Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Melsik verziót támogatnád, és miért?
A súgót javítsuk a tényleges állapotoknak megfelelően. (Elf katonai védelem: 20%) 37 41.11%
Erősítsük az elf védelmét mégjobban, a súgóban leírtak szerint. (Elf katonai védelem: 30%) 53 58.89%
Voters: 90. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 04-24-2007, 17:51
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
Szerintem A SZABÁLY az SZABÁLY!

Nem a sugót kell módosítani, hanem a programhibát kijavítani.

Aki elfet játszik az nem azért választotta azt, hogy most jobban üthető legyen, hanem azért, mert elolvasta a sugót, és ez alapján döntött.

Nehogy már egy programhiba miatt visszagyengítsünk valamit!

Ja hogy a Goldy könnyebben szeretné beütni az elfeket?
Én is sokmindent szeretnék...
Megint félreértetek

felőlem üthetetlen is lehet ha ezért megfelelő malusz kap
és eddig is 20% volt a védelme mitől ütném könnyebben ha ugyanúgy 20 marad?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #102  
Old 04-24-2007, 17:52
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
orkkal szembeni ellenállás?
hogy több barakk kell neki, mint egy védekezőnek és ez zavar? hogy a támadó 3 körig teljesen védtelen, míg a deffelő elf csak van és nézi a távolt? esetleg szembe kell menni, ha beüt? jaaaaj szegény elfecske, nem lehet vele tamagocsizni? csak ezért a -10% miatt nem? ja, hogy eddig a további kék számok megnehezítése zajlott, erre ez az érv, hogy nem lehet forogni az elfel?
abszurd!

így is az egyik legerősebb faj az elf, bőven elég neki a 20%. ott a toronybónusz meg a 8as íjj, ha deffelni akarsz, bőven elég + védelem
Demagógiának érzem.

Nem az a kérdés, hogy mi bőven elég, hanem, hogy mi volt a szabály amikor valaki pl az A ban az elf mellett föntött
Reply With Quote
  #103  
Old 04-24-2007, 17:53
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
Szerintem A SZABÁLY az SZABÁLY!

Nem a sugót kell módosítani, hanem a programhibát kijavítani.

Aki elfet játszik az nem azért választotta azt, hogy most jobban üthető legyen, hanem azért, mert elolvasta a sugót, és ez alapján döntött.

Nehogy már egy programhiba miatt visszagyengítsünk valamit!

Ja hogy a Goldy könnyebben szeretné beütni az elfeket?
Én is sokmindent szeretnék...
mielött Ati mondja mégegyszer, nem gyengitünk vissza semmit, ez így volt eddig is,csak a sugóban volt más eddig... ennyi erővel akkor a bankokat is irjuk át hogy mégis 90%legyen a lopható. ráadásul minden másra is 20%ot kap ezért erre is az járna sztem!
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #104  
Old 04-24-2007, 17:54
skiti's Avatar
skiti skiti is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 447
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by skiti View Post
az elf cserében mit áldoz a védelemért?
mert az ork az ütőerejéért cserébe seregelhető, tolizható (de baromira), és minden jöttment beártja.
nem szeretem magamat idézni, de de az elfet az orkkal összehasonlítók, azok közül is akik az elfet akarják tovább erősíteni, nagyvonalúan átsiklottak effelett a kérdésem felett...
Reply With Quote
  #105  
Old 04-24-2007, 17:54
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

a szabály eddig 20% volt. a súgó írta rosszul, sokan így számoltuk, ezért nagyobb sereget küldtünk elfre, ennyi. most kisebbet kell, de a védőereje nem változott.

te azzal érvelsz, hogy szabály pont a szabály megváltoztatásával, azaz, hogy nőljön. én ezt nem értem
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #106  
Old 04-24-2007, 17:55
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem eleve nonszensz az otlet, hogy egy felfedezett HIBA-t nemhogy kijavitanank, hanem inkabb gyengitsunk. Ez IGENIS gyengites, barmit mondasz Ati. Sok ember eddig igy szamolt, nem ferek be, akkor meg se probalom.
Azt se hinnem, hogy ezt a kulson kene eldonteni. Ez olyan mervu valtoztatas, ami alapjaiban megvaltoztathatja az ember tobb eves munkajat. Szerintem egyszeruen keptelenseg, hogy ez igy maradjon, ahogy most van. Az ember azert valasztott elfet, mert naivan azt hittem, hogy az 30%. Hogy eddig ezt senki nem vette eszre? Persze, senki nem gondolt arra, hogy ilyen mervu hiba lehet a jatekban, ezt fel se tetelezte.
Jo lenne, ha olyan emberek is szavaznanak ebben a temaban, akik atlatjak a jatekot vmilyen szinten ( tavolrol sem magamra gondoltam).

Goldi, te nagyon elfogult vagy, es szerintem igazan at se latod ezt az egeszet...

Nem is ertem, ez miert szavazas, miert nem egyszeru hibajavitas....
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #107  
Old 04-24-2007, 17:55
hapi-hapi hapi-hapi is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Engem 5.szint eleje óta nem támadott senki és nem csodálom,h nem vettem észre... de ugyancsak igényt tartok a 30%-ra. Hisz, amikor fajt választottam, akkor MÉRLEGELÉS után választottam ezt.
Szerintem nem én vagyok egyedül és elég ciki belekezdeni 3.szintbe úgy,h egy olyan fajt formálgattam eddíg, ami amúgy lehet így már nemis kell... főleg,h innetől kezdve a szinteken az elmilitarizálásról regélnek.
Persze gondolom az nem számít,h az elhullás 30%...
Eleve gondolható,h mindenki a saját faját akarja erősíteni és még jó,h egy ork azt fogja mondani,h dehogyis az neki...
Ez szerintem egy nem kóser szavazás... de persze úgyis rám lesz húzva,h mert elf vagyok és azért vélekedek így.
Reply With Quote
  #108  
Old 04-24-2007, 17:57
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
Demagógiának érzem.

Nem az a kérdés, hogy mi bőven elég, hanem, hogy mi volt a szabály amikor valaki pl az A ban az elf mellett föntött
őhh ha elirnak vmit egy játék leirásában akkor te elmész a játékgyárhoz reklamálni hogy a szabály az szabály??? a szabály az ami müködik a leirás pedig ezt tartalmazza mindenki irhat el vmit, emberből vagyunk nem tévedhetetlenek.


amúgy sztem erre már páran rájöttek, hogy így megy (a kiinduló topic 1. ütése egyértelmüen erre utal), csak elhalgatták ezt az infót
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #109  
Old 04-24-2007, 18:01
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

hiba?
nézhetjük hogy a programban van hiba de lehet súgó elírás is...

na mind1 demagóg nem akarok lenni
Reply With Quote
  #110  
Old 04-24-2007, 18:10
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Lik-lak View Post
Ati, megkerdezhetem (eskuszom mindenfele negativ hattergondolat nelkul, pusztan kivancsisagbol), hogy egy ekkora ordas nagy hiba hogy csuszhatott a rendszerbe, valamint hogy hogyan talaltal ra a hibara?
Hát ezt a kérdést én is folyton felteszem, amikor újraindul a windows, amikor lehal a telefonom, amikor megszakad a netkapcsolatom, amikor elromlik a bkv-busz, amikor áramszünet van a metróban, amikor fél napig nincs mobil térerő a fővárosban, amikor 3 hét késéssel kapok meg egy levelet, amikor valaki kirabol egy bankot, amikor ártatlanul ítélnek el egy embert, amikor megfelelő indok nélkül lerohannak a valós életben egy országot, vagy amikor valaki a repülőre fel tud csempészni egy bombát.

Hihetetlen, hogy mik vannak...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 13:57.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu