Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: gyengüljön e az elf védelme klántámadásokkal szemben?
igen gyengüljön! 1 1.85%
gyengüljön klántámadásokkal szembe de csak ha a klán 60% a elf! 4 7.41%
tökéletes ahogy van! 49 90.74%
Voters: 54. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #111  
Old 04-22-2008, 16:54
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Nem értek egyet azzal, hogy változtatni kelljen. Ez a játék, elvileg normális életvitel mellett is játszható. A probléma szerintem abból adódik, hogy kevés az ország az A-ban.
Illetve (szerintem) a másik gond, hogy egy-egy sikeres ütés után az ütést elszenvedett félnek nagyon kicsi az esélye hogy záros időn belül visszavághasson. A kevesebbet gép elött levők is azért biztosítják túl az országaikat.
Túl sokat lehet bukni egy éjszaka alatt. Ezért ne csodálkozzon senki, hogy aki nem tud éjjel lenni, az bevédi magát. Ez egy stratégiai játék. Nem szégyen, ha egy taktikát nem tudsz legyőzni.
Illetve földet szerezni, előre haladni opció, és lehetőség. Szerintem legyen igenis nehezebb, mint tartani az adott elért pozíciód.
Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
meg ez is nevetseges hogy kiherélték az elfet
árto akcion kivul mindenre bonuszai vannak
es az árto akciokkal sincs semmi gond amég 2-3 korrol csinálja éppen elég hatékony
ezt tapasztalatbol tudom
Az, hogy kijelented megfelelő hatásfokú az elf ártó, komolytalanná teszi az egész írásod, nem tartom szerencsésnek.
Tapasztalatból tudom nézzük mit tud lopni egy elf az A-ban. Gabonát, rakiból veszek, rúna pár 100e van az oriban, teki, csak lakiteki van benn. A pénzt pedig lefogja 30bank.

Ártó: még hadüzenettel is vicc. Ha az az ártó neked gondot okoz, ott valamit elrontasz.
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.

Last edited by Kubbi; 04-22-2008 at 17:00..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #112  
Old 04-22-2008, 17:17
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
egy kicsit osszehasonlithatatlan a hullával az elf de mind1
tolem meg hazakiséro seregekre tamadobonuszt is adhatnak nekik csak ne legyenek beuthetetlenek
ez a lenyeg hogy ne legyenek beuthetetlenek
senki nem akarja tonkretenni az elfet
csak korrekt játékot szeretnének egyesek
hogy az aktiv jatékos legalább a 2hetig nyaralo 2-3naponta belépo gabcsitermelo elfet be lle tudja utni
es ha egy tf hazless orkot ki akar vedeni azt ne tehesse meg ugy hogy kozben termel is hanem rá legyen kenyszerulve hogy o is tanyafree legyen pl
az nem zavarna ha egy jo éplistaval ki tudná védeni
de genyora nem korrekt ugy hogy kozben termel (onelláto) is

Azért nincs ezzel olyan rettenetes nagy gond. Az önellátó elfen egyéniben az ork átmegy mint szar a libán, csak klánban beverhetetlen. Ahogy Remy is írta: ez a dolga A-ban. Kaját termel, és védi a klánt. Ha csökkentenénk a védelmét, akkor télleg ki lenne "herélve", míg most egy egészen jó faj.
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
  #113  
Old 04-22-2008, 17:18
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post

Ártó: még hadüzenettel is vicc. Ha az az ártó neked gondot okoz, ott valamit elrontasz.


Rengettek már 7k hekin? Fáj az, hidd el...
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
  #114  
Old 04-22-2008, 17:29
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

azért ne mondja senki h nem tud ártani az elf....

anno volt hogy támadtam valakit és a másik klánbol 5 elf begyüjtott ugy h 9% házam maradt és még rengetek is

szóval az elf azé nagyon is sikeresen tud ártozni :P
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
  #115  
Old 04-22-2008, 17:30
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Rengettek már 7k hekin? Fáj az, hidd el...
mondjuk arra pont nem hat a hadüzi de alapvetően az A-ban az ártó a vicc kategóriát érinti.
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #116  
Old 04-22-2008, 17:34
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
mondjuk arra pont nem hat a hadüzi de alapvetően az A-ban az ártó a vicc kategóriát érinti.
azért ha sokan vannak ellened nem olan kellemes időtöltés L fokozgatni mert egyszerre 3 ori támad 4 gyüjt és támadnod kell hogy L szakadj tőlük

de egyépként tényleg jo vicc
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
  #117  
Old 04-22-2008, 17:37
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ezek szerint te választottad, hogy a klánodtól alapvetően teljesen függetlenül egyéniben támadsz. ha meg ezt választottad tudod, hogy ilyen lehetőségek fel fognak állni. mi is versenyeztünk, hogy kinek gyújtották fel a több házat, kellemetlen, de ez van, meg kell oldani.

nem akartam beírni a tegnapi óta, mert nem volt előrelépés, csak ezt a megjegyzést akartam synknek.
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #118  
Old 04-22-2008, 18:21
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

persze meg kell tudni oldani de van amit ha az ember megszakad akkor se tud megoldani
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
  #119  
Old 04-22-2008, 18:31
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Az, hogy kijelented megfelelő hatásfokú az elf ártó, komolytalanná teszi az egész írásod
Ártó: még hadüzenettel is vicc. Ha az az ártó neked gondot okoz, ott valamit elrontasz.
nem okoztak soha gondot az artok nekem
szerintem az a komolytalan aki artoval probálkozik egyáltalán a legfelso szinten
az arto meg oriastol meg egy esetleges(A-ban nem tul gyakori) nyirbálogép felelftol is nevetséges nemhogy egy elftol
csak azt nem ertem azért a 20%ért minek sirni hogy kiheréltek az elfet mikor mas csopikbann lazán lopkodhat es rengethet kedvére
es hidd el egyeniben barkit be birok verni akit akarok
neha mondjuk nem éri meg atépulni es csomo pénzt elcseszni ha van más akit utni lehet
de A-ban neha ugy alakul hogy egyénibe nem tudsz utni csak klánban
és barmilyen komolytalannak tartod az irasom nem korrekt hogy egy elf klán bármit kivéd pasziv játékkal egy mindent kockáztato fullra kimeno ork tudos klan ellen is
és keresztbe is birnák verni az orkokat tobb sereggel ugy hogy belezoldulnek csak hat ugye passziv játékal lehet csak másnap veszik eszre hogy egyáltalan megtámadták oket

Last edited by NewJackCity; 04-22-2008 at 21:56..
Reply With Quote
  #120  
Old 04-22-2008, 18:33
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
en csak megemlitettem hogy sokan arra használjak amire elvileg ez a faj nem valo és artozzák meg lopkodjak az ellent a beutes veszélye nelkul
aztan meg sirnak hogy kivan herélve holott nincsen
Ha egy elf klánt lehetetlen beütni, ne akard beütni, ahogy mondták már előttem is, az elf termelni, és védeni van.Emellett se tolival, se varival sem éppen a sebezhetetlen kategória.Ez egy stratégiai játék, nem csak arról szól, hogy minnél nagyobb sereggel döngöljünk, mert úgy nem lehet mindenkin átmenni, hisz akkor már nem stratégiai játéknak hívnák.
Szerintem jobban megszenveded, ha egy gnóm gyújtogat, mintha egy elf..az így is csak 20%-os...szívd le a készülijét, nem fog gyújtani, és akkor nem röhög a beton védelemmel, hanem szomorú arccal fog a betoníjjak védelmében csücsülni..hol itt a probléma?
Ha téged zavar, hogy téged bántanak,de nem teszel semmit ellene (vagy mert nem tudsz, vagy mert lusta vagy), akkor ne is várd, hogy emiatt az egész faj, ami ellen harcolsz (jelen esetben az elf) mégjobban le lesz gyengítve, mert az nem az adott faj hibája, hanem a tiéd szerintem.
Nekem is volt olyan, hogy valamiben nagy kárt okozott az ellen...ekkor vagy levertem, vagy átépítettem, és úgy vertem le, vagy diplomáciai úton rendeztem a dolgot...nem tudom, ki hogy van ezzel, de ez szvsz így a normális.
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 20:00.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu