Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #10751  
Old 05-10-2011, 17:49
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
gondoltam hogy az egódat nem tudod a dragonos topikban tartani
már mikor megnyitottad láttam hogy egobol van tarcsid rendesen
kérdezd meg a szovidet akit probáltál lebeszélni rola hogy hozzánk jojjon hogy a tamadásaitok elott szoltunk neki hogy válassza a másik klánt
de biztos eloletek szalattunk szabira mert bénák vagyunk
kinek képzeled magadat ?
kis tiszteletet mutathatnál mert nem a seggedbol rántottál ki
mikor kati egyedul foldelt végig titeket hol voltatok ?
vagy mikor klánban probálkoztunk te nem a hátad vakargattad egész
véletlen mikozben pár honappal elotte irtad hogy ti arra vártok hogy rátokálljon valaki ?
aztán mikor kimentunk szembesereg sehol...
Furcsa nekem, de mintha te nem tudnál normális emberhez méltó hangnemben reagálni. De hát kinek a pap, kinek a papné.

Azért mondtam, hogy inkább ne menjen hozzátok, mert elkerülhetetlen lett volna a harc vele is, és nem ezt akartam. De ez gondolom tiszta nálad is.

Megkaptam már Remytől is, hogy nagy az arcom... Hááát, lassan el kell kezdjem elhinni.

Az a bizonyos végigföldelt minket Kati eset megtörtént, bár kb 5 volt az a végig. Passzív termelős időszak. Hátistenem. Ott voltunk már-már lufi országokkal, és itt megint jön egy DE: ha annyira gyengék vagyunk, hogy szétföldelt minket, akkor most miért hátráltatok meg? Miért nem lehetett a nagy visszavonulás a harc után, még egy utolsó jó háború...

Azt meg megint nem értem, hogy miért kellett volna szembe menni a klántámadásnak.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #10752  
Old 05-10-2011, 17:55
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Tudod Vityu 3 taggal nem lehet harcolni egy 8 fős klánnak. és a Dragon egy nagyon jól szervezett klán. tudtátok nagyon jól, hogy viktor nincs, ezt több ízben is említettétek skypon Katinak. ez az egézséges erőpróba számotokra? olyat támadunk akit tudjuk, hogy nincs csak telónetje? ha ti nem jöttök, akkor már sokkal hamarabb szk-n lettünk volna, mert az első támadásotok estéjére szerveztük meg a kilépést. de mondtam én nem fogom nézni ahogy viktort ütik mi kilépünk mások meg azt hiszik menekülünk. aznap este 2 tagot is próbáltam felhívni a klánból, hogy jó lenne jelenlétükkel megtisztelék a pannont, és felfokozva elkezdené lentről a harcot, de egyikük sem reagált semmit. itt telt be nálam a pohár, és döntöttem a játék végleges abbahagyásáról.
Köszönöm, hogy értelmesen reagáltál, nem személyeskedve.

Nekem fogalmam nem volt arról, hogy Viktornak nincs nete. Nem is szoktam skypeolni. Persze a többiek lehet, hogy tudták. Amikor a fórumon beszélgettük, akkor azért Viktor mellett döntöttünk, mert neki volt a legkisebb védelme, a többiekre durvábban kellett volna kiépülni, ami még nem volt meg akkor.

Sajnálom, hogy ennyire meghalt a pannonban a játékkedv. Örültem volna neki, ha egy jót tudunk harcolni. Sajnos így alakult. Bekapcsolt az útvonaltervezés
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #10753  
Old 05-10-2011, 17:59
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Köszönöm, hogy értelmesen reagáltál, nem személyeskedve.

Nekem fogalmam nem volt arról, hogy Viktornak nincs nete. Nem is szoktam skypeolni. Persze a többiek lehet, hogy tudták. Amikor a fórumon beszélgettük, akkor azért Viktor mellett döntöttünk, mert neki volt a legkisebb védelme, a többiekre durvábban kellett volna kiépülni, ami még nem volt meg akkor.

Sajnálom, hogy ennyire meghalt a pannonban a játékkedv. Örültem volna neki, ha egy jót tudunk harcolni. Sajnos így alakult. Bekapcsolt az útvonaltervezés
sajnálom én is, hogy így alakult, 100%osan szerettem volna megvívni ezt a harcot, már csak a játék kedvéért. még aztis vállaltam volna, hogy viktor nélkül folytassuk, de a 2 alsó ork nélkül totál értelmelten lett volna. andris lett volna talán elérhető délutánonként, de ő meg sokat tanul, az most a fontos neki.
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #10754  
Old 05-10-2011, 18:00
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Furcsa nekem, de mintha te nem tudnál normális emberhez méltó hangnemben reagálni. De hát kinek a pap, kinek a papné.

Azért mondtam, hogy inkább ne menjen hozzátok, mert elkerülhetetlen lett volna a harc vele is, és nem ezt akartam. De ez gondolom tiszta nálad is.

Megkaptam már Remytől is, hogy nagy az arcom... Hááát, lassan el kell kezdjem elhinni.

Az a bizonyos végigföldelt minket Kati eset megtörtént, bár kb 5 volt az a végig. Passzív termelős időszak. Hátistenem. Ott voltunk már-már lufi országokkal, és itt megint jön egy DE: ha annyira gyengék vagyunk, hogy szétföldelt minket, akkor most miért hátráltatok meg? Miért nem lehetett a nagy visszavonulás a harc után, még egy utolsó jó háború...

Azt meg megint nem értem, hogy miért kellett volna szembe menni a klántámadásnak.
tudod ahoz képest hogy az en stilusommal van baj én még nem nyitottam önfényezős topikot a klánomnak
csak irtam egy szerintem teljesen normális lekoszono hsz-t
megindokolva a távozást
amire te nyálcsorgatva frocsogosen válaszoltál hogy mi márpedig miattatok menekultunk el
ha annyira akarsz harcolni várlak anarchban bármikor
600 hekin 10vs10 ori azt gyere mutasd meg mit tudsz es mekkora nagy stratéga guru vagy
ja es akkor se sertodnék meg ha bocsánatot kérnél mert nem volt tul szép amit a klánunkrol irtál
mi sose irtunk ilyet rolatok es sose vagtuk a fejetekhez ha épp nem álltatok készen a harcra
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
  #10755  
Old 05-10-2011, 18:03
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
2010-07-26 22:01:11 Zulu master (#367016) elfoglalt 198 hektárt Karaj mi??? (#305748) országától.
2010-07-26 22:01:10 Zulu master (#367016) elfoglalt 401 hektárt Karaj mi??? (#305748) országától.
2010-08-03 13:01:14 Zulu master (#367016) elfoglalt 754 hektárt BorzalmakVárosa (#199867) országától.
2010-08-04 23:01:09 Zulu master (#367016) elfoglalt 379 hektárt The Forest (#328692) országától.
2011-02-22 06:01:08 Zulu master (#367016) elfoglalt 458 hektárt The Forest (#328692) országától.
2011-02-22 06:01:08 Zulu master (#367016) elfoglalt 272 hektárt The Forest (#328692) országától.

itt is gondolom azért nem reagáltatok semmit mikor kati utogetett titeket egyedul mert mi vagyunk a gyávák
nézzél már magadba picit
Jack. Nyugi. Lehet dobálózni itt, hogy ki mikor volt, ki mikor nem volt gép előtt. Viktornak nem volt nete. Az én ütésem a fentiek alapján augusztus elején történt, napközben. Fesztivál bontás közben az embernek nincs laptop hátán, hogy lereagálhassa. A sereg bement, wapról alábontani nem egyszerű, fokozni mégsem fokoztam, pedig azt éppen megtehettem volna.

A másik 2-2 sereges ütésen egyértelműen látszik, hogy termelő országokról volt szó, akit meglepett egy ütés. Mi most egyáltalán nem termelő országokba álltunk bele. Lehet a mi sarunk, hogy nem volt a célpont ország gazdájának nete, de szerintem nem.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #10756  
Old 05-10-2011, 18:11
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
tudod ahoz képest hogy az en stilusommal van baj én még nem nyitottam önfényezős topikot a klánomnak
csak irtam egy szerintem teljesen normális lekoszono hsz-t
megindokolva a távozást
amire te nyálcsorgatva frocsogosen válaszoltál hogy mi márpedig miattatok menekultunk el
ha annyira akarsz harcolni várlak anarchban bármikor
600 hekin 10vs10 ori azt gyere mutasd meg mit tudsz es mekkora nagy stratéga guru vagy
ja es akkor se sertodnék meg ha bocsánatot kérnél mert nem volt tul szép amit a klánunkrol irtál
mi sose irtunk ilyet rolatok es sose vagtuk a fejetekhez ha épp nem álltatok készen a harcra
Nem önfényezős topik, hanem a klán történelmének megörökítése. Ha lenne egy pékes, akkor most nem csak azt tudtam volna írni, amit írtam, mert lehet, hogy olvastam volna szebbet benne.

Persze, játszak veled anarchban... Egy olyan anarchossal, aki évek óta ott játszik... Jó vicc.

Honnan kellett volna tudnom, hogy nem álltok készen a harcra, mikor nem is olyan régen (amikor CSAK TELÓS NETEM volt) ránkálltatok klánban.

Lehet, hogy nem volt szép, amit írtam, csak a véleményemet mondtam el. Amiben nincs benne az, hogy miattunk oszlott a klán, csak az, hogy nem ekkor kellett volna, hanem előtte vagy utána. Fair play.

Nem akarok vitatkozni. Csalódott vagyok, hogy egy régi nagy terv ennyivel elúszott, és most annyit látok, hogy az országok, akiken meg volt tervezve a feljebb jutás, azok eltűntek. És félek, hogy a marha nagy klánbeli és egyéni pontlistabeli különbségek és a kényszerpihenő miatt punnyadás lesz nálunk is. Kell egy cél, eddig ti voltatok. Újratervezés...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #10757  
Old 05-10-2011, 18:13
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
sajnálom én is, hogy így alakult, 100%osan szerettem volna megvívni ezt a harcot, már csak a játék kedvéért. még aztis vállaltam volna, hogy viktor nélkül folytassuk, de a 2 alsó ork nélkül totál értelmelten lett volna. andris lett volna talán elérhető délutánonként, de ő meg sokat tanul, az most a fontos neki.
Majd legközelebb!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #10758  
Old 05-10-2011, 18:16
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,634
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Újratervezés...
Vityu, tessék bontani az MNT-ket és máris lesz célpont.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #10759  
Old 05-10-2011, 18:17
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Jack. Nyugi. Lehet dobálózni itt, hogy ki mikor volt, ki mikor nem volt gép előtt. Viktornak nem volt nete. Az én ütésem a fentiek alapján augusztus elején történt, napközben. Fesztivál bontás közben az embernek nincs laptop hátán, hogy lereagálhassa. A sereg bement, wapról alábontani nem egyszerű, fokozni mégsem fokoztam, pedig azt éppen megtehettem volna.

A másik 2-2 sereges ütésen egyértelműen látszik, hogy termelő országokról volt szó, akit meglepett egy ütés. Mi most egyáltalán nem termelő országokba álltunk bele. Lehet a mi sarunk, hogy nem volt a célpont ország gazdájának nete, de szerintem nem.
nekem nem kell mentegetozni vityu
emberek vagyunk mindenkinek van magánélete munkája stb
nincs ezzel semmi gond
ezt csak arra fel másoltam be amit irtál
lehet hogy kevésbé ingerulten is válaszolhattam volna de a klánomrol senki ne irjon ilyet hogy gyáva mert szo nincs gyávaságrol
és az ilyenen sajna nagyon fel tudom huzni magam
10ori 10ori ellen meg nem tudom mi elonyom lenne mégha régota jáccom is
de tokmind1 fátylat rá nem is akartam veszekedni
ha van még mondanivalo priviben beszéljuk meg ha kérhetlek mert a xardobálásnak semmi ertelme
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
  #10760  
Old 05-10-2011, 18:29
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Tudod Vityu 3 taggal nem lehet harcolni egy 8 fős klánnak. és a Dragon egy nagyon jól szervezett klán. tudtátok nagyon jól, hogy viktor nincs, ezt több ízben is említettétek skypon Katinak. ez az egézséges erőpróba számotokra? olyat támadunk akit tudjuk, hogy nincs csak telónetje? ha ti nem jöttök, akkor már sokkal hamarabb szk-n lettünk volna, mert az első támadásotok estéjére szerveztük meg a kilépést. de mondtam én nem fogom nézni ahogy viktort ütik mi kilépünk mások meg azt hiszik menekülünk. aznap este 2 tagot is próbáltam felhívni a klánból, hogy jó lenne jelenlétükkel megtisztelék a pannont, és felfokozva elkezdené lentről a harcot, de egyikük sem reagált semmit. itt telt be nálam a pohár, és döntöttem a játék végleges abbahagyásáról.

Először is sajnálom, hogy az elkezdődött háborúból nem lett semmi. De én tényleg elhiszem, hogy mostanra telt be a pohár, ezért nem fogok pálcát törni a fejetek fölött mert ez a döntés született. Sőt kívánok minden jót és a magánügyi problémák helyreállását!
De...
Senki nem tudta előre hogy Dvá nem tud gép elé jönni. Igen Katival én beszéltem és azért írtam valószínű nem tud gép elé jönni mert
1. nem jött szembe (ellenben a klántársával)
2. nem akarok infót kiadni de a hullot seregekből egyértelműen erre lehetett következtetni

Az meg, hogy Kati ütögetéseit másoljátok be mégis mire jó?
Akkor nem így volt a mi bandánk sem nem volt túl nehéz dolga, és igen én pl fociztam nem beszélve az akkori éplistámról Valljuk meg az nem volt nagy teljesítmény!
Persze nem akarom én Kati érdemeit elorozni de valószínűsíthetően most ugyanez a kép alakult volna ki csak fordított előjellel
ennyit szerettem volna
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 8 (0 members and 8 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 19:05.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu