Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 09-01-2007, 00:29
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
Grat Gyula legalább te bevallod, h neked azért tetszik az ötlet, h legyen lehetőséged az elfeddel feljebb menni
Miért? Neked mi a célod a játékban? A "ki gyűjti be a legnagyobb fedezési arányt" című játék nyertesét levélben értesítjük (ahogy elnézem sorsolás lesz, annyira szoros a befutó mezőny)
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #102  
Old 09-01-2007, 00:37
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

elnézést én 4k kört töltöttm el,a szkara töltött el 14007kört a Aba nem keverni,sztem nem véletlen lett behozv ah a tagok ki-be lépése földleadással járjon,mert régen ugy hallotam h mindneki ment minnden fele és ütötték a gazdag klánok akicsiket,gondolom azértlett behozva és ezt tartsuk szem elött!

inkább Arwyl ötletét támogatom,h afedzeés módositást javitsuk,h pl egy egy ori rá birjon fedezni a cáélpontraés ne 500-1mila kati fokozással menjen rás az elszele l pl 200k kati lefokozásával!

Ha vki nem ért velem egyet fejts eki avéleményét kérem szépen!
Reply With Quote
  #103  
Old 09-01-2007, 00:57
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Te ennyire .... vagy, tenyleg? Azt hiszed, azert nyitottam ezt a topicot, mert en ki akarok lepni egyeniben, es utni akarok? Akkor kerlek, mutass egy olyan klant egyeniben, akiktol egyedul nem 0 foldet hoznek...
Ha nem tudsz, fogd be a szad, es ne irkalj alaptalan hulyesegeket. Koszi.

Ja, es ez Lotrnak szol, o is csak az tudja hajtogatni, hogy en akarok utni. En pl nem is tudok, fogjatok mar fel

Ugy latom Sati es Synkel utan Lotrnak es Smoothnak is fel kell kerulnie a mellozott listamra, mert egyszeruen felidegesitenek a butasagaikkal

Jelzem, en innentol ki is vonultam, mert csak par ember latja at mirol van szo, a tobbieket pedig ugysem lehet eltantoritani a "jaj, csunya nagy orik, megint olyan szabalyokat akarnak hozni, ami csak nekik jo" szovegtol.
Öööö Remy, hadd kérdezzek vmit te látod az orid vagy én?
Én csupán feltételeztem, némi indítatást a javaslat mögött, és amennyiben nem Te de klánodon belül sok ember érdeke lehet, ugyanaz. Természetesen már megfigyeltem, h minden ellenérv butaság, hablaty...

Sajnálom, h jelenleg patt helyzet van, de kb 3 nap sem telt a Szkara távozása óta és máris itt sírtok, nem tudom de sztem gondolkodni kéne és ne egyből javasolgatni átgondolatlan változtatásokat... Ha nem így lenne akkor mértnem dobtad be korábban eme javaslatot? Talán mert eddig nem volt gondod?

Ha pár ember látja át a többség meg nem, akkor vajon ki az önérdekektől vezérelt?
De én vegyük úgy nem szóltam, mivel jelenleg teljesen semleges vok...
__________________
LotR

Last edited by LotR; 09-01-2007 at 01:04..
Reply With Quote
  #104  
Old 09-01-2007, 01:05
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Miért? Neked mi a célod a játékban? A "ki gyűjti be a legnagyobb fedezési arányt" című játék nyertesét levélben értesítjük (ahogy elnézem sorsolás lesz, annyira szoros a befutó mezőny)

Xepi hidd el nem ez a célom de már bocsi aki elfet választ az tudja meddig mehet fedezéssel, ezért cserébe kap sok mást...
Sajnálom ha ezt gondolod..
__________________
LotR

Last edited by LotR; 09-01-2007 at 01:23..
Reply With Quote
  #105  
Old 09-01-2007, 01:08
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cyby_ View Post
elnézést én 4k kört töltöttm el,a szkara töltött el 14007kört a Aba nem keverni,sztem nem véletlen lett behozv ah a tagok ki-be lépése földleadással járjon,mert régen ugy hallotam h mindneki ment minnden fele és ütötték a gazdag klánok akicsiket,gondolom azértlett behozva és ezt tartsuk szem elött!

inkább Arwyl ötletét támogatom,h afedzeés módositást javitsuk,h pl egy egy ori rá birjon fedezni a cáélpontraés ne 500-1mila kati fokozással menjen rás az elszele l pl 200k kati lefokozásával!

Ha vki nem ért velem egyet fejts eki avéleményét kérem szépen!
Sorry a pontatlanságért....

Igazad van, régen mindenki mindenfelé járt, én a kötelező 1k kört töltöttem el ott, és közben bejártam a nagy klánok javát őket segítve, így úgy amúgy...
__________________
LotR
Reply With Quote
  #106  
Old 09-01-2007, 01:15
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Szóval kinek is lenne ez jó?
Szerintem mindenkinek, aki az 1A-ban klánháborúzni akar, mert más klánra egy szint után csak úgy lehet ráállni, ha változik a klánösszetétel, a változás pedig földleadással jár.
A félelem pedig abból adódik, hogy evvel a lehetőséggel leginkább a top klánok tudnak élni nagy vagyonuk miatt.
Nem jogos a félelem.
Nézzük csak.
Myth kit is tudna támadni?
Az Ovodán kívűl senkit, de már az Ovodát is komoly büntetéssel.
És így van ezzel minden 1 milla pont feletti orink.

Kinek lenne ez igazán jó?
a 200-400K közötti feltörekvő országoknak akiknek a földjét nem a Császár nyúlná le.

Aztán, ha felszaporodnak a 400 K körüli országok akkor egyre magasabb hekin lévők is tudnának profitálni belőle
Könnyebben csatázhatnának a kisebb 1-2 milla pont közötti klánok, mert kisebb éldozatot jelentene egy ráállás ki-belépése.

Miért kötném top 30% hoz?
Hogy a gazdátlan országok, amiket csak klánráálláshoz használtak ne részesülhessenek ebben a lehetőségben.
__________________
Jó Reggelt, jó Mészárlást!
Reply With Quote
  #107  
Old 09-01-2007, 01:21
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Deni View Post
szerintem ezzel megnőhetne a kisebb klánok közötti tagvándorlás is, "kölcsönszerződések" ilyesmi.. és ehhez nem kell nagy tőke..
Na itt a lényeg.
Mert egy kölcsönszerződéshez kell egy odalépéses földleadás, meg egy visszalépéses.
mondjuk 5+6 = 11% nagyon sok.
Már ez elrettenti a játékosokat.
__________________
Jó Reggelt, jó Mészárlást!
Reply With Quote
  #108  
Old 09-01-2007, 06:48
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Cyby_ View Post
elnézést én 4k kört töltöttm el,a szkara töltött el 14007kört a Aba nem keverni,sztem nem véletlen lett behozv ah a tagok ki-be lépése földleadással járjon,mert régen ugy hallotam h mindneki ment minnden fele és ütötték a gazdag klánok akicsiket,gondolom azértlett behozva és ezt tartsuk szem elött!!
Te Cyby, ne túlozzál lécci
Ha mondjuk most 5%-ot kellene leadnom klánba lépésnél, és lehúzok 2k kört a topban, akkor ez csökkenne 4%-ra.. ez szted mennyire késztetne olyan hú de nagy ki-beugrálásra?
maximum az lenne, hogy 4k körönként lennék egy ki-belépéssel egálban..
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
  #109  
Old 09-01-2007, 07:30
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Elolvastam végig a témát, és sokat gondolkoztam azon, egyáltalán van-e jogom beleírni.
Nem lehetne megoldás, ha a császár mindig ugyanannyi % földet kérne el?
Nem lenne növekvő bünti?
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote
  #110  
Old 09-01-2007, 08:18
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Deni View Post
Te Cyby, ne túlozzál lécci
Ha mondjuk most 5%-ot kellene leadnom klánba lépésnél, és lehúzok 2k kört a topban, akkor ez csökkenne 4%-ra.. ez szted mennyire késztetne olyan hú de nagy ki-beugrálásra?
maximum az lenne, hogy 4k körönként lennék egy ki-belépéssel egálban..
jah,de ha feljösz pl újra és egyböl az adott klánhoz mész akivel lenni szeretnél,és ők 4k körönként klcsön adnak akkor maradsz az alap 1%.
És 475k fordultam le és egye nem ütöttem klánba,most fordult meg afjeünkbe ,h kimenjek-e!
400k fel lehet menni egyéniben is!Jó mondjátok pénz kérdése,mert a klánütés nem,szal az nem kifogás!

ui.:régebben a 225kati/heki fedezésnél,sztem nem jelentet akkora gondot plo a 4-5%os leadási pátr mert a bérlö kllán azt modta,h ha 800-1000hekit is adsz le de a mi tagjain pl nyernek összesen 2-3k hekit akkor beléd vissza fedezzük,mert még mindig olcsobb 1k fedezni mint 3at pl!

Last edited by Cyby_; 09-01-2007 at 08:31..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 01:36.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu