Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 10-05-2006, 20:55
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Hmmm!A katiképzés redukálását semmiképpen nem támogatom már bocs a felfedezésről beszélünk nem másról,tehát csökkentsétek a felfedezést ha akarjátok,de mint már megbeszéltük a nagy oriknál ugye sokkal nagyobb területet lehet bukni akár egyéni támadással akár klántámadással mint a kicsiknél és akkor még elvennétek tőle mondjuk a katitermelési bevételét is ?Kelljen a felfedezéshez több kati neki és kész,de nem kell átesni a ló túloldalára jó magyar szokás szerint
Hát igen, a felfedezésről beszélünk. Csökkenteni lehet a felfedezést a katonaigény növelésével(wand javaslata), a katonatermelés csökkentésével(én javaslatom), vagy a kettő kombinációjával(monro javaslata). Tehát szerintem a felfedezésről beszélünk az én javaslatom kapcsán is.

Nagy ország is területének ugyanolyan százalékát veszíti vesztes csatában.

A katitermelési bevételét nem veszi el a nagy oriktól senki, legföljebb csökkenti. Még 3% esetén is jövedelmezőbb lesz katit termelnie plusz házakkal, mint például bankokat tartani.

Azt Te is beláthatod, hogy óriási túltermelés van katonából (is) jelenleg. Ha korlátozva lenne a katitermelés, akkor kevesebb lenne a felfedezés és megszűnne a katitúltermelés is.

Avval egyetértek, hogy nem kell átesni a ló túloldalára. De ez a korlátozások számainak jó belövésével elérhető.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #102  
Old 10-06-2006, 18:11
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Hát igen, a felfedezésről beszélünk. Csökkenteni lehet a felfedezést a katonaigény növelésével(wand javaslata), a katonatermelés csökkentésével(én javaslatom), vagy a kettő kombinációjával(monro javaslata). Tehát szerintem a felfedezésről beszélünk az én javaslatom kapcsán is.

Nagy ország is területének ugyanolyan százalékát veszíti vesztes csatában.

A katitermelési bevételét nem veszi el a nagy oriktól senki, legföljebb csökkenti. Még 3% esetén is jövedelmezőbb lesz katit termelnie plusz házakkal, mint például bankokat tartani.

Azt Te is beláthatod, hogy óriási túltermelés van katonából (is) jelenleg. Ha korlátozva lenne a katitermelés, akkor kevesebb lenne a felfedezés és megszűnne a katitúltermelés is.

Avval egyetértek, hogy nem kell átesni a ló túloldalára. De ez a korlátozások számainak jó belövésével elérhető.

Te hol látod azt az óriási túltermelést?
Én emlékszem rá amikor 8000 körül volt a katona és 15000 körül,de sokszor olcsóbban a lovas ijjas!Akkor tultermelés volt,de most nincs!
És már bocs hogy nem tapsolok neked amikor éppen azon töröd a fejed hogyan lehetne nekem minél rosszabb

Last edited by Serg; 10-06-2006 at 18:15..
Reply With Quote
  #103  
Old 10-06-2006, 18:13
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Békés View Post
Ebben az esetben pl kezdhetne az adott ori az ujraindulásnál meglévő heki állapotról.
Tehát a példában emlitett orinál hiába indult ujra rá nem a 2400 hekis felfedezési limit vonatkozna, hanem a 4400 hekire eső ahonnét ujraindult.
Evvel talán ellehetne érni azt is hogy kevesebb lenne a vagyon miatti ujraindulás és pénz felhalmozás.

Véleményetek?
Ezzel ugye ha jólértem azt mondod, hogy az ujrázásnál a felfedezésszámláló ne ujrázódjon? Sztem ez teljesen felesleges macerálása lenne a játékosoknak. Ha ujrázik akkor nullázódjon az is. Sztem.
Reply With Quote
  #104  
Old 10-06-2006, 18:16
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Te hol látod azt az óriási túltermelést?
Én emlékszem rá amikor 8000 körül volt a katona és 15000 körül,de sokszor olcsóbban a lovas ijjas!Akkor tultermelés volt,de most nincs!
Dehogynincs csak nem tűnik fel mert mindenki felfedez mint a gép... Ezért kéne pénzben IS növelni a felfedezési ktg-et. Komoly növelésre gondolok!!!
Reply With Quote
  #105  
Old 10-06-2006, 18:19
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
És már bocs hogy nem tapsolok neked amikor éppen azon töröd a fejed hogyan lehetne nekem minél rosszabb
1. nem neked, hanem annak aki sokat fedez fel!
2. rád ugye már ez a dolog nem is vonatkozna, mivel elég valószínűtlen, hogy egy ilyen bevezetése után még 2000 hekit fogsz felfedezni a top1-4 helyekről a közeljövőben... Picit elvonatkoztathatnál már a jelenlegi érdekeidtől, mert nem mindig leszel első te sem.
Reply With Quote
  #106  
Old 10-06-2006, 18:20
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Már mondtam emeljétek a felfedezéshez szükséges katonák számát és a költségét,de nehogy már még a képzést is lecsökkentsétek
Reply With Quote
  #107  
Old 10-06-2006, 18:23
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
1. nem neked, hanem annak aki sokat fedez fel!
2. rád ugye már ez a dolog nem is vonatkozna, mivel elég valószínűtlen, hogy egy ilyen bevezetése után még 2000 hekit fogsz felfedezni a top1-4 helyekről a közeljövőben... Picit elvonatkoztathatnál már a jelenlegi érdekeidtől, mert nem mindig leszel első te sem.
Persze hogy nem de majd megoldom akkor amikor kell, számomra nem probléma lefordítani az orit erről a nagyságról sem,de nem vagyok híve a nem realisztikus változásoknak
Ui: most se vagyok első
Reply With Quote
  #108  
Old 10-06-2006, 18:28
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Persze hogy nem de majd megoldom akkor amikor kell, számomra nem probléma lefordítani az orit erről a nagyságról sem,de nem vagyok híve a nem realisztikus változásoknak
Ui: most se vagyok első
Mer béna vagy
Reply With Quote
  #109  
Old 10-06-2006, 18:30
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Mer béna vagy
Ha jól emlékszem te kissé hátrább voltál Akkor te bénább lennél mint én?
Reply With Quote
  #110  
Old 10-06-2006, 18:30
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Megtisztelsz ezzel
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
újraindulás 5. szinten kedvenc hóhérod Megvalósult javaslatok 675 10-02-2006 11:09
Célzott felfedezés módosíítás aúú Elvetett javaslatok 11 06-20-2006 14:05
Tartalék javaslat, mindenki olvasson :) Raw Elvetett javaslatok 12 06-18-2006 20:27


All times are GMT +1. The time now is 00:57.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu