Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1051  
Old 06-10-2008, 22:22
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post

Jah és ez az ori 4. szinten 180. a pontlistában.
A legszomorúbb az, hogy ez szerinted bármit is jelent
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1052  
Old 06-11-2008, 06:27
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
A legszomorúbb az, hogy ez szerinted bármit is jelent
Nem azt mondom hogy jelent valamit, de hogy került fel oda?
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #1053  
Old 06-11-2008, 16:29
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Nem azt mondom hogy jelent valamit, de hogy került fel oda?
mázlival
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #1054  
Old 06-25-2008, 21:53
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Miért van az, hogyha valakihez bemegyek fosztani, visszarenget, és ezután elverjük őket, hogy ők a szemünkbe hányják hogy mi kezdtük?meg hogy neki nemtom meddig nem volt net...Orkot szabadon hagyni?átmegyek a szomszédba írok fórumra, és szabi ennyi.Plusz még azt is megemlítette, hogy mi majdnem akkor adtuk nekik az áldást, mikor ők mf-et támadtak, közben szinte egész nap "áldtuk" őket.és most mi vagyunk a hibásak, hogy nekik szabizni kell...Ezek után a betornyozódok az orkkommal, hogy nehogy megint elverjünk valakit....
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #1055  
Old 06-25-2008, 23:37
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Redbek: Szeretném megkérdezni, hogy ezek szerint a te oric az Y-ban az az ork tábornok, amiben 9k betoníj van? Szánalmas egy ország, és a 9k íj mögül azzal játszik, hogy 1 kocsmás óriásokat lopkod... Az ilyen abberált miért nem indít egy félelfet? Ork tábornok. El se hiszem.


Na de amiért jöttem...

helyszín: anarchista csoport.

előzmény: van egy ország, benne vagyon lehetősége. 1 orival belop az ember, hátha jön belőle valami. Jött. Ekkor belop egy másik orival is, és így tovább lelopkodja szépen.

aztán jön a sértett fél, hogy na akkor most szét lesz lapítva a "férfiassága az embernek", merthogy rossz emberrel kezdtem.
Mit lehet tenni, hozbe az ember még tolit, és 0-ra lopja. a tolik varik katonák teljesen elvándoroltak, már a lakosságban is eszméletlen hiány van, az ori 60%-a leállt.
Még mindig nyomja, hogy na most már tényleg agyonvágja a tolvajokat.

Még mindig lopja az ember...

Most már csak anyázik. Érthetetlen. Ha jól emlékszem, nem átrakott ori... ő regelt oda. Most meg felháborodik, hogy törlésig van lopva? Milyen dolog ez?

Ez diszkrimináció!

Ha egy orit hadikkal ütnek szabira vagy törlésig, akkor a támadó profi játékos.
Viszont ha ugyanazt a hatást nem mészárral, hanem lopással éri el valaki, akkor az meg lenézendő dolog? Mivelhogy?...
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #1056  
Old 06-25-2008, 23:37
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Nem értem mi különbség van aközött, hogy lemészárolom a lakosságát, meg hogy ellopom. A hatás nem ugyanaz? Szerintem mindkét esetben népességhiány... Akkormeg?
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #1057  
Old 06-25-2008, 23:42
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Mona View Post
Remélem a fórin dühöngést is ide lehet írni.
Nem tudom elképzelni, hogyan lehet ezt megtenni, hogy mindenkibe belekötnek és megusszák. Nem lehet már a T-fórumra beírni, mert tuti belédkötnek, és mindig rádbizonyítják hogy te vagy a hülye, a kötözködős. 2 szemét alak ( finoman fogalmaztam) miatt nem használhatjuk a fórumot.
Ugy de ugy ...
Ha büntit kapnak, akkor is más miatt ( szerintük), és tuti minden kék számos kivételezett dög. Kék számosok azok hülyék és nagyképüek, még akkor is, ha megpróbálnak velük emberi hangot megütni. Ha meg kezdő vagy, és barátságosan szólsz 1 kék számoshoz, akkor dög is vagy,és áruló.
Az ilyenek mit keresnek itt ???
Nah, mindegy, evvel csak magamnak ártok.
Boccs Móncsi, ezt most vettem észre...
Teljes mértékben igazat adok, egyszer felvittem egy orit T-be (aztán léptem vele, már feljebb van..), akárhányszor írtam fórumra, jött 4 alak, akik szó szerint minden szóba külön külön belekötöttek, bizonygatták, hogy én teszem tönkre az egész fórumukat (merthogy véleményük szerint az a fórum az ő 4-ük és baráti körül tulajdona..(volt... jó ez a mostani módosítás! tetszik!), és hogy jó lenne, ha nem írnék oda.

Nem tudták, hogy enyém az ori, meg nem is ismernek, én se őket, látszott rajtuk, hogy pusztán a szemétkedés élvezetéért csinálják...

Nem írom ide azt a 4 embert, mert megsértődnének eléggé...

De üdvözlöm az új fórumrendszert, egyre jobban előjönnek az előnyei a hátrányokkal szemben!!!!!

De ha gondolod Móncsa, pm-ben küldök 4 nevet...
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #1058  
Old 06-26-2008, 06:04
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A T 5. szintű csoport oda nem kell "felvinni" orit...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Goldy For This Useful Post:
  #1059  
Old 06-26-2008, 09:43
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Redbek: Szeretném megkérdezni, hogy ezek szerint a te oric az Y-ban az az ork tábornok, amiben 9k betoníj van? Szánalmas egy ország, és a 9k íj mögül azzal játszik, hogy 1 kocsmás óriásokat lopkod... Az ilyen abberált miért nem indít egy félelfet? Ork tábornok. El se hiszem.

Biztosra veszem hogy az nem Red szal Gee kérlek az ócsárolást tartogasd annak az orknak és ne pedig Rednek ha kérhetem főleg ilyen hasra csapósan áháhhá biztos tied.. Ne Gee ezt így nem kéne nem az övé. ő össze tud rakni egy normális orkot
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #1060  
Old 06-26-2008, 10:00
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Goldy View Post
A T 5. szintű csoport oda nem kell "felvinni" orit...
Vsszaolvastam, hogy ezt mire írhatod, mert első ránézésre fogalmam sem volt. Lemaradt egy 'n' betű. "felvittem egy orit T-ben" lett volna a helyes szóhasználat, pusztán gépelési elütésről van szó.

Örülök, hogy csatlakoztál 3. tagnak ahhoz a 2 emberhez, akik mindegy mit írok. mindegy hol, belekötnek egy elemi apróságba, ezzel aláásva azt a lényeget, amit a hozzászólás jelent.


Egyébként a fenti magyarázaton túl a "felvittem egy orit T-be" mondat vég is tökéletes volt, lévén, hogy "lentebbről", azaz az anarchista szintről 'zéróztam' oda "fel" egy országot.

Szóval a korábbi hsz-em mondat- és szóhasználata, ragozása és egyéb tulajdonságai vitathatatlanul megállják a helyüket mindkét esetben.

De még mielőtt valaki beleköt abba, hogy 2 (azaz kettő) 5. (azaz ötödik) szintű csoport nincs egymáshoz viszonyítva feljebb, avagy lejjebb, így nyíltan elnézést kérek mindenkitől, akinek súlyos lelki traumát okoztam,

Helyesbítek: A felvittem szó helyett kéretik az átvittem szót érteni, amennyiben az odakerülésem folyamatát szeretné valaki pontosan feltérképezni. De a helyes értelmezése továbbra is az marad, hogy a T csoporton belül vittem fel egy országot lépéshatár fölé. Tulajdonképpen egyébként a mondat további része ezt is igazolja, mivel megjegyeztem, hogy már feljebb van az ország. Tehát aki nem ragadt le az első sorban egy gépelési hibán, az valószínű rájött, hogy lemaradt egy 'n' betű a "T-be" végéről. Mindenesetre bocsánat.


Dragi, köszi, mint látod ott a röhögő fej, ez azt jelenti, hogy nem ócsároltam Red-et, próbáljuk meg elkülöníteni a poént a leszólástól. Egyébként meg nem tudtam, hogy nyilván tartod Red összes országát... Én nem teszem, de biztos ez is az én hibám.


De végülis mindegy. +1 letiltott topic ide vagy oda, már nem számít. Legalább ezt se olvasom, több időm marad másra.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 

Last edited by [HTPA]GeeForce; 06-26-2008 at 10:09..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hódítós dühöngő :D Never Fontos események 113 08-07-2008 07:04
Hódítós tali Tatabányán Andrew Bulik 521 03-06-2008 13:56
A Prímposta visszautasítja a hódítós értesítőt mit tegyek? BigPi Általános beszélgetés Hódítós témákban 3 08-28-2007 16:41
Pultoslány kerestetik (vagy srác a lényeg, hogy Hódítós legyen!) monro Egyéb 31 06-15-2007 00:12
Szkarabeusz Söröző Heti Hódítós tali és ulti :D monro Bulik 10 10-30-2006 08:31


All times are GMT +1. The time now is 03:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu