Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

View Poll Results: Támogatnád e az elfek tornyokban lévő íjászainak 6 pontra csökkentését 8 helyett
Igen, mert szeretném ha más fajokkal is lenne esély foglalni tőlük 2 szemes orkon kívűl. 4 8.89%
Igen mert jelenleg az elf átüthetetlen akkor is ha nincs kihegyezve. 6 13.33%
Nem, mert az alsóbb csoportokban prédává válna 19 42.22%
Nem, mert tök jó jelenleg, hogy nincs más dolgom csak VIP-elni és felfedezni 7 15.56%
Tudnám támogatni ha visszakapná a toliakciók teljes értékű sikerességét 9 20.00%
Voters: 45. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 11-10-2009, 21:39
Rheia Rheia is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 312
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Sima NEM-mel szavazok. Az valahogy lemaradt a listáról..
__________________
Rheia (#556175)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Rheia For This Useful Post:
Sponsored Links
  #102  
Old 11-10-2009, 21:47
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
... gyengébb lenne az új betonelf, mint a legutóbbi változtatások előtti elf, ...
Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Bocsi, de ez nem így van, pont azért lett csökkentve a tolvaj akciója, hogy miközben vígan megfog mindent, ne gyújtsa rommá a többi orit.
régi elf: 20% védőbónusz, rendes toliakciók
mostani elf: 30% védőbónusz, gyenge toliakciók
Monro javasolt elfe: 30% védőbónusz, rendes toliakciók, torony gyengébb

A két szélsőnél a toliakciók nem különböznek, lehet nem értem mire gondoltál.
__________________

Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Princ For This Useful Post:
  #103  
Old 11-10-2009, 22:38
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by RicsiPi View Post
A fix hektáras nem értem miért lenne rossz, mivel a B-ben van maximális föld, annál többet nem vihet fel. Bármennyi idő múlva is ugyanannyit kellene feljebb menni. Akik meg huzamosabb ideig játszanak az A-ban, azoknak csak az a fontos, hogy topban legyenek - és a többi orijukkal tudjanak forogni.

A B-ből fordulást úgy gondoltam, hogy a top határt nem a felvett, hanem az összes felvehető személyiség alapján határozná meg.
Például ha van 2 szemes orid A-ban, és 3 szemes orid B-ben, akkor a B-ből top15% teljesítésekor fordulhatsz. Függetlenül az A-ban lévő ori személyiségeinek számától.
Viszont lehetne korlátozni, hogy a sok szemeseknek ne legyen nagyon nehéz.
Vagyis a kiegészítéssel együtt:
A B-ből fordulást az összes felvehető személyiség határozza meg, de legfeljebb top15%.
1 szem -> 30%
2 szem -> 22%
3 szem -> 15%
4 szem -> 15%
5 szem -> 15% ...
(kivéve ha a felvett személyiség száma szigorúbb feltételt indokol)
A fix hektáros azért nem jó, mert sztem még roszabb lenne a helyzet. mivel mind a csoport létszám, mind az adott pontszámon levő orik száma változó. ha pl meghúzod, hogy 5k hekin legyen a fix top határ, akkor 5k heki felett lesz az összes elf betokozodva és még fokozgatva se fox tudni ütni, mert nem a pont különbség, hanem a helyezés különbség miatt nem lesz ori 5-10körön belül.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #104  
Old 11-17-2009, 22:21
blade75 blade75 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: Öttevény
Posts: 15
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Hát nem tudom gyerekek, amikor én ezt a játékot elkezdtem játszani, akkor még az volt a neve, hogy HÓDÍTÓ, nem pedig tamagocsi országnevelde...
A-ban egy kétszemcsis orkom van, 62% barakkal, de egy elfet nem ütök át a környékemen full kitámadva sem !!!
és lassan nincs is más ori, csak elf...

Ha vki több személyiséget szeretne, az igen is áldozzon rá időt, de azért ha van több orija, amit fordítani akar, akkor azért csak akad ideje játszani...

Szóval abszolút nem értek egyet ezzel a "nekem nincs elég időm játszani, ezért vagyok elfel és fedezgetek" szlogennel...

megoldás lehetne az is, ha azt mondanánk, hogy bizonyos százalékos korlátot állítunk be a fedezésébe, pl. ha max. az összterületének X százalékáig fedezhetne, utána csak az ütés marad vagy egyénileg vagy klánban...
Reply With Quote
  #105  
Old 11-18-2009, 22:40
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by blade75 View Post
Hát nem tudom gyerekek, amikor én ezt a játékot elkezdtem játszani, akkor még az volt a neve, hogy HÓDÍTÓ, nem pedig tamagocsi országnevelde...
A-ban egy kétszemcsis orkom van, 62% barakkal, de egy elfet nem ütök át a környékemen full kitámadva sem !!!
és lassan nincs is más ori, csak elf...

Ha vki több személyiséget szeretne, az igen is áldozzon rá időt, de azért ha van több orija, amit fordítani akar, akkor azért csak akad ideje játszani...

Szóval abszolút nem értek egyet ezzel a "nekem nincs elég időm játszani, ezért vagyok elfel és fedezgetek" szlogennel...

megoldás lehetne az is, ha azt mondanánk, hogy bizonyos százalékos korlátot állítunk be a fedezésébe, pl. ha max. az összterületének X százalékáig fedezhetne, utána csak az ütés marad vagy egyénileg vagy klánban...

Csinálj akkor 90%-os orkot, 62% lókaka
vmit te is tegyél, hogy beüthesd az elfet, ne az legyen már hozzád igazítva...
Reply With Quote
  #106  
Old 11-18-2009, 22:50
Alg Alg is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Törökszentmikós/B.P.-TTNY
Posts: 317
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Csinálj akkor 90%-os orkot, 62% lókaka
vmit te is tegyél, hogy beüthesd az elfet, ne az legyen már hozzád igazítva...
Azért az nagyon nem olcsó ám, a 90%-os ork
Reply With Quote
  #107  
Old 11-18-2009, 22:55
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alg View Post
Azért az nagyon nem olcsó ám, a 90%-os ork
Vmit vmiért, nem?
Ütsz vele pár elfet és visszaépítesz...
Ezt a 90%-ot csak úgy kapásból írtam, lehet már 85% is elég...
de 62%-kal ne elfet akarjon már beütni...
Reply With Quote
  #108  
Old 11-18-2009, 23:02
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by blade75 View Post
Hát nem tudom gyerekek, amikor én ezt a játékot elkezdtem játszani, akkor még az volt a neve, hogy HÓDÍTÓ, nem pedig tamagocsi országnevelde...
A-ban egy kétszemcsis orkom van, 62% barakkal, de egy elfet nem ütök át a környékemen full kitámadva sem !!!
és lassan nincs is más ori, csak elf...

Ha vki több személyiséget szeretne, az igen is áldozzon rá időt, de azért ha van több orija, amit fordítani akar, akkor azért csak akad ideje játszani...

Szóval abszolút nem értek egyet ezzel a "nekem nincs elég időm játszani, ezért vagyok elfel és fedezgetek" szlogennel...

megoldás lehetne az is, ha azt mondanánk, hogy bizonyos százalékos korlátot állítunk be a fedezésébe, pl. ha max. az összterületének X százalékáig fedezhetne, utána csak az ütés marad vagy egyénileg vagy klánban...
tudtommal, még létezik olyan faj, hogy elf. Ne hogy te mondd már meg, hogy ki milyen fajjal játszon. Azért egy 32/32-es elfet egyszemélyes klánban sem olcsó mulatság fenntartani, ezért akkor áldozz már rá te is...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Hex For This Useful Post:
  #109  
Old 11-18-2009, 23:28
Nagyoszvald Nagyoszvald is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Kárpátalja
Posts: 20
Activity: 0%
Longevity: 85%
Cool

Szerintem is jó az elf ahogy van.Ha legyengítjük az elfet akkor meg az lesz hogy lesz egy kivédhetetlen ork.Na bumm, mennyivel jobb??A másik rossz ötlet meg hogy legyen egy max amíg fedezhetnek aztán muszáj ütni.Erre én azt mondom az orkoknak meg legyen egy max amennyit foglalhatnak aztán fedezzenek.Mind a kettő baromság.Amúgy meg 62% barakkal, nem értem mi abban a furcsa ha egy betonelf kivédi.Tessék építeni egy tanyafree 80% os orkot, ami persze baromi sok pénz,na de kérem szépen ütéssel ripsz ropsz bent vagy a topban és fordulhatsz, míg a fedezgetős elf akár 1 évet is szív.Ezért az arányokat kellene nézni.Apropó a szavazásban mért nincs olyan válasz hogy nem.Vagy ha már ilyen van amilyen van akkor legyen egy olyan is hogy " ne változtassanak rajta mert szeretnék éjjel nyugodtan aludni és reggel suliba menni,amíg a fotelhez ragadt orkok bagolykodnak"
Reply With Quote
  #110  
Old 11-19-2009, 08:14
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
tudtommal, még létezik olyan faj, hogy elf. Ne hogy te mondd már meg, hogy ki milyen fajjal játszon. Azért egy 32/32-es elfet egyszemélyes klánban sem olcsó mulatság fenntartani, ezért akkor áldozz már rá te is...
ne mond már, hogy egy elfet drágább fenntartani, mint egy orkot..
__________________
same old song..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 13:58.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu