Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Ha rendeznénk 2010-ben is hasonló párbajsorozatot, rész vennél rajta?
Igen. 17 68.00%
Nem. 8 32.00%
Voters: 25. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1011  
Old 06-29-2009, 08:50
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
A párbajon és a hétvégiben nincs support, következetesen az ilyen dolgokért büntetés sem jár. Ha nem tetszik, nem kell elolvasni, világosan megmondta már Ati is. (Ezt figyelembe véve már kezd áthajlani a szánalmasba, amit csinálsz...)

Másik: komolytalanná teszed magad, megint. Úgy próbálod meg kétségbe vonni a másik szavahihetőségét, hogy a Te szavad sem ér egy fabatkát sem. Korábbi eseményekből tisztán látható, hogy ha vesztésre állsz, nem tudod feldolgozni, és rögtön a másikat gyanúsítgatod.

Megint más: nem értem miért problémáztok azon, hogy párbajon ütik az üreseket. Mindenkinek megvan rá a lehetősége, tehát egyenlő esélyekkel küzd továbbra is mindenki. Ha valaki mégis emiatt nyer, bizonyára jobb a többieknél, hogy jobban tudta kihasználni a lehetőségeket. Normálban is így van.

De hogy azért Harcosok mellett is szóljak: [habzószáj]Tíccsukkia Púúúlt, merőrosszember!![/habzószáj]
Csak ,hogy miről van szó:
Láttam én már olyat,hogy büntetést adott Ati ilyenért.

Sőt én is kerültem hv miatt anarba:O)

A szövege ugyanez volt akkor is a súgónak:O)
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
Sponsored Links
  #1012  
Old 06-29-2009, 09:02
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Csak ,hogy miről van szó:
Láttam én már olyat,hogy büntetést adott Ati ilyenért.

Sőt én is kerültem hv miatt anarba:O)

A szövege ugyanez volt akkor is a súgónak:O)
Na igen, erről beszéltem
Amúgy nem lenne fair Pool drukkolóival szemben, sőt, a többi párbajozóval szemben sem, hogy ha elvennénk egy ellenfelet... Tiszta unalmas lenne
Másik: általában ha ez az első alkalom, akkor egy figyelmeztetés jár érte, vagy néhány kör kitiltás - azzal még nem mennél sokra
  #1013  
Old 06-29-2009, 11:42
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
A mai párbajon a 10. helyezet tökéletesen bemutatta,hogy mi az,hogy nem párbaj. Mi az,hogy erőltetett bundázás...:O)

Ennyit akartam volna nincs is ezen mit kommentálni szerintem.
Nem szeretek így játszani de így fogok sajnos, mert még büszke rá a népség még ő a büszke.Könyörgöm...

Nem, mintha közöd lenne hozzá, de tegnap 15 órakor kezdődött a spanyol-dél-afrika meccs. Elkezdtem nézni és kb. 15-20 percenként benéztem a párbajra. Ezért küldtem mnt-ket, amit TE és még két másik játékos nem fogadott el, más első szóra. 16 órakor lementem a bnőmhöz és a laptopjáról benéztem, láttam, áll a bál fórumon, mert neked nem tetszett (megint), hogy sokan ütik az üreseket (nem engem), így lehagynak Téged.
17 órakor kiküldtem amim volt, védőt nem, mert azt nem lehetett
De a párbajon, ha úgy tetszik, lebontok az 1. körben és akkor sincs senkinek (Neked sem), semmi köze hozzá. Megvettem a rajtkártyát, ha gondolom, ezt teszem. Mint a pokeren a rögtön all-in 2-7-re.
Ha a szombati párbajra is csak azért megyek, hogy ingyenföld legyek, mert nem akarom, hogy könnyű dolgod legyen, akkor sincs hozzá semmi közöd.
Ennyi volt a tegnapi párbaj.


Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Pool nincs mit kommentálni rajta túl beszéltük.
Majd akkor lesz ha épeszű indokot tudsz adni a tetteidre a mai kijelentéseid után.
Addig marad a mindenki által felfogott és egyértelmű kijelentésem: NEM VAGY TISZTESSÉGES, ÉS NEM JÁTSZOL SZABÁLYOSAN ILLETVE HOZZÁSZÓLÁSAID ALAPJÁN(káromkodás) NINCS HELYED SEMMILYEN KÖZÖSSÉGI JÁTÉKBAN (illetve tanárként sincs keresni valód)
Erről meg már volt szó, ami miatt írtam, az persze nem lett kimásolva, hogy Naz az üres orik ütése miatt már megint kombinált. Akkor egyébként Te voltál akit lehetett földelni, mert elkéstél...
Másik: Akik ismernek, tudják, milyen vagyok, a tanítványaim szeretnek és tisztelnek, nem hiszem, hogy 15(16) évesen Neked kellene megítélned, ki alkalmas tanárnak és ki nem, főleg nem egy 30 évesről, akiről nem tudsz velójában semmit...
A fórumos írásaim alapján ne alkoss rólam véleményt, nem ilyen vagyok, de szeretek poénkodni, ha sok embernek nem is tetszik.
Én sem gondolom rólad azt, hogy a valóságban mindenért ennyire sírsz, nem gondolom azt, hogy Te csak jó dolgokat csinálsz, soha nem káromkodtál, meg azt sem, hogy ha elvették az óvodában a kedvenc játékodat, máris azt kérted, hogy zárják ki a csoporttársad az óvodából.
Tudod, annak idején tanultam vmi pszihológiát, meg aztán tanítok Veled egy korúakat is, sőt még én is voltam ennyi idős, megértem a kirohanásaidat, mégsem írom azt, nem vagy idevaló

Elismerem, hogy jó párbajos vagy, az egyik legjobb, de ahogy lereagálod mások játékát, hát inkább nem mondok róla semmit...

Innentől megkérlek, hogy válogasd meg a szavaidat, amiket rólam írsz...
Részemről ez a téma lezárva, nem fogok akkor sem reagálni az írásodra, ha még mindig ezen fogsz rágódni...
Köszönöm, hogy elolvastad!


Pool
The Following 3 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #1014  
Old 06-29-2009, 11:56
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 2%
Longevity: 93%
Default

Szép volt ,jó volt, ámen
The Following User Says Thank You to J.Ati For This Useful Post:
  #1015  
Old 06-29-2009, 12:10
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Elismerem, hogy jó párbajos vagy, az egyik legjobb, de ahogy lereagálod mások játékát, hát inkább nem mondok róla semmit...

Innentől megkérlek, hogy válogasd meg a szavaidat, amiket rólam írsz...
Részemről ez a téma lezárva, nem fogok akkor sem reagálni az írásodra, ha még mindig ezen fogsz rágódni...
Köszönöm, hogy elolvastad!


Pool
Köszi az elismerést ,de tudom magamról hogy jó párbajos vagyok.
Sőt nem csak párbajban vagyok jó, hanem „szinte” mindenben.
Akik ismernek engem azok tisztában vannak ezzel.
Én is megkérnélek, hogy válogasd meg a szavaid, és ne poénkodj úgy ,hogy trágárkodsz.
Ha Nazzal bajod van ,akkor meg írj neki zöldet.

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
őleg nem egy 30 évesről, akiről nem tudsz velójában semmit...
Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Meg, hát 23 éves vok, mit vársz még tőlem ped. érzéket?
A többire nem reagálok,mert butaság.

Köszönöm, hogy elolvastad!
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
  #1016  
Old 06-29-2009, 12:13
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Amúgy nem lenne fair Pool drukkolóival szemben
Andrew, szted van olyan?
Majd írj, ha tudsz egyről is
  #1017  
Old 06-29-2009, 12:15
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szeretek poénkodni, már írtam, meg fijatalítani magam, hol 23, hol 30 vagyok...
Hol meg 6
De Bubbától fijatalbb vok

Last edited by Pool; 06-29-2009 at 12:18.. Reason: Bubba miatt
  #1018  
Old 06-29-2009, 12:19
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Köszi az elismerést ,de tudom magamról hogy jó párbajos vagyok.
Sőt nem csak párbajban vagyok jó, hanem „szinte” mindenben.
Akik ismernek engem azok tisztában vannak ezzel.
Na igen, Te meg az oriast is ugy szet tudod lopni emberre, hogy a barakkjai sem mukodnek. Nem semmi. Csak szet ne durranjon a fejed ennyi tudastol... Igazabol nem tudom, hogy lehet elviselni, ha vki "szinte" mindenben jo, hirtelen azt sem tudhatja, epp mit csinaljon...

Ugy erzem, tenyleg tok felesleges az a H betu a nicked elejen...
__________________
Remedy
The Following 4 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #1019  
Old 06-29-2009, 12:22
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Csak szet ne durranjon a fejed ennyi tudastol... Igazabol nem tudom, hogy lehet elviselni, ha vki "szinte" mindenben jo, hirtelen azt sem tudhatja, epp mit csinaljon...
A kémek úton vannak hamarosan élő bizonyítékként fog szolgálni a kémhálózat működése mindent megmutat.
Friss hírekről majd remélem én is tudomást szerzem
(ellenem már kész ipari kémkedés kell na ez az elismerés köszönöm)
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
  #1020  
Old 06-29-2009, 12:23
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Na igen, Te meg az oriast is ugy szet tudod lopni emberre, hogy a barakkjai sem mukodnek. Nem semmi. Csak szet ne durranjon a fejed ennyi tudastol... Igazabol nem tudom, hogy lehet elviselni, ha vki "szinte" mindenben jo, hirtelen azt sem tudhatja, epp mit csinaljon...

Ugy erzem, tenyleg tok felesleges az a H betu a nicked elejen...
Nekem emg mondta Amibe nem jó azt nem csinálja ezért is nem játszik A-ba
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
A legjobb viccek Csigusz:P Viccek 154 12-20-2010 14:53
1/A-hoz mi a legjobb hadis faj? Hunor a sirály Stratégia & Tippek 126 07-03-2010 17:10
B.u.é.k. 2009 Redback Chat 34 01-03-2009 14:24
Antivirus 2009 eltávolítása BigPi PC (hardver, szoftver, játékok stb.) 36 10-04-2008 17:58
Mi a legjobb tolifelállás? precízke Stratégia & Tippek 18 02-10-2007 23:07


All times are GMT +1. The time now is 18:27.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu