Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1431  
Old 05-22-2007, 18:17
OFF OFF is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 7
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Akkor viszont köszönöm ennek a marhaságnak a kiagyalóinak, hogy így megszívattak. És köszönöm, hogy játszhatatlanná tettek egy fajt (csak egy dolog, hogy a kedvencem volt)
Most végignézhetem ahogy szétszedik az orimat és kénytelen leszek újrázni más fajra mert senki nem szólt, hogy, koma, ne legyél elf mert szétkapták. Bezzeg a buli felhívás tudják küldeni zöldbe de egy ilyen „hatodrendű” dolgot nem. Elszáll 500 vip köröm és megint 500 mire újból eljutok 500 körig, összesen 1000 vip kör. Ez mennyi is pénzben?
Szar ez így
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1432  
Old 05-22-2007, 18:22
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 0%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by OFF View Post
Akkor viszont köszönöm ennek a marhaságnak a kiagyalóinak, hogy így megszívattak. És köszönöm, hogy játszhatatlanná tettek egy fajt (csak egy dolog, hogy a kedvencem volt)
Most végignézhetem ahogy szétszedik az orimat és kénytelen leszek újrázni más fajra mert senki nem szólt, hogy, koma, ne legyél elf mert szétkapták. Bezzeg a buli felhívás tudják küldeni zöldbe de egy ilyen „hatodrendű” dolgot nem. Elszáll 500 vip köröm és megint 500 mire újból eljutok 500 körig, összesen 1000 vip kör. Ez mennyi is pénzben?
Szar ez így
Azt gondolom, hogy mindenkitől elvárható, hogy belépés előtt elolvassa a címlapi kiírásokat, különösen ha ki van valami emelve, vagy friss dátumú.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #1433  
Old 05-22-2007, 18:30
OFF OFF is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 7
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default elf

Nem tudom miért elvárható? miért? Miért nem lehet zöldet küldeni, hogy ekkor és ekkor így és így változik az elf? Sajnálom ha csalódást okozok de én nem szoktam olvasgatni a belépésnél.
Szerintem nem a játékos dolga a változásokat keresgélni, a játékos dolga a tisztességes játék, ez elvárható és jogos is.

Viszont ez a fórum klassz dolog és jó, hogy ilyen hamar jönnek a válaszok, ez tetszik
Reply With Quote
  #1434  
Old 05-22-2007, 18:32
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by OFF View Post
Nem tudom miért elvárható? miért? Miért nem lehet zöldet küldeni, hogy ekkor és ekkor így és így változik az elf? Sajnálom ha csalódást okozok de én nem szoktam olvasgatni a belépésnél.
Szerintem nem a játékos dolga a változásokat keresgélni, a játékos dolga a tisztességes játék, ez elvárható és jogos is.

Viszont ez a fórum klassz dolog és jó, hogy ilyen hamar jönnek a válaszok, ez tetszik
a játékostól elvárható hogy érdeklődjön az iránt amivel már hónapok vagy évek óta játszik
Ezt többen meg is tudták tenni
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #1435  
Old 05-22-2007, 18:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 0%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by OFF View Post
Nem tudom miért elvárható? miért? Miért nem lehet zöldet küldeni, hogy ekkor és ekkor így és így változik az elf? Sajnálom ha csalódást okozok de én nem szoktam olvasgatni a belépésnél.
Hogyhogy miért pont ott? Mert azt mondtuk, hogy ott fogjuk bejelenteni. (Idézet a regszabályokból: "A szabályok módosítását a címlapon jelentjük be.") Ha egyszer ezt mondjuk, akkor miért máshol jelentsük be, és ne azon a helyen, ahol mindenki várja?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #1436  
Old 05-22-2007, 18:40
OFF OFF is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 7
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default elf

És az üzemeltetőtől meg az, hogy értesíti a játékosokat egy esetleges változtatásról, főleg ha az ilyen szintű.
Miért nézitek ilyen egyoldalúan a kérdést? Én belépek és játszom. Ennyi. Miért kellene olvasnom bármit is? Ha zöldben a bulifelhívást el lehet küldeni akkor úgy gondolom ezt is el lehetett volna küldeni.
Reply With Quote
  #1437  
Old 05-22-2007, 18:41
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hogyhogy miért pont ott? Mert azt mondtuk, hogy ott fogjuk bejelenteni. (Idézet a regszabályokból: "A szabályok módosítását a címlapon jelentjük be.") Ha egyszer ezt mondjuk, akkor miért máshol jelentsük be, és ne azon a helyen, ahol mindenki várja?
Igen ez jogos, márpedig aki regelt az elfogadta a szabályokat
Reply With Quote
  #1438  
Old 05-22-2007, 18:41
OFF OFF is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 7
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Mind1, hagyjuk a témát.

köszönöm a válaszokat.
Reply With Quote
  #1439  
Old 05-22-2007, 18:42
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by OFF View Post
És az üzemeltetőtől meg az, hogy értesíti a játékosokat egy esetleges változtatásról, főleg ha az ilyen szintű.
Miért nézitek ilyen egyoldalúan a kérdést? Én belépek és játszom. Ennyi. Miért kellene olvasnom bármit is? Ha zöldben a bulifelhívást el lehet küldeni akkor úgy gondolom ezt is el lehetett volna küldeni.
Tehát mikor bereggeltél, akkor elolvastad a regszabályzatot, és el is fogadtad, hogy a változások a címlapon lesznek meghirdetve, akkor mi a gond?
Reply With Quote
  #1440  
Old 05-22-2007, 18:44
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 0%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by OFF View Post
És az üzemeltetőtől meg az, hogy értesíti a játékosokat egy esetleges változtatásról, főleg ha az ilyen szintű.
Miért nézitek ilyen egyoldalúan a kérdést? Én belépek és játszom. Ennyi. Miért kellene olvasnom bármit is? Ha zöldben a bulifelhívást el lehet küldeni akkor úgy gondolom ezt is el lehetett volna küldeni.
Az értesítés meg is történt, arról igazán nem tehetek, hogy nincs kedved olvasni a vastag, új hírként kiemelt részeket a címlapon. Ha ott nincs kedved olvasni, máshol sem lesz, innentől teljesen felesleges bárhol máshol jelezni a változást. Ott jelezzük, ahol mindenki várja, mert tudja, hogy ott lesz jelezve, ha komoly változás van.

Ez a természetes.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Faji varik Szecsa Általános beszélgetés Hódítós témákban 146 07-21-2007 21:28


All times are GMT +1. The time now is 05:46.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu