Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Jó lenne egy ilyen lehetőség?
Igen, szerintem ez nagyon jó lenne! 17 44.74%
Nem, szerintem ez egyáltalán nem lenne jó! 17 44.74%
Talán jó lenne, de nem így. Más ötletem van! (Ötletkifejtés hsz formájában.) 4 10.53%
Voters: 38. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #91  
Old 03-13-2008, 23:43
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Betelgeuse View Post
OFF: Gee Te most megint az anarchról beszélsz...Ezt csináld meg az L-G-B csoportban Távolt meg mindig kv előtt 4 mp nézek és úgy hívok/küldök segítséget... Ráadásul a fokozás/építkezés se működik, sok helyen a körtávolság lista csak következő kv után frissül...


szóval
Még mindig csak azt támogatom, hogy nagyon sokba kerüljön a hobby névátírás, így nem taktikai elemként fogják használni.
sztem nem anarchról beszélünk. normálban is vannak A-n kivül is 4-6-8-10 körös ráállások topban. amúgy meg ha te 4seccel kv elött távolozol és minden segitséget elhívsz/küldesz csak gratulálok. de amúgy ne haragudj ha megkérdőjelezem,hogy minden körben így figyelnél, hogy másik ablakban ott van minden...

Synkellel meg teljesen egyetértek
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Sponsored Links
  #92  
Old 03-14-2008, 04:00
Tavacska Tavacska is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Határozott NEM-mel szavazok az országnév változtatására...
sajnos negatív tapasztalataim vannak az embertársaimmal kapcsolatban, tisztelet a kivételnek...
én azt vallom: a név kötelez...
ha csinálok valami baromságot, adom hozzá a nevemet is, most és 5 év múlva is, mert van olyan, hogy felelőséggel tartozom tetteimért...
ha valakit csúnyán lealáztam anno, akkor az az illető pár év múlva is tudja mikor utolér véletlenül valamelyik csoportban, hogy igen, ezt kell szétszedni...
nem tudom ki mennyi időt tölt a játékban, azt hiszem én az erős átlagot képviselem, de spec. nem lenne ahhoz türelmem, hogy naponta, hetente, évente átnézzem a névlistát, melyik név mögé is bújt a kedvenc ellenfelem...
tehát normálban, Q-ban, L-ben, C-ben ellenzem...

viszont az anarchosoknál támogatnám, mivel ott igy is úgy is adják veszik az orikat, részlet kérdés ezek után mi lesz a neve az új "tulajdonnak", úgy is néha a meglepetés erejével ér, hogy ki kivel van
  #93  
Old 03-14-2008, 07:54
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Gee. Ha nem vaktában löknéd a sódert, észrevetted volna hogy pont ugyanilyen légből kapott számokat hoztál. Amire a fenti módon reagáltam. Tehát az észrevételeid helyesek és érvényesek..
Igen, tippeltem egy számot. 100-200. És nem sokkal utána konkretizáltam ezt a számot. Hogy kerek szám elgyen, FELFELÉ kerekítettem, 60-ra. Tehát az én hasraütésem sokkal durvább volt, mint a valóság!

Bemásoltam az átírt nevű országokat ebbe a topicba. Megnézheted.
Beírtam, hogy ez hány darab. Pontos darabszámra. Megnézheted.
Minden egyes szám, amit te "lökött sódernek" hívsz, valós adat, Ati topicjából másoltam ide.

Ennek ellenére Te vagy az, aki még mindig káosszal riogat. A valóság megmutatta, hogy szó sincs káoszról. Én azt mondom, hogy nem lesz káosz, és erre számszerű bizonyítékom van. Te azt mondod, káosz lesz, amire semmi bizonyítékod nincs.


Off: Szerintem az 1/x és a 2/C csoportot ne hozzuk be ebbe a topicba. On:
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
  #94  
Old 03-14-2008, 08:18
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Gee, L-ben most 1900 ori van, B-ben közel 1200. A G-t most nem tudom, de az se kicsi. Te képes vagy szintlépéskor ezeket mind átnyálazni, változott-e valakinek a neve? A harcra felkészülést meg elég gyerekesen értelmezed, már bocs. Ha megyek felfele, és ott van előttem egy ellenségem nem fogom beelőzni, hogy aztán alulról jöhessen nekem, hanem ütöm amíg el nem szabizik míg jobb helyzetben vagyok. Ez spec elég körülményessé válik ha nem tudom, hogy kit takar egy név...
1.
Te 3 csoportot hoztál fel, a 3 csoportban összesen 4000-4500 ország van. Az egész létező Hódítóban 60 (egész pontosan 57) ország neve változott meg. Ha csak ez a 3 csoport létezne összesen, akkor is nevetségesen hat az a 60 névváltozás. Az egész lista úgy ahogy van elfér bármelyik országod Jegyzetek menüjében...
Régi ellenséget utolérsz egy csoportban? Ha régi ellenséged, tudod a nevét igaz? Rákeresel a pontlistán, és nem találod. Bekattintassz a 'Beállítások' menübe, és rákeresel az ott található megváltozott nevűek listájában. Megtalálod, és megnézed az új nevét.
Ez a művelet elrabolt az életedből kb 30 másodpercet. Ugye nem 30 másodpercig vagy védelem alatt a következő szinten?
Akiknek a neve nem érdekel, arra meg mindek mondod, hogy káoszt okoz?
Ha te a büdös életbe nem játszol gyors csoportban, akkor milyen alapon mondod, hogy számodra káoszt okoz, ha ott megváltoztatja valaki a nevét?
Szeretném, ha éreznéd, hogy sántít ez a 'káoszelmélet'...
57 országnevet is meg lehetne jegyezni a védelem ideje alatt... Nemám azt az 1-et vagy 2-t, aki téged érdekel... Szerintem súlytalan érv ez a káosz sztori.


2.
Lehet, hogy gyerekesen értelmezem a harcra készülést, de ha én gyerekes vagyok, akkor az, aki meg nyitva hagyja az oriját, és csak akkor védekezik, amikor látja, hogy az egyik ellenlábasa (vagy ellenlábas szövije) van a közelben, elkezd védekezni, az meg bal....! Remélem, ebben egyet értünk. Az ilyen orikat szokták tönkreverni az 'ismeretlenek', hiszen a tulaj csak az ellenségeire készül rá. Én meg odamegyek, sose láttam, de előttem van, és úgy szétalázom, hogy bexarik. Remélem nyilvánvaló, hogy ez a 'rákészülök az ismert ellenségeimre' szori nem csak hogy súlytalan, de mondhatni nevetséges...

Kb olyan, mintha mondjuk Magyarország leszerelné az összes katonáját, mert minek? Nincs a közelben ellenség, hiszen Uniós tagok vagyunk, meg NATO tagok is meg minden. és majd ha majd valaki hadat üzen, elkezdek készülődni, és behívom a férfiakat sorozásra. Mindeközben természetesen a jövendőbeli ellenség ad nekem időt arra, hogy felfegyverkezzem. (Párhuzam a 'ha látom hgoy ellenség támad, rákészülök, átépülök'-kel. Nyilván ez egy vicc volt, amit csak azért írt le a hozzászóló, hogy az irántam érzett utálatát kifejezze, mivel egy ilyen baromsággal senkit nem tud meggyőzni, viszont a változás bevezetésének ellenzésére szülhet +1 hozzászólást.)
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
  #95  
Old 03-14-2008, 08:23
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Úgyhogy az ilyen jellegű ellenzők ássanak mélyebbre a tarisznyájukban, és hozzanak fel olyan érveket a véleményük mellett, amin nem röhög sírva-fetrengve az ember fél napig.

2 gyöngyszem, amin lefordultam a székről a röhögéstől:

- az ellenség vár 9 kört, hogy én rákészülhessek, átépülhessek, mielőtt csatázunk (közlöm, hogy 1 körről darálnak be, és nem várnak rá, hogy átépülj)

- 4 másodperc leforgása alatt elnyomom a távolbanézés varázslatot, behívok szövetségi segítséget, stb... (közlöm, hogy 10 Mb-es internettel is van kb 0,5 másodperc, mire betölti a követkző lapot a Hódító, szeretném látni, ahogy 4 másodperc alatt bemész a 'Varázslatok' menübe, legörgeted a 'Távolbalátás (MAGADRA)' nevű varázslatot, megnyomod a 'Tovább >>' gombot, megnyomod a 'Varázslás' gombot, megvárod az eredményét, realizálod magadban, hogy "Húha, jönnek felém!", majd kiszámolod, hogy mennyi ellenség jön, azt mennyi védő egységgel fogod meg, kiszámolod, hogy neked mennyi van, és ahhoz mennyit kell behívnod, hogy elegendő legyen, majd bemész a 'Háború' menüpontba, rányomsz a 'Szövetségesi segítségek' linkre, kitöltöd a cellát, hogy hány körre szeretnél segítséget kérni, majd rányomsz a 'Segítség kérése' gombra. Ezt motasd be nekem élőben, hogy hogyan kell csinálni!)

Kéretik nem elbagatelizálni ezt a kérdést. Akármilyen furcsa, vannak emberek, akiknek ez a kérdés (ez a topic) igenis fontos. Nem kéne őket ilyen megalázó módon lenézni. Köszönjük.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 

Last edited by [HTPA]GeeForce; 03-14-2008 at 08:32..
  #96  
Old 03-14-2008, 09:14
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Gee .. szerintem ezt ne itt feszegesd, maradjunk az eredeti témánál, mielőtt ez a topik is repül a csetbe.
  #97  
Old 03-14-2008, 09:15
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Mit feszegetek?

Képtelen dolgokkal próbálnak tiltakozni valami ellen, amire nincs bizonyíték. Az ellenkezőjére pedig van.

Szóval konkrétan mit feszegetek én?



/ha a topic a chat-ba repül, akkor az pont az olyanok miatt lesz, akik teljes képtelenségeket írnak bele/
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
  #98  
Old 03-14-2008, 09:16
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Igen, tippeltem egy számot. 100-200. És nem sokkal utána konkretizáltam ezt a számot. Hogy kerek szám elgyen, FELFELÉ kerekítettem, 60-ra. Tehát az én hasraütésem sokkal durvább volt, mint a valóság!

Bemásoltam az átírt nevű országokat ebbe a topicba. Megnézheted.
Beírtam, hogy ez hány darab. Pontos darabszámra. Megnézheted.
Minden egyes szám, amit te "lökött sódernek" hívsz, valós adat, Ati topicjából másoltam ide.

Ennek ellenére Te vagy az, aki még mindig káosszal riogat. A valóság megmutatta, hogy szó sincs káoszról. Én azt mondom, hogy nem lesz káosz, és erre számszerű bizonyítékom van. Te azt mondod, káosz lesz, amire semmi bizonyítékod nincs.


Off: Szerintem az 1/x és a 2/C csoportot ne hozzuk be ebbe a topicba. On:
:'(
A kifogásolt számok helyett említesz egy másik, nem kifogásolt számot. A sódert Ati szövegére érted, míg én szinte az összes többi szakadozott, verklizett mondanivalódra. Az időket is kevered, nem csak a hsz-eket. Tudtam h nehéz lesz veled bármit is megértetni, de ha már jelen és jövő; létező és nem létező között sem teszel különbséget, értelmetlennek találom bármit is mondani neked. Sajnálom, de ennek folytatása sem a megbeszélések témájába, sem az én türelmembe nem fér.
  #99  
Old 03-14-2008, 09:19
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Mit feszegetek?


Az hogy ki hogy tud segítséget behívni, távolt nézni, nem a topik témája .. de végülis nekem mindegy ha megy a lecsóba ez a topik is.
  #100  
Old 03-14-2008, 09:33
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

1x tippeltem, azóta konkrét számokkal számolok. De te erre azt mondod, hogy "azóta is lököm a sódert". TE hívod sódernek a valós adatokat. Mivel ÉN valós adatokról beszélek.

Az időket is TE kevered. Volt egy tipp, hogy hányan íratták át a nevüket. nemsokkal utána vettem a fáradságot, és kikerestem Nektek a valós számokat. De TE még mindig azzal jössz, hogy káosz... Fel szeretném hívni a figyelmed, ha még az én tippem igaz is lenne, tehát nem 57, hanem 100-200 ország íratta volna át a nevét, még az is nevetségesen minimális szám az össz országlétszámhoz képest.

A mondanivalóm nem szakadozott, mivel határozottan egy felé mutat, és a céltól nem hagyom magam valótlan sületlenségekkel eltántorítani.

A mondanivalóm nem verklizett, mivel minden egyes felmerült javaslatra reagáltam, és az alap ötletet a felmerülő módosítási igényeknek megfelelően hsz-ről hsz-re módosítom.

Jelen, és jövő között, létező és nem létező között különbséget teszek.
Mégpedig előre vetített mutatószámokkal.
Aki nem tesz különbséget, az te vagy, ugyanis valótlan jelennel vetítesz előre egy még valótlanabb jövőt!

Az én álláspontom az, hogy nem szaporodnak el a névátírások, főleg, hogy a múltkori szituációhoz képest brutálisak lesznek a követelményei, és a múltkori, jóformán viccesen lágy követelmények (alacsony vip, azonnali átírás, stb..) ellenére sem lett káosz sehol. Főleg nem az emlegetett normál csoportokban.

Ha nem fér a türelmedbe, hogy normális kifogást hozz fel azon kívül, hogy "hát én lusta vagyok felírni 2 nevet a 'Jegyzetek' menüpontba", akkor valóban nincs miről beszélni. Mert eddig ennél értelmesebb ellenérvet nem nagyon hallottam.

Ki hozta fel azt, hogy őt 10 körről támadják meg, hogy 9 köre van átépülni, és még utána meg is tölteni az üres helyeket?
Ki hozta fel, hogy nem kívánja használni a Jegyzetek menüt?
Ki hozta fel, hogy 4 másodperc alatt ő végignyomkod 20 másodpercnyi utasítássorozatot?

Sajnálom, hogy ki kell ábrándítsalak, de nem én voltam az. Sajnos az ellenzők között vannak olyanok, akik bármilyen sületlenséget bedobnak a 'kosárba', csak nehogy véletlenül igazam legyen.

A következő kitaláció mi lesz? Hogy ha velem egy csoportban van az országa, akkor leállnak a tanyáinak a termelése? Egyszerűen csak be kéne vallani, hogy a témától igencsak távoleső, erősen megkérdőjelezhető dolgokkal próbálják szabotálni a topicot. Amint ezek abbamaradnak, visszatérhetünk a normális kerékvágásba.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 18:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu