Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #10371  
Old 02-22-2011, 19:04
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Gratulálok a támadáshoz!
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
  #10372  
Old 02-22-2011, 19:19
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
Kihagytam egy veszőt , javítva
Vagy magadra gondoltál ?
ne személyeskedj
Reply With Quote
  #10373  
Old 02-22-2011, 19:29
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
jaja nekünk is megvolt amikor fordított estben történt, szóval teljes mértékben érthető bár lehet örülnie kéne hogy csak 2 sereget kapoot ilyen ratyi orival
Csak úgy mellékesen jegyezném meg nem volt olyan ratyi az az ori (csak egy dolog miatt)! Pont emiatt jött ki Kati is gondolom , mert tudta, hogy meleg szituba lesz ha nem kúszik el onnan! Figyelt is már jó pár napja de nincs ezzel semmi gond ez is benne van a játékban és én annak tudom be, hogy képes volt annyit közeledni, mert félt
Lehet én is ezt tettem volna sőtt! De majd később esetleg meglátjuk mire megy kevésbé ratyi országok ellen
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Wolfi For This Useful Post:
  #10374  
Old 02-22-2011, 19:35
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
ne személyeskedj
Kérdés volt , majd az illetékes válaszol rá
De ha te magadra vetted hát akkor erre én nem tudok mit mondani
Reply With Quote
  #10375  
Old 02-22-2011, 19:56
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Wolfi View Post
Csak úgy mellékesen jegyezném meg nem volt olyan ratyi az az ori (csak egy dolog miatt)! Pont emiatt jött ki Kati is gondolom , mert tudta, hogy meleg szituba lesz ha nem kúszik el onnan! Figyelt is már jó pár napja de nincs ezzel semmi gond ez is benne van a játékban és én annak tudom be, hogy képes volt annyit közeledni, mert félt
Lehet én is ezt tettem volna sőtt! De majd később esetleg meglátjuk mire megy kevésbé ratyi országok ellen
nem hinném hogy félne
bár nem szokásunk lebecsulni másokat
de az fura volt hogy az egyik legfontossabb épuletet tolta le olyan épulet kárára ami érthetetlen picit
gondolom erre célzott szovim a hsz-ével
és gondolom azért reagált hevesen mert forrofejü
es tudtuk hogy reklamálni fogtok miatta holott nincs miért


a hiéna inkább azért volt mert medival lord szinte ugyanezt csinálta mikor a felfele utogeto alklánunk az olumposz alklánjával harcolt
o belehiénázott a 8 fős klánbol a két alklán harcába
emiatt nem tudták visszaszerezni a foldet és ráállni klánban maszatékra
szoval inkább emiatt dontottunk ugy hogy felébresszuk katit
alapbol genyoság meghiénázni egy klánutést
de 8 fos klánnal behiénázni két kétfos klán harcába se nagyobb buszkeség

és persze gratula nektek szép utés volt

Last edited by NewJackCity; 02-22-2011 at 19:59..
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
  #10376  
Old 02-22-2011, 19:57
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Wolfi View Post
Csak úgy mellékesen jegyezném meg nem volt olyan ratyi az az ori (csak egy dolog miatt)! Pont emiatt jött ki Kati is gondolom , mert tudta, hogy meleg szituba lesz ha nem kúszik el onnan! Figyelt is már jó pár napja de nincs ezzel semmi gond ez is benne van a játékban és én annak tudom be, hogy képes volt annyit közeledni, mert félt
Lehet én is ezt tettem volna sőtt! De majd később esetleg meglátjuk mire megy kevésbé ratyi országok ellen
nem hinném, hogy 3 pannonos országnak meg kéne ijednie tőled (nem tudom te vagy e az illetékes). ha tudni szeretnéd nem Kati figyelt téged és szúrta ki a támadást azt sem tudta, hogy kimentetek, én keltettem fel. ezzel törlesztettem amiért engem hiénázott a dragon klán. szerintem semmi extra nincs benne, bár tényleg jobb ha a távolságot azért megtartjuk kíváncsian és érdeklődve várom mire mentek ellene nem ratyi országokkal

és amúgy ritka rossz éplistája volt a célszemélynek. de grat a bontáshot 2k ponton múlott
Reply With Quote
  #10377  
Old 02-22-2011, 20:02
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
Kihagytam egy veszőt , javítva
Vagy magadra gondoltál ?
ha elolvastad volna amit Vityu és Bence írtak akkor értenéd hogy rólatok nem voltak meg az éplisták így a 80% barakk úgymond "vakon" ment volna lutrira de mivel a Hanyatlásról megvolt az épek így biztos sereget küldtek ki és így a 80% barakk nem lutrira ment hanem biztosra.

De tényleg én nem értem amit írtak
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #10378  
Old 02-22-2011, 20:09
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
nem hinném, hogy 3 pannonos országnak meg kéne ijednie tőled (nem tudom te vagy e az illetékes). ha tudni szeretnéd nem Kati figyelt téged és szúrta ki a támadást azt sem tudta, hogy kimentetek, én keltettem fel. ezzel törlesztettem amiért engem hiénázott a dragon klán. szerintem semmi extra nincs benne, bár tényleg jobb ha a távolságot azért megtartjuk kíváncsian és érdeklődve várom mire mentek ellene nem ratyi országokkal

és amúgy ritka rossz éplistája volt a célszemélynek. de grat a bontáshot 2k ponton múlott
Tőlem egyedül biztos nem kell megijednie 3 pannonos országnak ezt jól látod
Nem mondtam, hogy ő figyelt, ő korábban figyelt térkapukkal gondolom láttátok készül valami és még az is eszetekbe juthatott hátha rátokmegyünk!
De tényleg semmi rossz érzésem nincs a hiénával (persze picit bosszant) de mint korábban írtam én is ezt tettem volna.
Csak Katira picit ki vagyok hegyezve megmondom őszintén mert mikor felfelé ment 2* is bevert. Igaz akkor nem volt 30% barrakom sem de akkor is
Azért írtam meglátjuk kevésbé ratyi orik ellene mire megy, de az is lehet, hogy ez sose fog összejönni
meglátjuk
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Wolfi For This Useful Post:
  #10379  
Old 02-22-2011, 20:11
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Merengő és Jack, az, hogy milyen volt az éplistája, szerintem még mindig tabutéma, igazán be lehetne fejezni. Még messze sem telt el a 24óra sem.

Egyébként tudom, hogy milyen az éplistája a legnagyobb országotoknak, tudod, amelyik szabadságon van. Nem sokkal a szabi előttről van egy éplistám. Érdekel? Szerinted megosszam másokkal, akarom mondani olyanokkal, akik jelenleg képtelenek arra, hogy lássák? Hmmm?

Úgyhogy nagyon örülnék neki, ha leszállnátok az éplistáról...

És, hogy miért olyan volt az éplista, amilyen:
50k pontot kellett átfokozni a Hanyatláshoz. Csak a fokozásból történő esés 25k pont plusz képzés, plusz éhezés, és akkor eszembe jut, hogy amikor ideállt az olümposz 2x akkorát bontottunk, és az ellenfélnek is volt igencsak bontható épülete. Ami nem kell klántámadáshoz, az nem kell.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #10380  
Old 02-22-2011, 20:12
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

De azért "szeretlek" Kati nem sértésből írtam
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 13 (0 members and 13 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 20:06.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu