Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #111  
Old 08-11-2006, 11:12
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor
Attila Várjuk a véleményedet!
Mine említettem, szeptemberig egészen biztosan nem foglalkozom az itt felvetett javaslatokkal, a jelenleg folyamatban levő arculatváltás miatt, ami elsőbbséget élvez.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #112  
Old 08-11-2006, 15:58
János János is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 12
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Végignéztem a fórumot, és én azon kevesek közé tartozom, akik nem szeretnének változást, de el tudom fogadni, hogy erősödjön a támadó klán, de nem túlzott mértékben.
A túl durva és hirtelen változások erősen felborítanák a most kialakult erőviszonyokat, így én azt elvetném.
De pl. egy-két (pl. tábornok, felütés, vagy csak úgy) összességében mondjuk max 10-15%-os támadóbónuszt elfogadhatónak tartanék.
Ill. a kláncsaták eredményének az országok moráljára gyakorolt hatását támogatnám.
Fontos lenne, hogy a változás előtt pár nappal az be legyen harangozva (persze, csak ha az jelentős változást okoz), hogy fel lehessen rá készülni
Reply With Quote
  #113  
Old 08-13-2006, 13:36
Lali Lali is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 76
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ha ennek az egésznek az a célja, hogy több klántámadás legyen, mint most, akkor a nyereséget kell megnövelni, nem a támadót jutalmazni szerintem.
ha a tábornokbonusz bejün, akkor az tényleg hatványozott előnyt jelent az orkoknak. ezt semmiképpen nem támogatnám. szerintem maradjon a számolás úgy , ahogy van, de a foglalt föld mennyiségét lehetne emelni , ha már mindenáron akartok valamit. magam részéről nem tartom jó ötletnek.
Reply With Quote
  #114  
Old 08-14-2006, 16:44
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Lali View Post
ha ennek az egésznek az a célja, hogy több klántámadás legyen, mint most, akkor a nyereséget kell megnövelni, nem a támadót jutalmazni szerintem.
ha a tábornokbonusz bejün, akkor az tényleg hatványozott előnyt jelent az orkoknak. ezt semmiképpen nem támogatnám. szerintem maradjon a számolás úgy , ahogy van, de a foglalt föld mennyiségét lehetne emelni , ha már mindenáron akartok valamit. magam részéről nem tartom jó ötletnek.
Srácok akik nem érzik, hogy ez a topic miért is született azok ne szóljanak már bele, mert elviszik a témát teljesen felesleges irányba.

A cél egyébként NEM a több kláncsata az csak a vonzata vagy folyománya ha ugy teccik. A cél, hogy minden klánt át lehessen ütni, magyarul fel kellene erősíteni a klántámadás erejét minimum az egyéni támadások szintjére! Ez kb 11-15%-al erősebb mint a mai klántámadás ereje. Lassan arról szól majd az 1A, hogy ki tud nagyobb "bunkert" csinálni
Reply With Quote
  #115  
Old 08-16-2006, 16:12
János János is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 12
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Monro, ha már minden klán átüthető, akkor meg lehetne az a cél, hogy lehessen olyan klánt csinálni amit nem lehet beütni.
Lali a növekvő nyereség szerintem éppen csökkenti a kláncsaták számát, hisz így egy esetleges sikertelen támadás, vagy sikeres visszatámadássorozat eléggé tönkretehet (ebből kifolyólag lehet, hogy épp a nyereséget kellene csökkenteni?)

Az tény hogy most a többség bunkert csinál, de én pl. nem tudok más járható utat. A tolik és a varik ugye A-ban nem nagyon játszanak, és a támadó seregek meg marha nagyok és ha egy befér klánszinten, akkor az alaposan csökkenti a korábbi sikeres (tamagocsi)munka eredményét. Tehát csak viszonylag kevesen mernek/tudnak olyan klánt csinálni aki beüthetne másokat, mert akkor ők is sebezhetőbbekké válnak.
Reply With Quote
  #116  
Old 08-17-2006, 20:09
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by János View Post
Monro, ha már minden klán átüthető, akkor meg lehetne az a cél, hogy lehessen olyan klánt csinálni amit nem lehet beütni.

Sztem az sosem volt cél. A játék érdeke, hogy elvi lehetőség legyen legalább egy-egy esemény bekövetkeztére.
Reply With Quote
  #117  
Old 08-18-2006, 10:33
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Azert a klanhadakozas modositas eleg veszelyes otlet...
A felszolalok zöme A ban nagy hekivel rendelezo országot kormányozgat.
A kisebb klanok között most is van csata es ok nincsnek is hadira kielezve hiszen akkor egyeniben leszenek sebezhetoek.Nekik kell a toli es a vari is eleg nagy szamban.
Magas hekin ezek szinte feleslegessé válnak.
Azert abszolut tamogatom a klanszintu tolivari akciokat.

A klantamadsok erejet mindenzek mellett növelni is kell hiszen igaz hogy a tamado klan eleg nagy szarban van a jelen rendszerben, mert a visszatamadas sokkal nyugisabb es kockazatmentesebb.

Monro otlete tetszik.A torony ereje a fo probléma. Viszont az egysegek szama utan bonusz megoldja ezt a problémát. A mértéken persze lehet vitatkozni...
Reply With Quote
  #118  
Old 08-18-2006, 17:53
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba View Post
Azert a klanhadakozas modositas eleg veszelyes otlet...
A felszolalok zöme A ban nagy hekivel rendelezo országot kormányozgat.
A kisebb klanok között most is van csata es ok nincsnek is hadira kielezve hiszen akkor egyeniben leszenek sebezhetoek.Nekik kell a toli es a vari is eleg nagy szamban.
Magas hekin ezek szinte feleslegessé válnak.
Azert abszolut tamogatom a klanszintu tolivari akciokat.

Magam is támogatnám de ez a topic mást tárgyal
Másrészről nézzük meg az állításod hozzátéve, hogy sokáig talán tényleg nem kellett: fenn miért is nem kell toli-vari?

Mert nincs (vagy inkább nem volt) egységes a pontlista. Pontosabban volt egy csomó "rés" a pontlistán így voltak "védett" helyek ahová nem lehetett fel vagy levarázsolni és tolizni. Ez a probléma már akkor kezdett megszűnni amikor még játszottam az A-ban. Érjen fel sok-sok ori és nem lesz nyoma sem a problémának.

Kérdem én akkor akartok majd ujra szembesülni a kláncsaták nehézségeivel? Most azért van lejjebb több próbálkozás, mert sokkal több a célpont és ráadásul van egy csomó gyengébb célpont is! Ennek semmi köze a tolik vagy varik hiányához.
Reply With Quote
  #119  
Old 08-18-2006, 19:59
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Azért a lenti sok kláncsatához hozzátenném, hogy túlnyomórészt egyszemélyes klánok közt zajlanak. Az meg nem egészen olyan, lévén az oriját éppúgy kiüríti mint mint egy nagyklán tagja ha kitámad, viszont bever egy másik egyszemélyest, és hoz egy rakás földet...
Reply With Quote
  #120  
Old 08-28-2006, 07:55
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Azért a lenti sok kláncsatához hozzátenném, hogy túlnyomórészt egyszemélyes klánok közt zajlanak. Az meg nem egészen olyan, lévén az oriját éppúgy kiüríti mint mint egy nagyklán tagja ha kitámad, viszont bever egy másik egyszemélyest, és hoz egy rakás földet...

Ez pontosan így zajlik feljebb is csak ott nincs 2 körre 6-8 klán, sőt sokszor 1 sincs. Erre feljebb sokkal jobban rá kell készülni és mivel nem 1 személyes klánok vannak így gyakorlatilag 90% esélye van, hogy kiszúrják, ha támadsz. És ha már kiszúrták akkor 80%, hogy védik is mivel jelenleg sikeresen védekezni sokkal egyszerűbb, mint sikeresen támadni.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 20:36.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu