Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1141  
Old 05-07-2009, 21:54
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Egy hónap múlva a regisztráció be lesz szüntetve, de a meglévő országokat még tovább lehet vinni, ameddig a játékot el nem veszted velük (el nem éred az időkorlátot).
Én nem vok ott vip, tehát ha lejár az időm, vip már nem tehető az orira, ugye?
Vagyis akkor végülis vége a game-nek...
Amit sajnálok...
Én voltam az első 3 szemes, már lassan léptem volna A-ba...

Tegnap kérdeztem, de ha semmi közöm hozzá, akkor írd meg, hogy a magyar és angol hód bevételeiből nem lehetett volna meghagyni a német és román hódot?
Mert józan paraszti eszemmel is számolva a magyar hoz rendesen a konyhára, persze nem tudom a kiadás oldalát. Mondjuk a bevételét sem
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1142  
Old 05-08-2009, 13:38
Artúr's Avatar
Artúr Artúr is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 146
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Üdv

Előrebocsátom nem játszok sem a románban sem a németben (sőt mostanában a magyarban sem) de sajnálom, hogy megszünnek. Már az angol indulásakor is jobbnak tartottam volna, hogy legyen egy nemzetközi verzió és a felhasználófelület nyelve legyen választható, ezzel összehozva több nyelvet -> több játékost -> nagyobb játékélményt. A játékon belüli komunikációra meg bármelyik "hivatalos" nyelv használható lett volna.
Később ki egészíteni még pár világnyelvel (pl. spanyol, francia) + kis marketing, kézikönyv a játszható nyelveken alapból elküldve a regisztrációs e-mailre stb.-stb. Be lehetett volna futtatni na.....management, vagy minek nevezik ezt.
Kár érte.
__________________
I am a man who walks alone...

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták kínaiul; mi realisták meg lőni.

Eladó egy kitűnő állapotban lévő II. világháborús francia karabély. Sosem lőtek vele, egyszer leejtették.
Reply With Quote
  #1143  
Old 05-08-2009, 19:03
Vice Vice is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Artúr View Post
Üdv

Előrebocsátom nem játszok sem a románban sem a németben (sőt mostanában a magyarban sem) de sajnálom, hogy megszünnek. Már az angol indulásakor is jobbnak tartottam volna, hogy legyen egy nemzetközi verzió és a felhasználófelület nyelve legyen választható, ezzel összehozva több nyelvet -> több játékost -> nagyobb játékélményt. A játékon belüli komunikációra meg bármelyik "hivatalos" nyelv használható lett volna.
Később ki egészíteni még pár világnyelvel (pl. spanyol, francia) + kis marketing, kézikönyv a játszható nyelveken alapból elküldve a regisztrációs e-mailre stb.-stb. Be lehetett volna futtatni na.....management, vagy minek nevezik ezt.
Kár érte.
tenyleg kar
Reply With Quote
  #1144  
Old 05-08-2009, 19:44
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post

Tegnap kérdeztem, de ha semmi közöm hozzá, akkor írd meg, hogy a magyar és angol hód bevételeiből nem lehetett volna meghagyni a német és román hódot?
Mert józan paraszti eszemmel is számolva a magyar hoz rendesen a konyhára, persze nem tudom a kiadás oldalát. Mondjuk a bevételét sem
Nem feltétlenül a pénzhez van köze, szerintem inkább nem éri meg Atinak energiát belefektetni, minek ha a "kereslet" minimális. Most, hogy megszűnik, lettek "aktívabbak" a játékosok, és ez is abban merült ki, hogy egymásra mutogattak, kinek is van nagyobb szerepe a megszűnésben ... nem volt életképes, Ati belátta, minek fektessen bele több energiát vagy figyelmet? Ami felszabadul most, azt inkább a magyarra vagy másra fordítja, teljesen érthető Ha neked lenne 4 boltod, abból kettő jól működik, a másik kettő, csak púp a hátadon, és nem éri meg működtetni, mert csak az időd rabolja, akkor Te is bezárnád azt a kettőt, nem?
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Debilke For This Useful Post:
  #1145  
Old 05-09-2009, 11:08
Pali papa's Avatar
Pali papa Pali papa is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Budapest VII ker.
Posts: 522
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Debilke View Post
Nem feltétlenül a pénzhez van köze, szerintem inkább nem éri meg Atinak energiát belefektetni, minek ha a "kereslet" minimális. Most, hogy megszűnik, lettek "aktívabbak" a játékosok, és ez is abban merült ki, hogy egymásra mutogattak, kinek is van nagyobb szerepe a megszűnésben ... nem volt életképes, Ati belátta, minek fektessen bele több energiát vagy figyelmet? Ami felszabadul most, azt inkább a magyarra vagy másra fordítja, teljesen érthető Ha neked lenne 4 boltod, abból kettő jól működik, a másik kettő, csak púp a hátadon, és nem éri meg működtetni, mert csak az időd rabolja, akkor Te is bezárnád azt a kettőt, nem?
Szerintem pl németben sokkal többen is játszottak volna, volt néhány németajkú ismerősöm aki elkezdte, de hamar abbahagyták. A kifogásaik között szerepelt, hogy több üzenetükre nem kaptak választ a supporttól, volt olyn, hogy hóhér 1, hóhér2...hóhér10- regisztrált valaki és több mint egy hétig nem rakták ki az anarchba, pedig ...
Lehet, hogy itt is a nagy igazság látható, miszerint ha nem magad csinálod nem lesz jó. Kizártnak tartom, hogy ha Ati foglkozik a némettel, vagy a románnal és nem valaki más akkor is ide jutott volna.
Az angol szerintem nem csak a nyelv miatt működik, hanem mert ott valóban dolgoznak a háttérben (működig a Helper funkció pl).
Nem a döntés jogosságát vitatom, mert ha nem hoz pénzt akkor minek foglalkozni vele, csak az okok egyikére szeretnék rávilágítani.
Uff
__________________
Légy kedves gyermekeiddel, hiszen ők választják ki neked a szociális
otthont.


http://s1.sfgame.hu/index.php?rec=67834 Az én kicsi varázslóm...
Reply With Quote
  #1146  
Old 05-10-2009, 09:53
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Debilke View Post
Nem feltétlenül a pénzhez van köze, szerintem inkább nem éri meg Atinak energiát belefektetni, minek ha a "kereslet" minimális. Most, hogy megszűnik, lettek "aktívabbak" a játékosok, és ez is abban merült ki, hogy egymásra mutogattak, kinek is van nagyobb szerepe a megszűnésben ... nem volt életképes, Ati belátta, minek fektessen bele több energiát vagy figyelmet? Ami felszabadul most, azt inkább a magyarra vagy másra fordítja, teljesen érthető Ha neked lenne 4 boltod, abból kettő jól működik, a másik kettő, csak púp a hátadon, és nem éri meg működtetni, mert csak az időd rabolja, akkor Te is bezárnád azt a kettőt, nem?
Sztem a régen kezdők közül én voltam a legaktívabb, alig mentem szabira léptem, amikor tudtam, szóval én igazán sajnálom
Reply With Quote
  #1147  
Old 05-10-2009, 20:49
Vice Vice is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Sztem a régen kezdők közül én voltam a legaktívabb, alig mentem szabira léptem, amikor tudtam, szóval én igazán sajnálom
igazad van ...
en egy kicsit lemaradtam mogotted ...
de azert en meg megharcolok a 4-ik szemelyisegert !!!
Reply With Quote
  #1148  
Old 05-13-2009, 17:58
Cologne Cologne is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Sziasztok
Sajnos az eredeti üzenetem /nemetül../nem jelent meg. Nem uj az hogy a nemet jatekosoknak eselyük sincs a jatek vezetösegevel a kapcsolatot felvenni...

Az hogy support nem lesz nem er meglepeteskent,mivel eddig sem müködött...

Az hogy nem lehet tovabb regisztralni az eddigi kis csoportletszamot meg jobban lecsökkenti tehat a legendär szepen lassan haldoklik,es igy a jatek elvesziti az ertelmet.

Viszont az erdekelne hogy mi lesz a vip orszagokkal? Egy haldoklo jatek /ahol a csoportban elöfordulhat hogy egyedül vagy/ teljesen ertelmetlen.
Összesen 9 vip orszagom van. Felmerült mar az az ötlet hogy a maradek vip-et at lehessen vinni az angol vagy a magyar jatekba /termeszetesen a sajat orszagokra/?
Reply With Quote
  #1149  
Old 05-13-2009, 18:26
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,205
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Cologne View Post
Sajnos az eredeti üzenetem /nemetül../nem jelent meg.
A fórumszabályok értelmében a magyar nyelvű részekre magyarul, az angol nyelvű részekre angolul kell írni. Más nyelven ez a fórum nem használható.

Quote:
Originally Posted by Cologne View Post
Viszont az erdekelne hogy mi lesz a vip orszagokkal? Egy haldoklo jatek /ahol a csoportban elöfordulhat hogy egyedül vagy/ teljesen ertelmetlen.
Összesen 9 vip orszagom van. Felmerült mar az az ötlet hogy a maradek vip-et at lehessen vinni az angol vagy a magyar jatekba /termeszetesen a sajat orszagokra/?
A VIP országok, ahogyan mindenki más is, tovább folytathatják a játékot a játék elvesztéséig. VIP országként ez később fog bekövetkezni, mint másoknál, akik időkorláttal rendelkeznek.

Jelenleg nincsen "végső" dátum tervezve, amikor az egész játékot lekapcsoljuk, ezért a játék tovább folytatható, ahogyan eddig. Csupán a regisztráció és a játék támogatása szűnik meg.

A VIP tagságot más játékokra átvinni nem lehetséges. Ez nem azért van, mert bunkók vagyunk, és ki akarunk Veletek szúrni, hanem azért, mert a VIP tagság pénzügyi elszámolása minden esetben más-más partnercéggel történik (ahol van), így a különböző játékok VIP tagságai nem központosíthatók.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #1150  
Old 05-13-2009, 20:23
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pali papa View Post
Az angol szerintem nem csak a nyelv miatt működik, hanem mert ott valóban dolgoznak a háttérben (működig a Helper funkció pl)...
A román topicban is olvastam, meg itt is, hogy bezzeg az angol milyen jól megy. Hát én nem tudom, ezt mire fel mondjátok, én a 40 körüli 1A-s országszámot azért nem nevezném túlzottan jónak, főleg hogy legalább 2 éve ezen a szinten van, és semmi pozitív változást nem látok. Persze mindez viszonylagos, a 40 is jó a a román 1A 12-jéhez képest (vagy mennyi is volt ott utoljára...), de azért nem akkora hűdenagy játékélmény.

Én is már csak két okból játszom, egyrészt hogy ne csökkenjen a létszám amíg a régóta várt csoda megtörténik és felszaporodik a játékosok száma, másrészt azért mert ilyen hülye vagyok, és nem karom cserbenhagyni a társaimat.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to laci For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Legendär Ati Fontos bejelentések 0 06-04-2007 16:45


All times are GMT +1. The time now is 11:26.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu