat, összekapcsolom az oriimat, nem lépek be egyetlen alkalommal sem más orijába, van rá bármilyen cskély esély is arra, hogy anarchba kerüljek???
(A kérdés lényege: nem firtatva az ellenőrző rendszert, mennyire megbízható a rendszer... lehet a fent emlitett esetben bármi ami túlkapáshoz vezet????
  #115  
Old 01-10-2007, 22:13
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gazsy View Post
Lenne egy nagyon hülye kérdésem személyesen Atihot az anarchbakerüléssel kapcsolatban!
Ha soha senki más nem játszik a gépemről, csak én, én pedig betartom a szabályokat, összekapcsolom az oriimat, nem lépek be egyetlen alkalommal sem más orijába, van rá bármilyen cskély esély is arra, hogy anarchba kerüljek???
(A kérdés lényege: nem firtatva az ellenőrző rendszert, mennyire megbízható a rendszer... lehet a fent emlitett esetben bármi ami túlkapáshoz vezet????
Igaz, hogy nem tőlem kérdezted, de úgy mégis... szerinted?
Ha nem szeged meg a szabályokat lehet oda kerülni?
És lehet filózgatni, de a szabályzatba az is le van írva, hogy jelszót másnak ne!
  #116  
Old 01-10-2007, 22:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Gazsy View Post
Lenne egy nagyon hülye kérdésem személyesen Atihot az anarchbakerüléssel kapcsolatban!
Ha soha senki más nem játszik a gépemről, csak én, én pedig betartom a szabályokat, összekapcsolom az oriimat, nem lépek be egyetlen alkalommal sem más orijába, van rá bármilyen cskély esély is arra, hogy anarchba kerüljek???
(A kérdés lényege: nem firtatva az ellenőrző rendszert, mennyire megbízható a rendszer... lehet a fent emlitett esetben bármi ami túlkapáshoz vezet????
Túlkapáshoz? Nem. Ettől függetlenül lehet olyan eset, amikor csak Te játszol a gépedről, máshoz nem lépsz be, és átlerülsz: ha bármilyen módon megpróbálod az ellenőrzőrendszert kijátszani. (Ez egyenértékű a szabályok megszegésével.)

Ha ilyesmit nem csinálsz, akkor nem igazán látok arra lehetőséget, hogy "tévedésből" anarchba kerülj.
__________________
Hódító * Queosia
  #117  
Old 01-10-2007, 22:19
Gazsy's Avatar
Gazsy Gazsy is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Pécs
Posts: 196
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Igaz, hogy nem tőlem kérdezted, de úgy mégis... szerinted?
Ha nem szeged meg a szabályokat lehet oda kerülni?
És lehet filózgatni, de a szabályzatba az is le van írva, hogy jelszót másnak ne!
Köszi hogy válaszoltál! De azért kérdezem, mert még csak véletlen sem szeretnék anarchba kerülni! Nem szegem meg a szabályokat, és elég sok időt töltök az orimmal: tehát sok "munkám" van benne! és hamár ennyit törődök a kis oriimmal (2 db normál van és nem is lesz több), akkor nem szeretném ha bármilyen okbol, tévesen kerülnék anarchba...
  #118  
Old 01-10-2007, 22:22
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Közben felhívták a figyelmem arra, hogy van még lehetőség anarchba kerülésre: jksz-elsz, jksz-re buzdítasz másokat, vagy blöffként jksz-re hivatkozol.
__________________
Hódító * Queosia
  #119  
Old 01-10-2007, 22:24
Gazsy's Avatar
Gazsy Gazsy is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Pécs
Posts: 196
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Túlkapáshoz? Nem. Ettől függetlenül lehet olyan eset, amikor csak Te játszol a gépedről, máshoz nem lépsz be, és átlerülsz: ha bármilyen módon megpróbálod az ellenőrzőrendszert kijátszani. (Ez egyenértékű a szabályok megszegésével.)

Ha ilyesmit nem csinálsz, akkor nem igazán látok arra lehetőséget, hogy "tévedésből" anarchba kerülj.
Köszönöm. Amugy az ellenőrző rendszer kijátszasa: ezt mondjuk nem nagyon értem, hogy az micsoda, de mivel nem értem, igy gondolom nem is csinálok olyat! Remélem véletlenül, akaratom ellenére nem lehet olyat csinálni.

Ha igy van akkor máris nyugodtabban alszom.
  #120  
Old 01-10-2007, 22:24
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Gazsy View Post
Köszi hogy válaszoltál! De azért kérdezem, mert még csak véletlen sem szeretnék anarchba kerülni! Nem szegem meg a szabályokat, és elég sok időt töltök az orimmal: tehát sok "munkám" van benne! és hamár ennyit törődök a kis oriimmal (2 db normál van és nem is lesz több), akkor nem szeretném ha bármilyen okbol, tévesen kerülnék anarchba...
Ilyen szituban, amit leírtál (és jksz-mentesen, ahogy én utólag írtam), nem tudok róla, hogy a szabályok betartása mellett bárki is került volna anarchba. Ez 8 év és 415000 ország.

Általában az egy gépről többen játszás az, ami problémákhoz vezet, nagy a kísértés, hogy közös célpontokat támadjanak az emberek, vagy családragta hivatkozva mégegy országot indítson.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
több ország de szabin van egy pár Kashuka Segítség 16 03-30-2008 21:16
Több ország egy böngészőben Viz Általános beszélgetés Hódítós témákban 30 02-16-2007 12:48
Több ország irányítása -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 09-11-2006 13:15
Több ország összekötésénél a szabi is legyen jelölve aúú Elvetett javaslatok 7 08-08-2006 00:25
Több ország összekapcsolása MiKoR Segítség 10 02-01-2006 00:18


All times are GMT +1. The time now is 10:59.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu