Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 05-17-2006, 20:10
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by wand
per pillanat lentebbi szinteken se tudsz semmit tenni, ha valaki 2 körről kv előtt megtámad picit bont és és 3-4 körre kerül
ilyen alapon minden szinten be kéne rakni egy kézi frissítési lehetőséget, hogy viszatudj menni. + lévén szövisegítséget se tudsz bahívni szünet alatt esélyed sincs védeni.

Nézd nekem mindegy hogy lesz. Szerintem egy komplett koncepciót vázoltam felami FAIR és JAVÍT a támadásokon is és a védők lehetőségein is. HA valaki ezt nem látja az vagy vaksi és nincs értelme győzködnöm, vagy egyszerűen nem akarja elveszíteni a mostani rendszer nyujtotta "sunyulós eltűnős támadás" lehetőségét. Így is elég gáz, hogy éjjel támad a legtöbb ember amikor ha van is távolbalátás akkor is max 1 tag felügyel és nem tud 10 oriban egyszerre 5 mp alatt intézkedni. Ezzel a lehetőséggel lenne esély, hogy ez ne így legyen. Furamód csak neked nem teccik a dolog. Más csak azt firtatja, hogy VIP körbe kerüljön e vagy pénzbe.
Sponsored Links
  #102  
Old 05-17-2006, 20:14
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by wand
bocs most nem igazán érek rá
de miért jó, hogy ha kláncsaták tök ugyanaz elven mennek mint az egyéni csaták?

van kétféle támadási mód az 1-ben, miért kéne tök egyformának lenni mindkét támadásnak?
Egyébként én sem tudok olyasmit mondani amit eddig még nem mondtam el. Az érveid komolytalanok nincs értelme itt dekkolnom, megyek és nézem a tv-t inkább. Csináljunk egy szavazást vagy döntse el Attila a hallottak alapján mi legyen én elfogadom és majd alkalmazkodom hozzá.
  #103  
Old 05-17-2006, 20:20
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by monro
vagy egyszerűen nem akarja elveszíteni a mostani rendszer nyujtotta "sunyulós eltűnős támadás" lehetőségét.
Kicsit offtopic, de amikor bekerült a körváltás alatti szünet, a legtöbb ellenvetés az volt, hogy dehát így az ellenfél észreveszi, hogy támadják.

Erre inkább nem mondok semmit.
__________________
Hódító * Queosia
  #104  
Old 05-17-2006, 20:42
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro
Nézd nekem mindegy hogy lesz. Szerintem egy komplett koncepciót vázoltam felami FAIR és JAVÍT a támadásokon is és a védők lehetőségein is. HA valaki ezt nem látja az vagy vaksi és nincs értelme győzködnöm, vagy egyszerűen nem akarja elveszíteni a mostani rendszer nyujtotta "sunyulós eltűnős támadás" lehetőségét. Így is elég gáz, hogy éjjel támad a legtöbb ember amikor ha van is távolbalátás akkor is max 1 tag felügyel és nem tud 10 oriban egyszerre 5 mp alatt intézkedni. Ezzel a lehetőséggel lenne esély, hogy ez ne így legyen. Furamód csak neked nem teccik a dolog. Más csak azt firtatja, hogy VIP körbe kerüljön e vagy pénzbe.
monro, lehet szépen köríted a dolgot, de ez egyelőre szinte csak a védőklánoknak jó. legyen felfelé +10%, de ha úgy látja a klán nem tud védeni akkor tudjon akár irreállisat is bontani és még be is frissíteni a pontlistát.
a tánornokak adta + támadóerő mondjuk egy olyan klánban amiben nincs ork elérheti a 6-7%-ot

azaz a mostani állapothoz képest egy 60+10% os klánt nem 91, hanem 85% barakk lehet beverni hát LOL.. és ha vagyok olyan hülye, hogy megcsinálom és kimegyek ennyivel, akkor felülről ütök és 3x visszakisérnek, mindenzt azért mert mertem támadni..

1x már áthúztál egy szépen indokolt javaslatot, miszerint 1 hektár felfedezése 225 katonába kerüljön max.. azóta az állig kigyúrt tábornok orkok is csak felfedeznek. az sem jó, hogy bent van a játékban és ez a javaslat is egyedül a védő klánnak kedvez, méghozzá baromira, hogyha valaki meg meri támadni

ne feledjük már a játék neve HÓDÍTÓ, azaz a a végső célja az ellenfél földjének az elhódítása. és nem az, hogy minden féle szabályokkal eleve belátassuk mindenkivel, hogy inkább ne is támadjon már..
  #105  
Old 05-18-2006, 07:53
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A körváltási szünet bevezetése előtt volt néhány másodperc a klántámadás észlelésére és szembemenésre. Ezt a lehetőséget a körváltási szünet lehetetlenné tette. Nem tartom jónak, ha lehetetlen valamilyen módon visszatámadni.

Wand, ha neked nem tetszik Monro javaslata, akkor Te mit javasolsz? Szerinted mit kéne tenni, hogy azért legyen valami esély a visszatámadásra? Szerinted az a jó, ha nincs esély a visszatámadásra?
  #106  
Old 05-18-2006, 08:44
Zounok Zounok is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szolnok
Posts: 154
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Sziasztok!

Télleg jobb lenne, ha csak a témában nyilatkozgatnánk(

Lehet erre másik topicot nyitni, ott megvitatni, ha van értelme.

Az eredetihez:

Wand, ezek szerint akár a védelmet erősítjük meg, akár a támadást, az a te (támadó) kárára megy??? Csak el kellene már dönteni, hogy akkor most mit is akarunk! Változtatni kell, mert ez így nem jó, ezt már mindenki belátta. Lehet erősíteni bármelyik oldalt, kívánság szerint, csak ne gyere már azzal, hogy az csak neked rossz ! Bárki bármikor állhat a "bot" bármelyik oldalán, ez nem terád van kihegyezve, hanem egyszerűen KELL a változtatás. Azért azt túlzás feltételezned, hogy csak te támadsz, azt hiszem nem kell hozzá senkinek sem nagy fantázia, hogy kitalálja, levezesse, mekkora előnyben voltál eddig velünk szemben, ebből adódóan a kezdeményezés nálad volt, mi csak védekezgethettünk (nem mindig sikerrel ), ill. amikor úgy éreztük, hogy van elég tartalékunk hozzá, akkor mi is mentünk (legutóbbi ütés). Mindezek alapján botorság azt kijelenteni, hogy a jövőben is csak te fogsz támadni, ennek okán pedig bárminek ( támadás,védés) az erősításe Neked is lehet előny is.

Azt hiszem szinte minden fel lett már vázolva, több lehetőség is, sztem igazán komolyan lehetne dönteni a dologban végre. Természetesen szavazással, amire lenne külüönh javaslatom. Mégpedig az, hogy csak azok szavazhassanak, akiknek van orijuk az A-ban!!!! Megindoklom: ne azok döntsék el pl. a frissítésért fizetendő díj nagyságát, akik lentebb játszanak, 2 szintet eddig átéltek! Nekik természetes, hogy az 500 milla, vagy az 1 mrd arany sok, legtöbbjük nem is nagyon látott még ilyet, de akiknek valóban fontos ez az elem, akik ténylegesen ki is tudják ezt használni, azoknak van ennyi, és hajlandóak is érte ennyit fizetni!


Zou
  #107  
Old 05-18-2006, 08:52
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zounok
csak azok szavazhassanak, akiknek van orijuk az A-ban!!!!
Kösz, hogy kizársz!
  #108  
Old 05-18-2006, 09:11
Zounok Zounok is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szolnok
Posts: 154
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya-
Kösz, hogy kizársz!


Fegya, ne értsd szándékosan félre! Nem téged zárnálak ki a szavazásból, hanem akinek nincs fent orija. És csak és kizárólag a szavazásból! Nem az előkészületekből, ahogy eddig is bárki elmondhatta a véleményét, bár sajnos nem sokan tették ezt meg! Az okot sztem te is elfogadod, még ha éppen jelenleg nincs is neked orid az A-ban
  #109  
Old 05-18-2006, 09:11
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Különben egyetértek Atival. Egy másik topicban a következőket írta:
Quote:
Originally Posted by Ati
A szavazás csak "játék", ahogyan anno levlistán is voltak emberek, akik képesek voltak 3-4 e-mail címmel feliratkozni, csak azért, hogy "szavazzanak", úgy ez itt is megoldható, ezért a szavazásban szereplő számok a legkevésbé sem érdekelnek. Csakis az érvek és a hozzászólások.
  #110  
Old 05-18-2006, 09:17
Zounok Zounok is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szolnok
Posts: 154
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Örülök neki, mert mindenkinek a játék lenne a lényeg, hogy az játszható legyen, és érdekes, minél több taktikai elemmel, minél nagyobb kihívásokkal
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 07:44.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu