Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Olvasd el az első beírást, csak utána szavazz! Mit szólnál, ha lenne ilyen lehetőség?
Legyen. 124 76.07%
Ne legyen. 9 5.52%
Felőlem lehet, de csak ha kikapcsolható, mert én tuti kikapcsolom, hiába akarja más használni. 30 18.40%
Voters: 163. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #91  
Old 03-08-2007, 06:30
Kancsendzönga Kancsendzönga is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 178
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Goldy View Post
Úgy már nekem is jobban tetszik a dolog hogy ha csak az utolsó 5-3 percben jelenne meg, de nem igazán tetszik hogy a villogók helyén lenne. A dizájn miatt tuti oda a legkönnyebb betenni de ott spec engem marhára zavarna.

Nem tudom mennyire megoldható, de nem admin orinak 6. villogóként egy órát betenni ami az utolsó 5-3 percben el kezdene villogni? Akkor ha épp nem aktív ablakban van az ország is látható lenne hogy hé mindjárt körváltás...
alakul, ez már nem lenne zavaró, de sztem ne villogjon, azt sem szeretem, h a fórum villog, mikor már olvastam, ez meg még csak nem is esemény...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #92  
Old 03-08-2007, 08:03
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Goldy View Post
Úgy már nekem is jobban tetszik a dolog hogy ha csak az utolsó 5-3 percben jelenne meg, de nem igazán tetszik hogy a villogók helyén lenne. A dizájn miatt tuti oda a legkönnyebb betenni de ott spec engem marhára zavarna.

Nem tudom mennyire megoldható, de nem admin orinak 6. villogóként egy órát betenni ami az utolsó 5-3 percben el kezdene villogni? Akkor ha épp nem aktív ablakban van az ország is látható lenne hogy hé mindjárt körváltás...
Erre szerintem minden órában azt hinné, hogy valami fontos történik... Ráadásul ettől megint nem tudod, hogy csak 3 és fél perc van kv-ig, vagy épp lekésted.

AMúgy kitaláltam az ideális megoldást.

Nincs villogó, nincs felirat, de ha nincs ott gomb, akkor kattintható az a rész, és egy külön oldalon megmondja, hogy mikor lesz a kv. Nem zavar senkit, de akinek kell, tudja hol nézheti meg hamar.

Bár az egy elég buta hely neki, akkor már valami mást kéne kattinthatóvá tenni hozzá.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #93  
Old 03-08-2007, 08:16
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Goldy View Post
Úgy már nekem is jobban tetszik a dolog hogy ha csak az utolsó 5-3 percben jelenne meg, de nem igazán tetszik hogy a villogók helyén lenne. A dizájn miatt tuti oda a legkönnyebb betenni de ott spec engem marhára zavarna.

Nem tudom mennyire megoldható, de nem admin orinak 6. villogóként egy órát betenni ami az utolsó 5-3 percben el kezdene villogni? Akkor ha épp nem aktív ablakban van az ország is látható lenne hogy hé mindjárt körváltás...
Na szerintem meg _igy_ semmi, de semmi ertelme nincs az egesznek.

Ha aktivan benn vagyok egy oriban tobb mint fel percig, mar siman tudom nyugtazni, hogy mikor is van ott korvaltas....
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #94  
Old 03-08-2007, 08:19
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Na szerintem meg _igy_ semmi, de semmi ertelme nincs az egesznek.

Ha aktivan benn vagyok egy oriban tobb mint fel percig, mar siman tudom nyugtazni, hogy mikor is van ott korvaltas....
most ezt nagyon nem értem, épp azt írtam hogy ha nem aktív is látszana, most ahogy most látszik kiírva a többi esemény jelző...
Reply With Quote
  #95  
Old 03-08-2007, 08:23
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Erre szerintem minden órában azt hinné, hogy valami fontos történik... Ráadásul ettől megint nem tudod, hogy csak 3 és fél perc van kv-ig, vagy épp lekésted.

AMúgy kitaláltam az ideális megoldást.

Nincs villogó, nincs felirat, de ha nincs ott gomb, akkor kattintható az a rész, és egy külön oldalon megmondja, hogy mikor lesz a kv. Nem zavar senkit, de akinek kell, tudja hol nézheti meg hamar.

Bár az egy elég buta hely neki, akkor már valami mást kéne kattinthatóvá tenni hozzá.
Ezt meg most full nem értem de nem baj
Reply With Quote
  #96  
Old 03-08-2007, 08:29
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Goldy View Post
most ezt nagyon nem értem, épp azt írtam hogy ha nem aktív is látszana, most ahogy most látszik kiírva a többi esemény jelző...
Akkor magyarazom.

Ugye egyik celja ennek az lenne, amit mar emlitettem, hogy ha "beesel" egy oriba, akkor tudd, hogy hany perced van meg korvaltasig. Ha csak az uccso 5 percben latnad, akkor ezt a celt nem szolgalna. Effektive nem lenne ertelme az egesznek, ebbol a szempontbol, hiszen nem tudod, hogy az adott oriban meg 10 perced van kvig, es figyelned kell, vagy meg 40, es mehetsz a kovetkezobe...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #97  
Old 03-08-2007, 08:30
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Goldy View Post
Ezt meg most full nem értem de nem baj
Ha már ennyien ellenzik, hogy ott legyen bármi is, akkor nem látom értelmét ezt egy mindenkinek folyamatosan ottlevő valamire tenni. Az eredeti felvetés az volt, hogy lehessen tudni, hogy ha beléptem valahova, akkor ott mikor van körváltás.

Ezt elő lehet halászni a fórumról, vagy beteszem a súgóba, akkor a súgóból, de ezek elég macerások.

Ha egy könnyen elérhető helyen, egyetlen kattintásra meg lehetne tudni, hogy mikor van a körváltás ott, ahol épp most vagyok (nem kell még azt is keresgetni, hogy melyik csoport is ez...), akkor az szerintem még egy használható megoldás lenne.

Belépsz, ha nem tudod mikor van a kv, akkor egy katt, máris megtudtad. Nem zavar senkit, mert nincs mindig kiírva, nem villog, akit érdekel, az pedig meg tudja hamar nézni. És még felesleges erőforrásokat se eszik, mert csak akkor van mutatva, amikor valaki rákattint a.... valamire, nem tudom még mire
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #98  
Old 03-08-2007, 08:37
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Akkor magyarazom.

Ugye egyik celja ennek az lenne, amit mar emlitettem, hogy ha "beesel" egy oriba, akkor tudd, hogy hany perced van meg korvaltasig. Ha csak az uccso 5 percben latnad, akkor ezt a celt nem szolgalna. Effektive nem lenne ertelme az egesznek, ebbol a szempontbol, hiszen nem tudod, hogy az adott oriban meg 10 perced van kvig, es figyelned kell, vagy meg 40, es mehetsz a kovetkezobe...
Ha nincs ott basszus akkor még több mint 5 perced van... ha annyira érdekel hát megnézed...
Reply With Quote
  #99  
Old 03-08-2007, 09:45
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Mi lenne ha a főoldalon lenne ez az info?
A hátralévő vip kör alatt a vipeseknek, a vip nélkülieknek meg a vippeld be az orid szöveg alatt.
Reply With Quote
  #100  
Old 03-08-2007, 09:47
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa View Post
Mi lenne ha a főoldalon lenne ez az info?
A hátralévő vip kör alatt a vipeseknek, a vip nélkülieknek meg a vippeld be az orid szöveg alatt.
Nem kéne szemétdombot csinálni a főoldalból. Ott van kiírva, hogy válassz fajt, válassz személyiséget, ......... Az országadatokat már kb nem is látod kis felbontás mellett.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 03:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu