Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Földleadás gátlása (részleteket találsz a 19. oldalon, lap alján)
Minimum föld 5 5.00%
Minimum föld + az újrázás után is megmaradó minimum föld 5 5.00%
Minimum föld + az újrázás után is megmaradó minimum föld + baráti mallusz 51 51.00%
Anarchista csoportba áthelyezés 22 22.00%
J.K.SZ. bejelentő 26 26.00%
Újrázási lehetőségek lekorlátozása 14 14.00%
Földvesztés 20 20.00%
Katonai morál romlása 16 16.00%
Gyújtogatás erősödése 20 20.00%
Multiple Choice Poll. Voters: 100. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1071  
Old 01-02-2008, 20:37
retekeger retekeger is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 21
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Tehát szerinted a valószínűsége 0.0005 %, hogy ez nem volt csalás.
Ennél nagyobb biztonsággal a szűrők sem működnek. Tehát meg kéne szüntetni az anarchba átrakást.

Atinak biztos sokkal kevesebb gondja lenne.
Szerintem Hóhér erről beszélt: Mármint hogy az ütések számának a
függvényében, ha feltesszük, hogy 5% az esély a kifigyelésre, akkor
maximum ennyi az esélye, hogy nem volt csalás.

0.05^1 : 0.05
0.05^2 : 0.0025
0.05^3 : 0.000125
0.05^4 : 0.00000625
0.05^5 : 0.0000003125
0.05^6 : 0.000000015625
0.05^7 : 0.00000000078125
0.05^8 : 0.0000000000390625

Azt meg hogy ennél '0.0000003125' jobban dolgozna a szűrő nemnagyon hiszem, hogy bizonyítani lehetne, mert ha volt kb 50000er átrakás a szűrő óta (ami persze elég durva felső becslés), az még elég kevés mintának.

Persze lehet azt mondani, hogy akkor legyen 10%, de a tendencia ugyanez marad.

Azt is lehet, hogy ez egy baromság, döntsön a felsővezetés, illetve hogy már döntött ... akkor meg kár ezen nyammogni ...

Be lehet állni a top30 határára, és mindenkit aki át akar menni megdolgozni! Párezer kor alatt kiderül kik akarnak mindenáron felmenni . És a legjobb, hogy az egészet meg lehet finanszíroztatni velük, hiszen úgyis tolják majd le a pénzt a saját országaiknak ... kérdés kinek van hozzá kedve ...

k
Sponsored Links
  #1072  
Old 01-02-2008, 21:53
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gala View Post
Egy egyszerű kérdés:
Ő igaz szabadságon volt tegnapig 160637 [SZ] Squad of light infantry
válaszold meg kérlek
És ő róle ugyanezt szeretném kérdezni 241624 [SZ] ma már nem támadunk
Hogy kb egy hónapig szabin voltak-e?

Mert mindneki látja,hogy ők jönnek a sorba
És jönni is fognak
De szabin vannak ütném én őket ész nélkül de szabin vannak
De majd mikor a 4 emberke megy rá akkor nem lesznek ezt is tudja mindenki
Érdekes menj el jósnak úgy látszik mindenki vágja miről van szó mert éppen ez a szegény szabis ország bukott éppen 543 hekit
Természetesen szabin van most is
  #1073  
Old 01-02-2008, 21:56
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Érdekes menj el jósnak úgy látszik mindenki vágja miről van szó mert éppen ez a szegény szabis ország bukott éppen 543 hekit
micsoda pechje van neki... de biztos nem fog addig törölni, mgé az ismerősök be nem ütik még párszor, mert ugye annyira optimista, hogy nem fogják... aztán mire leesik a 'kívülállók' közé, addigra biztos elveszti majd az optimizmusát és fél attól, hogy jajj, még a végén beveri valaki és ezért töröl
hajh' de miért nem elég egyértelmű ez?
  #1074  
Old 01-02-2008, 22:14
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Érdekes menj el jósnak úgy látszik mindenki vágja miről van szó mert éppen ez a szegény szabis ország bukott éppen 543 hekit
Természetesen szabin van most is

Titta Cassandra lett mindenki
Most majd jön a hét vezér egyike, és ügyesen kiszemfülezi mikor tér vissza megint szabiról. Lassulni fog a tempó, lévén letelt a 3 napos szabi, de a folyamat nem áll meg.
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
  #1075  
Old 01-02-2008, 22:20
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

azt nem értem, miért nem üti be őt más is, hiszen ott van az üres ország végig nem?



tudom, hogy Serg is figyelte mint az állat, de hát ő sem olyan tapasztalt játékos, hogy azt a 10-15 mp et észre vegye, amit a nagyon figyelő országok kiszúrnak ilyen esetekben...
( gondolom ennyi idő azért elég volt nekik a sereg indításokra)

nincs valakinek elmentett pont listája ütés előttökről , hogy bontott e közelebb most vajon?



( illetve a renszer bontogatta e vissza szabi alatt az országát persze úgy értem, a heki vesztésen kívül )

és amúgy is minek írkáltok ide a j.k.sz topicba? ne offoljatok

nyissatok egy x- esemény topicot inkább, és ide a komoly ötletek kerüljenek


idézet Árpi barátomtól :
Minek ez a topic?

Ötleteknek, arra vonatkozóan hogyan szorítható vissza az aktuális feltételeknek megfelelően.


thx

Last edited by Hóhér; 01-02-2008 at 22:23..
  #1076  
Old 01-02-2008, 22:37
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér View Post
azt nem értem, miért nem üti be őt más is, hiszen ott van az üres ország végig nem?



tudom, hogy Serg is figyelte mint az állat, de hát ő sem olyan tapasztalt játékos, hogy azt a 10-15 mp et észre vegye, amit a nagyon figyelő országok kiszúrnak ilyen esetekben...
( gondolom ennyi idő azért elég volt nekik a sereg indításokra)

nincs valakinek elmentett pont listája ütés előttökről , hogy bontott e közelebb most vajon?



( illetve a renszer bontogatta e vissza szabi alatt az országát persze úgy értem, a heki vesztésen kívül )

és amúgy is minek írkáltok ide a j.k.sz topicba? ne offoljatok

nyissatok egy x- esemény topicot inkább, és ide a komoly ötletek kerüljenek


idézet Árpi barátomtól :
Minek ez a topic?

Ötleteknek, arra vonatkozóan hogyan szorítható vissza az aktuális feltételeknek megfelelően.


thx
Ma tudtam először gömbölni,de sajna éplista nincs,de látszik hogy házat bontott vagy nem építette ujra amit a felháborodott népe 1 perc alatt felgyujtott amíg nem tartózkodott szabin
Mondjuk ez már nem komédia hanem tragikomédia!
  #1077  
Old 01-02-2008, 23:09
NorB NorB is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Budapest
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Érdekes menj el jósnak úgy látszik mindenki vágja miről van szó mert éppen ez a szegény szabis ország bukott éppen 543 hekit
Természetesen szabin van most is
ha így menne a jóslás, már nagyon gazdag csávó lennék
máris tudok újabb ütéseket jósolni, ha összekapom magam

röhejes az egész
  #1078  
Old 01-03-2008, 01:21
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Mondjuk ez már nem komédia hanem tragikomédia!
Ez már tényleg az...
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #1079  
Old 01-03-2008, 02:02
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Hmm egy ideje olvasom a "cirkuszt". Nem vagyok X-ben így pontosan nem látom mi történik. pár dolgot füznék hozzá.: Kezdem én is úgy érezni hogy Tuvaluék esete inkább volt egy "kirakat per" minthogy precedens értékü, tény jogos döntés volt, de leginkább akkor látnám annak ha nem csak 1-2 ori lenne kitüntetve a figyelemmel.
Ati-t is megértem, hogy probálja követni most az ártatlanság vélelmére épülő szabályozásokat, de nem biztos hogy ez a legjobb út. Egy már müködő játék esetében én komolyabban odafigyelnék az ilyen felháborodást keltő szemfülességre és véletlenekre, főleg ha ezek folyamatosan 1-2 orira korlátozodnak...(sok nem friss online játékban elég az erős gyanu egy banhoz...)

amúgy sztem megoldhatjátok a helyzetet magatok is... ahogy nézem vagytok egy páran tapasztalt vén rókák a csopiban. ha nem is 1hét alatt, de fellehet menni oda ahol fent vannak és ellehet lehetleniteni őket,mert vagy átépülnek és megharcolnak a "nehezen megszerzett" földért (amit sztem nem fognak), vagy szabiznak és szépen jönnek lefele körönként.

(arra viszont mérget vennék,hogyha bármelyikötök probálna meg így földet átadni a másiknak felfele menet az repülne)

Végezetül:
Ati inkább mond azt hogy nincs elég bizonyitékod ellenük,minthogy semmi szabálytalanságra utaló jelet nem látsz a dologban.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #1080  
Old 01-03-2008, 03:23
Kics Kics is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
amúgy sztem megoldhatjátok a helyzetet magatok is... ahogy nézem vagytok egy páran tapasztalt vén rókák a csopiban. ha nem is 1hét alatt, de fellehet menni oda ahol fent vannak és ellehet lehetleniteni őket,mert vagy átépülnek és megharcolnak a "nehezen megszerzett" földért (amit sztem nem fognak), vagy szabiznak és szépen jönnek lefele körönként.
Érdekes felvetés. Pont ez volt anno W-be is, mikor 1 multis ellen szervezkedtek más fórumon. Ott össze is jött a banda, igaz a szervező mehetett anarchba. Persze ettől független az a pár szövi felment, és miután átkerült a gonosz, a sok jónak megtetszett az olcsó mulatság, és maradtak. Vmiért ők is elkezdték ott cserélni orikat. Csak ők a "JÓK".
És igen lehetne kommunikáció nélkül is felmenni, kár hogy akkor egy friss ügyesebb szövetség lever majd, a visszautasított ajánlat után ( igen-igen ne beszélj senkivel se msn-n...) Persze kiváncsi vagyok, hogy katpiac nélkül hogy védesz, támadsz, durvább esetbe egész piac ürülésnél.
Vajon miért nem képesek anarchba átvenni 1 szintet?? (ja de képesek, csak azoknak sok az orijuk...)

És vszeg tényleg csak kirakatper volt, de ugyse lesz változás. Ahhoz Atinak kéne kissé eleresztenie a fantáziáját.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 08:04.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu