Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Filmek, sorozatok, TV
Register Stats Members List Today's Posts

Filmek, sorozatok, TV Filmek és sorozatok minden mennyiségben

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #91  
Old 07-09-2006, 12:17
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
Nem félbe, de elvileg a 10. évadot most nem vetítik le...
Nem félbe, hanem 90%-ig adják le. Mégrosszabb.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #92  
Old 07-09-2006, 12:55
Toto's Avatar
Toto Toto is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Alföld
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Nem félbe, hanem 90%-ig adják le. Mégrosszabb.
Szőrnyű vagy. Magyar csatornáról beszélünk. Tessék örülni, hogy a 9. évadot teljesen leadják.
__________________
na most akkor höhö, vagy nem höhö
Reply With Quote
  #93  
Old 07-09-2006, 13:21
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Toto
Szőrnyű vagy. Magyar csatornáról beszélünk. Tessék örülni, hogy a 9. évadot teljesen leadják.
No de azért ez elég lehangoló, hogy elkezdesz nézni egy sorozatot, abban a tudatban, hogy úgyse fogják végig leadni.

Ha valamit mégis leadnak végig, akkor ez többnyire az olyan sorozat, amik csődbe mentek, és az első évadjuk sincs befejezve, és totál sztori közben van vége mindennek. Csak az imdb-ből derül ki, hogy nem a magyra tv a buta, hanem nincs több rész a sorozatból. No de ha már ilyen hirtelen fejeznek be valamit, akkor ezt esetleg közölhetnék is.

Ehh, mindegy... magyar tv... Jobb nem gondolni rá...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #94  
Old 07-09-2006, 13:33
Toto's Avatar
Toto Toto is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Alföld
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
No de azért ez elég lehangoló, hogy elkezdesz nézni egy sorozatot, abban a tudatban, hogy úgyse fogják végig leadni.

Ha valamit mégis leadnak végig, akkor ez többnyire az olyan sorozat, amik csődbe mentek, és az első évadjuk sincs befejezve, és totál sztori közben van vége mindennek. Csak az imdb-ből derül ki, hogy nem a magyra tv a buta, hanem nincs több rész a sorozatból. No de ha már ilyen hirtelen fejeznek be valamit, akkor ezt esetleg közölhetnék is.

Ehh, mindegy... magyar tv... Jobb nem gondolni rá...
Kérlek szépen, kiegészíteném azzal, hogy a dél-amerikai szappansorozatokat is leadják végig. Bár nem vagyok benne biztos, mert nem szok. nézni.
__________________
na most akkor höhö, vagy nem höhö
Reply With Quote
  #95  
Old 07-13-2006, 08:46
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Nem félbe, hanem 90%-ig adják le. Mégrosszabb.
Te Atis, azzal ugye tisztában vagy, hogy a 10. évadot még Amcsiban sem vetatették?

"Keleti parti idő szerint pénteken este 8 órakor adják le Amerikában a Csillagkapu 10. évad és az Atlantis 3. évad nyitórészeit.
A ripekhez várhatóan a BitGate készíti ezen évadok feliratait. "

Tehát azért sem tudják leadni a magyarok, mert mint új szériának, valószínű még exkluzív leadási jogokkal rendelkezik pár csatorna és valószínű legalább egy évet várni kell, mire itt is leadható, addig meg tán csak ne legyen üres a képernyő...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #96  
Old 07-13-2006, 08:55
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
Te Atis, azzal ugye tisztában vagy, hogy a 10. évadot még Amcsiban sem vetatették?

"Keleti parti idő szerint pénteken este 8 órakor adják le Amerikában a Csillagkapu 10. évad és az Atlantis 3. évad nyitórészeit.
A ripekhez várhatóan a BitGate készíti ezen évadok feliratait. "

Tehát azért sem tudják leadni a magyarok, mert mint új szériának, valószínű még exkluzív leadási jogokkal rendelkezik pár csatorna és valószínű legalább egy évet várni kell, mire itt is leadható, addig meg tán csak ne legyen üres a képernyő...
Vegyék meg. Ha kint adják, akkor itt is adhatnák. A sorozat kész, csak arra vár, hogy a tv2 megvegye! DDD
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #97  
Old 07-13-2006, 09:39
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Vegyék meg. Ha kint adják, akkor itt is adhatnák. A sorozat kész, csak arra vár, hogy a tv2 megvegye! DDD
Látom magam előtt, amint a sorozat készítői ott tipródnak a szőnyeg szélén a TV2 műsorigazgatójánál:
- Naaa, légyszi, vegyétek meg!
- Hát nem is tudom, most nem akarunk erre költeni ennyi pénzt, meg már megvettük tőletek az Atlantiszos sorozatot.
- Na igen, de azért ez mégiscsak a folytatása annak és alig 2x annyiba kerül ez az évad nektek, mint az Atlantiszos összesen! A hülyének is megéri!
- Asszem konzultálok a fiammal, hogy mit is akar megnézni a tv-ben... majd jelentkezünk! Viszlát!
- Viszlát!

...és híreink következnek
A TV2 a 9 évad befejezése után elkezdi vetíteni a Stargate Atlantis című, külföldön igen népszerű sorozatot.
u.i.: Köszi apu!

__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #98  
Old 07-13-2006, 09:41
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
- Asszem konzultálok a fiammal, hogy mit is akar megnézni a tv-ben... majd jelentkezünk! Viszlát!
- Viszlát!

...és híreink következnek
A TV2 a 9 évad befejezése után elkezdi vetíteni a Stargate Atlantis című, külföldön igen népszerű sorozatot.
Rossz döntés.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #99  
Old 07-13-2006, 10:21
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Rossz döntés.
Hát, amíg nem láttam pár részt a 10. évadból, addig nem bizti, hogy rossz a döntés...
Amúgy szerintem nem elképzelhetetlen, hogy párhuzamosan le fogják adni mindkettőt, vagy úgy csinálják, hogy leadják az Atlantisz első évadját, addigra lefut kb a 10. évad a símából, akkor leadják azt, majd folytatják az Atlantiszt...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #100  
Old 07-13-2006, 10:22
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
Hát, amíg nem láttam pár részt a 10. évadból, addig nem bizti, hogy rossz a döntés...
Amúgy szerintem nem elképzelhetetlen, hogy párhuzamosan le fogják adni mindkettőt, vagy úgy csinálják, hogy leadják az Atlantisz első évadját, addigra lefut kb a 10. évad a símából, akkor leadják azt, majd folytatják az Atlantiszt...
Asszem le kéne szoknom arról, hogy tv-t nézek... Ebből az 5k-ból, ami a havi tv-díj, egy csomó dvd kijönne.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 20:20.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu