Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 12-05-2006, 19:34
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Lehetne hadit játszani emberrel, elffel és orkkal is kényelmesen, ha tudnának bármit is tenni az 5 körről tolizókkal szemben.
Lehet hogy ez elkerülte a figylemedet...
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #102  
Old 12-05-2006, 19:39
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Lehet hogy ez elkerülte a figylemedet...
pont erre irtam hogy szerintem emberrel sehogy sem szerintem nem jó hadinak és kész de ez az én véleményem.
Reply With Quote
  #103  
Old 12-05-2006, 20:10
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
pont erre irtam hogy szerintem emberrel sehogy sem szerintem nem jó hadinak és kész de ez az én véleményem.
Majd egyszer számolj emberre. Ha nem lenne olyan sebezhető tolikkal szemben, lehetne vele hadit játszani. A tükörvari rohadt erőssé teszi, és nem csak ha tolis jön jól.
És továbbra se mondtál semmi értelmeset arra, hogy ha a vari lefárad ha 5-6 körre kell dolgozzon, akkor a toli miért ne fáradna?
Reply With Quote
  #104  
Old 12-05-2006, 20:26
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ha egy toli mesziről nem tud bátani akkor sehogy mert ugye közeről mindjárt szétkapják a száját. Ha nagyon ki élezet toli akkor bajvan mert nem csak a varik de a hadisok is beférhetnek varival hozzá ezt kevés toli kockáztatja meg tehát kell varit is tartson ha igen akkor a szövim is oda férhet hozzá mármint a tolim tehát ha nagyon lemegy a készije (ebbe akár a vari is segíthet) akkor meg pláne oda férhet az én tolim is ha jó az össz játék akkor még a hadik is előbb utóbb szóval a tolinak vége. ha a toli nem mf akkor meg egyenlő feltétlekkel indul a két szövi ha csak mf szempontokból vizsgálom akkor másabb de mondjuk mesziről nekem mint varinak jobban esik a készültségem de ő meg mesziről elve kisebb hatásfokkal dolgozik. ha hadi vagyok akkor nyilván menekülök ha felettem van meg neki annyi.

Nem vagyok hülye értem mit beszéltek, de ha igy gondolkozok ahogy ti akkor meg a varit is szankcionálni kellene hogy meszebre ne csak jobban fáradjon hane romoljon a varázslta hatásfoka is.
Reply With Quote
  #105  
Old 12-05-2006, 20:38
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
ha egy toli mesziről nem tud bátani akkor sehogy mert ugye közeről mindjárt szétkapják a száját. Ha nagyon ki élezet toli akkor bajvan mert nem csak a varik de a hadisok is beférhetnek varival hozzá ezt kevés toli kockáztatja meg tehát kell varit is tartson ha igen akkor a szövim is oda férhet hozzá mármint a tolim tehát ha nagyon lemegy a készije (ebbe akár a vari is segíthet) akkor meg pláne oda férhet az én tolim is ha jó az össz játék akkor még a hadik is előbb utóbb szóval a tolinak vége. ha a toli nem mf akkor meg egyenlő feltétlekkel indul a két szövi ha csak mf szempontokból vizsgálom akkor másabb de mondjuk mesziről nekem mint varinak jobban esik a készültségem de ő meg mesziről elve kisebb hatásfokkal dolgozik. ha hadi vagyok akkor nyilván menekülök ha felettem van meg neki annyi.

Nem vagyok hülye értem mit beszéltek, de ha igy gondolkozok ahogy ti akkor meg a varit is szankcionálni kellene hogy meszebre ne csak jobban fáradjon hane romoljon a varázslta hatásfoka is.

Különösen az utolsó mondatodat emelném ki. Ilyen ugyanis létezik, azaz a varis kétszeresen van szankcionálva a távolsággal.
És őszintén, a varis mennyivel van nagyob biztonságban mint a tolis? A hadisok ugyanúgy beverik, sőt egypár mészár után még ártózni is fogják.
Reply With Quote
  #106  
Old 12-05-2006, 21:36
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Különösen az utolsó mondatodat emelném ki. Ilyen ugyanis létezik, azaz a varis kétszeresen van szankcionálva a távolsággal.
És őszintén, a varis mennyivel van nagyob biztonságban mint a tolis? A hadisok ugyanúgy beverik, sőt egypár mészár után még ártózni is fogják.

miiiiiiii? mióta és hol irják és hogy ?
megkövetek mindenkit nem tudtam hogy a távolság fügvényébe csöken a vari hatásfoka. hány pont távolságból nem pusztít a tüzgolyó vagy hány pont távolságról nem mükszik a szárazság és menyit romlik csak 50%ba termel a tanya vagy most mivan?

Hát mondjuk ha varit játszok van 100tolim max 1% a többi ij toronyba meg vari és nem igazán sétál át rajat hadi. Mert szerintem varinak óriás való.
Reply With Quote
  #107  
Old 12-05-2006, 21:44
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
Hát mondjuk ha varit játszok van 100tolim max 1% a többi ij toronyba meg vari és nem igazán sétál át rajat hadi. Mert szerintem varinak óriás való.
Az már nem varis, akinek a tornyain nem mennek át sereggel.

Amúgy meg tűzgolyót kaptam már 12 körről, és semmit nem pusztított, pedig semmi autovédelem nem volt rajtam... úgy tűnik, hogy körtávval gyengül (bár leírva nincsen) -a többkörös ártók meg simán védőbónuszosak mint a tolinál, ott nincsen mennyiségi jelző.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #108  
Old 12-05-2006, 22:16
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nekem volt rakásszor 8 körről, hogy 0 épület borult rengésnél 7-800 heki környékén
Reply With Quote
  #109  
Old 12-05-2006, 22:19
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Számok

A Te országod, és az ellenfél országa közötti értékkülönbség is növeli ellenfeled védelmét. Minden 200 pontnyi értékkülönbség után 1%-kal emelkedik a védelme, ezek az értékek összeadandók. 3000 pont különbség már 15%-kal emeli ellenfeled országoddal szembeni mágikus védelmét.
Reply With Quote
  #110  
Old 12-05-2006, 22:23
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Számok

A Te országod, és az ellenfél országa közötti értékkülönbség is növeli ellenfeled védelmét. Minden 200 pontnyi értékkülönbség után 1%-kal emelkedik a védelme, ezek az értékek összeadandók. 3000 pont különbség már 15%-kal emeli ellenfeled országoddal szembeni mágikus védelmét.
De ez nem hatékonyság, simán sikeresség -vagy mindkettő lenne?
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 06:48.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu