Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11561  
Old 10-18-2011, 20:02
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Robicsek View Post
kozben lattuk h a piacrol eltunt az osszes lo
En is gratulalok, de vhogy ezt a mondatot nehez elhinnem.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
Sponsored Links
  #11562  
Old 10-18-2011, 20:09
Akár Akár is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 356
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
En is gratulalok, de vhogy ezt a mondatot nehez elhinnem.
Gondolom a sajátjukra értette, ami még a piacon volt, vagy pedig egy bizonyos áron volt nagy mennyiség, ami eltűnt...
Reply With Quote
  #11563  
Old 10-18-2011, 20:36
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
En is gratulalok, de vhogy ezt a mondatot nehez elhinnem.
Mi is ezen marhultunk a klánfórumon Beszélgettük, hogy ki mennyivel csorgott
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #11564  
Old 10-18-2011, 20:43
Robicsek Robicsek is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 71
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
En is gratulalok, de vhogy ezt a mondatot nehez elhinnem.
Koszonjuk szepen!Igazad van eliras volt ugyakartam irni h elfogyott az osszes ugymond olcso lo...
Reply With Quote
  #11565  
Old 10-18-2011, 20:46
Robicsek Robicsek is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 71
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

Quote:
Originally Posted by GenXter View Post
Én is gratulálok ,hatalmas földmennyiség
Koszonjuk szepen!
Reply With Quote
  #11566  
Old 10-18-2011, 20:47
Robicsek Robicsek is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 71
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Gratula szép nagy lett
Koszonjuk szepen!
Reply With Quote
  #11567  
Old 10-18-2011, 20:47
Robicsek Robicsek is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 71
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

Quote:
Originally Posted by Hmmm... Sati View Post
Innen is Gratula. 2 legnagyobb ütés.
GZ
Koszonjuk szepen!
Reply With Quote
  #11568  
Old 10-18-2011, 20:51
Robicsek Robicsek is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 71
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

Quote:
Originally Posted by Akár View Post
Látom, mióta a kerékkötők eltűntek, halad az a szekér!

Gratula!
Koszi Laszlo!
Reply With Quote
  #11569  
Old 10-19-2011, 04:12
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default Beszamolo es koszonet

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
nagy gratula nektek védés és sikeres ütés is nem muszáj tömören leírni az eseményeket
Quote:
Originally Posted by vityu View Post
2011-10-18 04:01:01
Gratulálok, ez nagyon szép föld!
Ez az esemény élménybeszámolót követel!
Sziasztok!
Penteken sem igen irtam mert ugy ereztem hogy dicsekedni nem fogok a lenyeget meg ugyis latta mindenki. De kozkivanatra leirom mi tortent az elmult nehany napban.

Pentek hajnalba pont en tavoloztam, lattam Hanyatlas rank allt, felkelltettem az alvezerem, felmeres stb...lattuk szovi utesre vannak atepulve mert volt eplista elotte valo napokban is, mondom jonnek, eggyet ertettunk, (a tornyokba riasztot fujattam) aka korbe hivtam mindenkit kizavarni az agybol, le a csajokrol, ki a kocsmabol a gep ele de rogvest!

Sereget elinteztuk meg ami kellett, es elrendeltem egy hatalmas bontast ami tenyleg azt hiszem eddig a legnagyobb bontas volt tolunk.
Sereg beallitva, tavol, tavol, tavol, ugy hiszem nagyon egyszerre indult ki a 2 szovitol a sereg mert en nyomtam a gombot a sereget inditani, kozbe beugrott megint egy tavol es latom jon is a sereg rank. Lemegy a korvaltas es be is jott a bontas, joval a Hanyatlas ala estunk, kerdes csak egy maradt, eleg a paci amit kikuldtunk?

El is mondtam egy miatyankot mert azutan hogy a sereget kikuldtem utol ertek az idegeim Sokkal de sokkal idegesebb voltam mint tegnap ejjel.
Letelt az ora, hogy mit csinaltak a tobbiek azt majd ok megirjak ha akarjak, nekem kozbe atragta az agyam tobbszor is a tenyeket, korvaltas elott nyomtam tavolt, lattuk Lokit kiserik, kicsit remegve, meg is jegyeztem Palinak priviben, hogy en ezt nem is merem megnezni, de megis frissitettem, hogy bejott a Hanyatlas sereg nem volt kerdes, de igen megorultem amikor a piros mellett meglattam a zoldet

Itt hozza teszem hogy mar volt szo nalunk hogy a Hienakra megyunk, epp azon gondolkoztam, kit kell fedezni, ki tud celpontra menni hogy behozzuk a kello tavolsagot. A 2 szovit elottunk meg figyeltuk nagyon, nem ok voltak az eredeti celpontjaink, de mint az ido meg is mutatta sose lehet tudni kinek leszunk mi a celpontjai. A sikeres Hanyatlas elleni utes kozelebb hozott bennunket az eredeti celunkhoz.

Robinak igaza van abba hogy nem jo helyre kerult nehany tag az utessel es ezt meg megtetoztek a kovetkezo 3 napi mas esemenyek is.
Vasarnap estere rendeltem egy szovitargyalast, mert ki kellett emelkedni a helyzetbol, mint mar Robi emlitette, atneztuk az infokat es hatalmas jova hagyassal a tagoktol ugy dontottunk hogy masnap ejjel megyunk a Hienakra. Reszleteket megbeszeltuk, korul is ment tolem Vasarnap este 2 emlekezteto uzi pontosan hanykor legyenek bennt a seregek es kinel, hanykor kelljenek bejonni stb...es a szokasos buzdito alairasommal hogy Akkor holnap ejjel Elore! Csak egy maradhat!

Benezegettem napkozben, Pali szamolta szinte orankent az odafokozast, meg hany korre vannak alattunk stb... Figyeltunk mindent, seregek gyultek. Vegre eljott az ido, gep ele ultem, korulneztem, fontolgattam es vartam Palit.
Palival voltunk bennt ketten a Hienakra raallni, hiszen ha nem sikerul akkor nincs semmi sosem lehet tudni hiaba szamoljuk jol,de mi van ha megmozdulnak ok is? Korvaltas utan 2 korre alltunk, a fokozas jo volt.

Szamitottam ra hogy eszre veszik mert fennt mar nincs olyan szovi ahol nincs 24 oras orkodes. Kozbe kezdtek ebredezni a tagok. Kezdtuk allitgatni a bontast, es a piaci arakat meg figyeltuk amibol meggyozodtem hogy fog jonni szembe a sereg.
Maradt a bontas, el is indult a sereg, nezzuk alattuk vagyunk vagy sem es mennyivel kisernek?
Mi vagyunk alul es igen jon szembe a sereg.

Gyorsan korulneztunk hogy talan vedjuk a szembe jovo sereget, egy probat meger, extra ijjak be, kesobb en leultem regi modian papirral es ceruzaval es utana szamoltam, vedjuk Persze ezt megtartottam magamnak izgalmak maradjanak korvaltasigBocsi ezert fiuk

Minden orszagba megegyszer megneztunk mindent, utana en neztem kaput, de mivel tudtam hova kerulok a bontas utan be is jelentettem lessz egyenibe kovetonk Ezek utan mas nem maradt mint over masolgatta a vicceket felenyhiteni a feszultseget Meg mindenki beirta szerinte mi lessz a vegeredmeny
Meg korvaltas elott tavolba lattuk az egyeni seregeket is. Kulonosebben most nem zavart mert szamitottam ra. Eljott a korvaltas, friss, friss ilyenkor sokaig tart
Vegeredmeny 2 zold lett Megmondom oszinten hogy mennyi fold jott csak vagy 10 perccel kesobb olvastam el a lenyeg hogy mindketto zold volt
Ezek utan mar mindenki rajtam kivul vissza is ment aludni ugysem tudtak mar mast csinalni. En meg megvartam a becsapo egyeni seregeket meg valaszolgattam a bejovo uzikre

Ezennel nyilvanosan is megszeretnem koszonni a Csak egy maradhat tagjainak a sok munkat, hozzajarulast es hogy ennyire osszetartanak, sok mindent ateltunk mar egyutt, mikor lennt, mikor fennt a kerek, mert mostmar tenyleg nem napok es nem is honapok hanem evekbe szamoljuk hogy egyutt vagyunk kivetel a par ujnak, de oket is nagyon szeretem huseges es buzgo tagok Nagy koszonet nektek, hiszen nelkuletek ez nem tortent meg volna, kesz elvezet veletek jatszani

Ugyszinten a szovetseg neveben nagyon szepen koszonjuk a sok gratulaciokat mindenkinek.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
The Following 14 Users Say Thank You to Ghosti For This Useful Post:
  #11570  
Old 10-19-2011, 22:07
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

2011-10-19 04:00:57 Igenis Főnökasszony! (#4203) támadást indított Napraforgók (#4152) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 904 hektár földet.

Grat!
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Ghosti For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 27 (0 members and 27 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 22:12.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu