Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 12-11-2007, 13:40
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Csak szólok, bár tetszett Remy javaslata, Taszi engem kezd meggyőzni. Jó lesz ez így is ahogy most van. Legalább ahogy haladunk felfele a csoportokban, úgy lesz egyre több sereg a piacon. Ha valakinek megéri a kockázatot, hogy esetleg becsorgatják, hát csinálja. Így az is tudna némi tartalékot felhalmozni, aki "békésen" halad, de nem termel hónapokig 200 hekin vagy a csoportok topjában.
Engem A-ban se zavarna ha olcsóbb lenne a sereg, meg az se, ha a kis illetve közepes klánok tudják saját seregből fedeztetni pl a törpijüket.
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Sponsored Links
  #102  
Old 12-11-2007, 14:21
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
hát Deni azt mondja semmi az a mennyiség pár óra alatt elnyeli a piac,szerinted pedig rengeteg ezért mindent felborít,
Denivel ugyanazt a jelenséget írtuk le. Nem a piac nyeli el, hanem a vásárlók a piacról... ha kell... mert olyan áron teszi ki -->irányítja a piacot az első néhány ügyeskedő
Ki fog ügyeskedni? Aki először megteheti ---> a most is gazdagok

Azt mondtad, sokszoroztál már tekiket. Gondold végig ugyanazt katikkal (úgy látom nem tetted meg eddig, ezért kifejtem):

Biztos vagyok benne, hogy 5. szinten elkezd majd valamelyik érdekcsoport katizni, 4. szinten leújrázzák és begyűjtik egy oriba... mint a tekiket, megoldható -->a 3. szinttől olyan mennyiségű katonát lehet hozni (nyilván nem egyetlen oriról beszélek), amivel egyetlen ilyen csoport borít minden normális piaci folyamatot
kb a B csoprt az, amit nagyon szét tudnak cincálni így... az A még talán kibírja a mostani nagytermelőknek köszönhetően

Egyik csoportban sem lenne jó ha túlságosan lemenne a katonák ára, hiszen nagyon sokan abból csinálnak pénzt... csak annak lenne jó, akinek eleve van sok pénze, az fog tovább gyarapodni.

Ennek elkerülésére lenne jó Remy javaslata, azt támogatom én is.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #103  
Old 12-11-2007, 15:38
sema034 sema034 is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 60
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Véleményem szerint nem ezzel a rendszerrel van a problémája azoknak akik nem helyeslik a változtatást, hanem azzal hogy az újrázásnak köszönhetően meg lehet sokszorozni a katonákat. Szerintem éppen ezért az újrázásnál kéne valamit kitalálni...
  #104  
Old 12-11-2007, 15:49
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by sema034 View Post
Véleményem szerint nem ezzel a rendszerrel van a problémája azoknak akik nem helyeslik a változtatást, hanem azzal hogy az újrázásnak köszönhetően meg lehet sokszorozni a katonákat. Szerintem éppen ezért az újrázásnál kéne valamit kitalálni...
Ha nem tud túltötve hozni katikat, akkor le se tudja újrázni... ilyen egyszerü, különben mi lenne? újrázásnál üres orid lenne 0katival???
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #105  
Old 12-11-2007, 15:53
sema034 sema034 is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 60
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Ha nem tud túltötve hozni katikat, akkor le se tudja újrázni... ilyen egyszerü, különben mi lenne? újrázásnál üres orid lenne 0katival???
Ha lentebbi szinten a nem kevés idő alatt megtermelt katonáját felviszi az rendben. De az hogy utána fennt 500 körönként azt meg 2x, na szerintem ez már problémás lehet...
  #106  
Old 12-11-2007, 16:00
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by sema034 View Post
Ha lentebbi szinten a nem kevés idő alatt megtermelt katonáját felviszi az rendben. De az hogy utána fennt 500 körönként azt meg 2x, na szerintem ez már problémás lehet...
ahogy mrdokat újráznak be tekiből, rúnából is. ez nem az a topic ahova irni kéne, mert van kifejezettén újrázás elleni is vhol...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #107  
Old 12-11-2007, 16:57
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Denivel ugyanazt a jelenséget írtuk le. Nem a piac nyeli el, hanem a vásárlók a piacról... ha kell... mert olyan áron teszi ki -->irányítja a piacot az első néhány ügyeskedő
Ki fog ügyeskedni? Aki először megteheti ---> a most is gazdagok

Azt mondtad, sokszoroztál már tekiket. Gondold végig ugyanazt katikkal (úgy látom nem tetted meg eddig, ezért kifejtem):

Biztos vagyok benne, hogy 5. szinten elkezd majd valamelyik érdekcsoport katizni, 4. szinten leújrázzák és begyűjtik egy oriba... mint a tekiket, megoldható -->a 3. szinttől olyan mennyiségű katonát lehet hozni (nyilván nem egyetlen oriról beszélek), amivel egyetlen ilyen csoport borít minden normális piaci folyamatot
kb a B csoprt az, amit nagyon szét tudnak cincálni így... az A még talán kibírja a mostani nagytermelőknek köszönhetően

Egyik csoportban sem lenne jó ha túlságosan lemenne a katonák ára, hiszen nagyon sokan abból csinálnak pénzt... csak annak lenne jó, akinek eleve van sok pénze, az fog tovább gyarapodni.

Ennek elkerülésére lenne jó Remy javaslata, azt támogatom én is.
ez a jelenség mostanáig is megvolt!!lásd 5W piac közelmúlt!!!szóval most is meg lehet csinálni tekivel pl a "nagyok" eddig is úgy csinálták,hogy nekik jó legyen szóval ilyen téren nem lesz változás!!nekem továbbra is ez a véleményem.
  #108  
Old 12-11-2007, 17:01
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
ez a jelenség mostanáig is megvolt!!lásd 5W piac közelmúlt!!!szóval most is meg lehet csinálni tekivel pl a "nagyok" eddig is úgy csinálták,hogy nekik jó legyen szóval ilyen téren nem lesz változás!!nekem továbbra is ez a véleményem.
Remek, zúzzuk szét a katipiacot, csak mert tekivel meg lehet csinálni... gratulálok.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #109  
Old 12-11-2007, 17:20
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Remek, zúzzuk szét a katipiacot, csak mert tekivel meg lehet csinálni... gratulálok.
te mondod nekem,hogy nem indoklok,és nem gondolkozom amikor csak ugyanazt tudod fújni?
  #110  
Old 12-11-2007, 17:33
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
te mondod nekem,hogy nem indoklok,és nem gondolkozom amikor csak ugyanazt tudod fújni?
Zotya ebben egyetértek Xepivel. Csak gondolj bele,hogy egy vagyonosabb termelő szövi most is kitudná pucolni a kati piacot a csopijában, de az csak időlegesen tünik el,mert az visszakerül a piacra, mert nem hagyja befokozodni a seregeket. Ezután ennek a piacnak egy nagyrészét magával is tudja vinni ha akarja, maga után hagy egy kiürült haldokló piacot. az új csopiban pedig hirtelen olyan mérvü többlet lesz amitől egyre értéktelenebb lesz a kati. Ugyanaz lenne vele mint a tekivel az elmúlt 1évben durván 3ára csökkent azóta a tekik ára...
és ennek az egyretöbb teki iró az oka.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 04:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu