Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #91  
Old 04-27-2007, 17:06
Croissant Croissant is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Budapest és Vécs között
Posts: 847
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem csak egy szövetség van a játékban, hanem több közül választhatsz, hogy hova szeretnél belépni, esetleg a meglevőkön felül újat alapítani, vagy a sok közül az egyiket menedzselni. Ez marad így, ezzel semmi problémát nem látok.
Rendben...
__________________
Tükröt mutatok mindenkinek, hiszen mindenki másokon keresztül ismeri meg önmagát.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #92  
Old 04-27-2007, 17:37
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

a Pontok súgóban ez áll:

"A saját országod mindig középen helyezkedik el, valamint - alapbeállításként - 10-10 országot láthatsz a sajátod elõtt, illetve mögött."

alapbeállításként viszont csak 9-9 ország látszik.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #93  
Old 04-27-2007, 22:24
Lion Lion is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Australia Melbourne
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Sziasztok!

Angol Anarchaban vettem eszre h gomboztem orszagot Sikeres volt a gomb majd az orszag tulajdonaosa ugyan azt a gombozesem mint gombozesi kiserletet masolta be a forumra.
Holott a gomb sikeres volt Nalla megis kiserletkent jelent meg az orszagnevvel.
Masik dolog a normalba visszahelyezett orszag (ami az y zerostartmiatt kerult at ) Nem indithato tobbet a hetvegi jatekban "Anarchista csoportba athelyezett orszag nem indithato a hetvegi jatekban .Hibauzenet jelenik meg.
Nem tudom Ati behelyeztetek e mar a sugoba a zerostartot ,vagy van e tervbe veve. Szerintem zerostartolt orszagnal ,ha az anachbol tortenik a zerostart automatikusan keruljon ki az orszag az osszekotesbol Mint ahogy a normalbol atkerulo orszag kikerul.
Hisz az anarchban az aktiv jatek miatt elofordulnak csoportos osszekotesek a vip rendszerezese vegett.Ami gondot addig nem is jelent amig valaki zerostartolni nem szeretne az orszagat a normalcsoportok valamelyikeben ,es nem tudja kivenni az osszekotesbol a zerostartolt orszagot.
Ez meg akkor lehet gond ha cserelt ajandekba kapott vagy esetleg vett orszagrol van szo.
Reply With Quote
  #94  
Old 04-27-2007, 22:29
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Lion View Post
Masik dolog a normalba visszahelyezett orszag (ami az y zerostartmiatt kerult at ) Nem indithato tobbet a hetvegi jatekban "Anarchista csoportba athelyezett orszag nem indithato a hetvegi jatekban .Hibauzenet jelenik meg.
Nem tudom Ati behelyeztetek e mar a sugoba a zerostartot ,vagy van e tervbe veve. Szerintem zerostartolt orszagnal ,ha az anachbol tortenik a zerostart automatikusan keruljon ki az orszag az osszekotesbol Mint ahogy a normalbol atkerulo orszag kikerul.
Hisz az anarchban az aktiv jatek miatt elofordulnak csoportos osszekotesek a vip rendszerezese vegett.Ami gondot addig nem is jelent amig valaki zerostartolni nem szeretne az orszagat a normalcsoportok valamelyikeben ,es nem tudja kivenni az osszekotesbol a zerostartolt orszagot.
Ez meg akkor lehet gond ha cserelt ajandekba kapott vagy esetleg vett orszagrol van szo.
Kérlek, hogy ha új javaslatod van, akkor azt a Megbeszélések topicban új javaslatként vesd fel. Ebben a témában új javaslatokkal nem foglalkozom, ez a téma csak arról szól, hogy a mostani játékban tud-e bárki bármi hibáról. Köszönöm.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #95  
Old 04-28-2007, 19:34
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az hiba, hogy miután szabira tettem az orim a helytartó még felteszi a varikat?
Reply With Quote
  #96  
Old 04-28-2007, 19:35
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Reni View Post
Az hiba, hogy miután szabira tettem az orim a helytartó még felteszi a varikat?
Nem hiba, abban a körben (körváltás előtti HT akciók) még a beállításoknak megfelelően elvégzi a dolgát, hiszen abban a körben még Te is feltehetted volna a varázslatokat.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #97  
Old 04-28-2007, 19:37
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ez gyors volt, köszi
Reply With Quote
  #98  
Old 04-29-2007, 19:48
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ha VIP aktiválódik, akkor nem működik az eseményjelző, csak ha újraindítom a hódítót.

más

Körváltás előtt kiadok a piacon egy vásárlást. Elkezdődik a körváltás. Nyomogatom a gombot, hogy vegye már meg a cuccot. Körváltás végén helyesen meg is veszi. De a következő vásárlásomat nem hajtja végre, hanem kilép a piacról. Vissza kell lépnem és akkor már jól működik.

Nem lényeges dolgok, de azért felvetem.
Reply With Quote
  #99  
Old 04-29-2007, 20:02
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Köszi a jelzéseket.

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Ha VIP aktiválódik, akkor nem működik az eseményjelző, csak ha újraindítom a hódítót.
Ez mindenki érdeke, hogy így működjön, és a nem vipesek ne terheljék annyira a szervert, ezért az ő esetükben nincs frissítgetés. Elég egy oldal újratöltése, és máris megy. Ez csak akkor jelentkezik, ha még nem voltál vip (próba se), vagy már lejárt, és volt vip-mentes időszakod.

Picit talán fura lehet, de általános érdekeket nézve ez marad így.

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Körváltás előtt kiadok a piacon egy vásárlást. Elkezdődik a körváltás. Nyomogatom a gombot, hogy vegye már meg a cuccot. Körváltás végén helyesen meg is veszi. De a következő vásárlásomat nem hajtja végre, hanem kilép a piacról. Vissza kell lépnem és akkor már jól működik.
Már az első vásárlás is körváltásra esik? Tehát nincs kv, belépsz, beírod mit akarsz, elkezdődik a váltás, és ezután kattintasz a vásárlás gombra?

Ezt belegondolva nem kéne csinálnia, de ha reprodukálható, akkor megnézhetem.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #100  
Old 04-29-2007, 20:07
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Már az első vásárlás is körváltásra esik? Tehát nincs kv, belépsz, beírod mit akarsz, elkezdődik a váltás, és ezután kattintasz a vásárlás gombra?

Ezt belegondolva nem kéne csinálnia, de ha reprodukálható, akkor megnézhetem.
ez télleg zavaró tud lenni néha, és nem is olyan nehéz reprodukálni - jön ez magától is
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 21:45.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu