Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #991  
Old 10-19-2007, 13:16
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
szerintem meg ezt David-ékre kellett volna bízni, aki(k) egyáltalán nem gondolták hogy lehetetlen, csak épp nekik sokkal hosszabb időbe telt volna ha sikerül. többet ért volna ha őket segítitek páran, na arra büszke lehetnél tényleg.

De sokkal jobb másoktol átvenni 1/A-s országokat és verni a mellünket
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #992  
Old 10-19-2007, 13:17
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
De sokkal jobb másoktol átvenni 1/A-s országokat és verni a mellünket
Ezt kifejtenéd?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #993  
Old 10-19-2007, 16:37
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ezt kifejtenéd?
Ne ebből ki hogy jön ki jól
__________________
Nem lehetsz olyan erős, hogy valaki ne legyen erősebb nálad.
Publikált írásaim:http://www.tortenetek.hu/szerzo-kere...P%C3%A9ter1985
Reply With Quote
  #994  
Old 10-19-2007, 16:39
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
Ne ebből ki hogy jön ki jól
Közben Remy kifejtette nekem priviben. De félreértéseket elkerülendő ha valaki másra utal valaki, különösen szabálytalansággal kapcsolatban, akkor célszerű nem első személyt használni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #995  
Old 10-19-2007, 16:40
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Közben Remy kifejtette nekem priviben. De félreértéseket elkerülendő ha valaki másra utal valaki, különösen szabálytalansággal kapcsolatban, akkor célszerű nem első személyt használni.
Ok. Pedig kiváncsi lettem volna.
__________________
Nem lehetsz olyan erős, hogy valaki ne legyen erősebb nálad.
Publikált írásaim:http://www.tortenetek.hu/szerzo-kere...P%C3%A9ter1985
Reply With Quote
  #996  
Old 10-19-2007, 17:41
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Közben Remy kifejtette nekem priviben. De félreértéseket elkerülendő ha valaki másra utal valaki, különösen szabálytalansággal kapcsolatban, akkor célszerű nem első személyt használni.
már többször is történt utalás erre itt a fórumon (a résztvevők tollából is), így én eddig meg voltam győződve róla, hogy szándékosan hagytad.
Reply With Quote
  #997  
Old 10-20-2007, 15:42
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
már többször is történt utalás erre itt a fórumon (a résztvevők tollából is), így én eddig meg voltam győződve róla, hogy szándékosan hagytad.
Nekem az volt a celom, nehogy Gyula olyan miatt keruljon at anarchba, amit nem is csinalt, csak azert, mert esetleg felreerthetoen fogalmazott.

Vegulis a (vélt) orszagatadasokkal nekem semmi bajom nem lenne, ha utana a forumon nem lenne ez a nagyarcuskodas....(hogy en vertem szet, en tettem jatszhatova 1/A-t, stb...) Ez kb olyasmi lehet, mint ha most beulne mondjuk Alonso autojaba Michael Schumacher, es megnyerne a forma1-et. Igen, nagyon jo volt, es ugyes, es effektive o nyerte meg a vbt, de elotte mas dolgozott meg a jo helyzetert, sokaig. Persze nagy valoszinuseggel ha Schumacher az ideny elejetol csinalja ezt, akkor is nyert volna....

Ha jol emlekszem Goldi inditott egy topicot, hogy ez legyen szabalyos, de (az en velemenyem szerint) szerencsere nem lett az. Vhogy nem tetszik az az otlet, ami anarchban van, hogy kimaxolt orik jelennenek meg szabin szerte a csoportokban, es kereskedni lehetne veluk...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #998  
Old 10-20-2007, 16:21
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Vegulis a (vélt) orszagatadasokkal nekem semmi bajom nem lenne, ha utana a forumon nem lenne ez a nagyarcuskodas....(hogy en vertem szet, en tettem jatszhatova 1/A-t, stb...) Ez kb olyasmi lehet, mint ha most beulne mondjuk Alonso autojaba Michael Schumacher, es megnyerne a forma1-et. Igen, nagyon jo volt, es ugyes, es effektive o nyerte meg a vbt, de elotte mas dolgozott meg a jo helyzetert, sokaig. Persze nagy valoszinuseggel ha Schumacher az ideny elejetol csinalja ezt, akkor is nyert volna....
ez jó példa, kerek, benne van minden. SZVSZ jó zárszó erre a résztémára.
Reply With Quote
  #999  
Old 10-21-2007, 02:30
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nekem az volt a celom, nehogy Gyula olyan miatt keruljon at anarchba, amit nem is csinalt, csak azert, mert esetleg felreerthetoen fogalmazott.

Vegulis a (vélt) orszagatadasokkal nekem semmi bajom nem lenne, ha utana a forumon nem lenne ez a nagyarcuskodas....(hogy en vertem szet, en tettem jatszhatova 1/A-t, stb...) Ez kb olyasmi lehet, mint ha most beulne mondjuk Alonso autojaba Michael Schumacher, es megnyerne a forma1-et. Igen, nagyon jo volt, es ugyes, es effektive o nyerte meg a vbt, de elotte mas dolgozott meg a jo helyzetert, sokaig. Persze nagy valoszinuseggel ha Schumacher az ideny elejetol csinalja ezt, akkor is nyert volna....

Ha jol emlekszem Goldi inditott egy topicot, hogy ez legyen szabalyos, de (az en velemenyem szerint) szerencsere nem lett az. Vhogy nem tetszik az az otlet, ami anarchban van, hogy kimaxolt orik jelennenek meg szabin szerte a csoportokban, es kereskedni lehetne veluk...

Én úgy emléxem, hogy ezek mind egytől egyig újrázott orik voltak a szkarabban, szal nagyon messze a "kimaxolt" oriktól.
Ha Schumi beülne alonso autójába, ez a példa nem állja meg a helyét, mert Schumacher másik csapat kocsijába is beült akkor (itt nem akarok ori neveket írni).
Sztem ezt hagyjuk, nincs értelme személyeskedni, és vitatkozni hülyeségeken. Remy féle klánban már jó rég óta nem volt motiváció, Arwylék pedig szépen kihasználták ezt.
Reply With Quote
  #1000  
Old 10-21-2007, 07:49
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwen View Post
Én úgy emléxem, hogy ezek mind egytől egyig újrázott orik voltak a szkarabban, szal nagyon messze a "kimaxolt" oriktól.
Ha Schumi beülne alonso autójába, ez a példa nem állja meg a helyét, mert Schumacher másik csapat kocsijába is beült akkor (itt nem akarok ori neveket írni).
Sztem ezt hagyjuk, nincs értelme személyeskedni, és vitatkozni hülyeségeken. Remy féle klánban már jó rég óta nem volt motiváció, Arwylék pedig szépen kihasználták ezt.
inkább ne írjon senki ebben a (rész)témában aki szeretné ha lezáródna, mert te most jól kijavítottad remyt, és mondtál mást ami nem állja meg a helyét de mivel én nem szeretném ha folytatódna, így inkább nem kötök bele
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Szerinted milyen az új fórum? robogo A fórumról... :) 93 03-28-2007 08:49
angol VIP Wolfschanze Segítség 11 12-03-2006 23:22
Angol foci Pool Szabadidő, Sport 6 02-13-2006 13:49
Olasz, angol, spanyol foci Pool Szabadidő, Sport 2 02-01-2006 23:31


All times are GMT +1. The time now is 23:34.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu