Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1141  
Old 05-09-2007, 16:14
merlin merlin is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 138
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Egy ember? No nézzük akkor, hogy csak a beírásod óta kik nem olvastak kellően vissza:

Ez az elmúlt 10 percben ez még 2 ember. Azt hiszem ilyen ütemben még jóideig értelmetlen komolyan felvetni az esetleges finomhangolást.
ez elég erős vicc ahhoz képest, hogy elötte vázoltam, hogy minden beírást elolvastam
s nem is válasz a kérdésre
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1142  
Old 05-09-2007, 16:15
Blasi Blasi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 26
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

A kérdésemre természetesen én se kaptam választ....
Reply With Quote
  #1143  
Old 05-09-2007, 16:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by merlin View Post
ez elég erős vicc ahhoz képest, hogy elötte vázoltam, hogy minden beírást elolvastam
s nem is válasz a kérdésre
Akkor feltételezem nem kérdeztél volna olyat, amire már napokkal ezelőtt válaszoltam.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #1144  
Old 05-09-2007, 16:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Blasi View Post
A kérdésemre természetesen én se kaptam választ....
A kérdésedre természetesen te sem olvastad el a választ.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #1145  
Old 05-09-2007, 16:17
merlin merlin is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 138
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

[quote=Cassandra;94815][color="Navy"]Merlin kérésére kiegészítve.
köszönöm
a józan hangot is
Reply With Quote
  #1146  
Old 05-09-2007, 16:17
Blasi Blasi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 26
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Tisztelt Ati: erre hol is reagáltál?
Akkor nézzük kicsit más szemszögből, mondjuk a fantasy világból: ha jól sejtem az elfek ott többnyire ügyességben és gyorsaságban jeleskednek és bár kevesen vannak 1:1-ben könnyen megvernek bárkit ha harcra kerül a sor. Javíts ki kérlek Ati ha te nm így látod!
Ezzel szemben: a veszteségek 30%-kal magasabbak, a hadügyi tudománytekercsek írása 50%-kal drágább (ez teljesen szemben áll azzal pl,h a hadügy és mágia területén elérhető maximum 40%)
Nem lehet ha már teljesen "lebutítottátok" tolvajlás és varázslás terén, akkor hadi téren kellene neki valami bónuszt adni?!
Reply With Quote
  #1147  
Old 05-09-2007, 16:20
Babszemjankó Babszemjankó is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 19
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Blasi View Post
Tisztelt Ati: erre hol is reagáltál?
Akkor nézzük kicsit más szemszögből, mondjuk a fantasy világból: ha jól sejtem az elfek ott többnyire ügyességben és gyorsaságban jeleskednek és bár kevesen vannak 1:1-ben könnyen megvernek bárkit ha harcra kerül a sor. Javíts ki kérlek Ati ha te nm így látod!
Ezzel szemben: a veszteségek 30%-kal magasabbak, a hadügyi tudománytekercsek írása 50%-kal drágább (ez teljesen szemben áll azzal pl,h a hadügy és mágia területén elérhető maximum 40%)
Nem lehet ha már teljesen "lebutítottátok" tolvajlás és varázslás terén, akkor hadi téren kellene neki valami bónuszt adni?!
Jajj Blasi!Kérlek ilyeneket ne írj!Még a végén azt kapjátok,hogy nem kerül majd 50%-al többe a haditeki írása!
Reply With Quote
  #1148  
Old 05-09-2007, 16:22
Blasi Blasi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 26
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Jelenlegi helyzetben úgyis mehet kukába az összes elf ori... Mert nm tudok elképzelni olyat,h bárki is maga mellé venné szövibe... Bárminemű kis pozitív változás(érdembenire nm számíthatunk az orkoktől) csak segíthet:-)
Reply With Quote
  #1149  
Old 05-09-2007, 16:28
Babszemjankó Babszemjankó is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 19
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

SzVSZ ha Ati akarna változtatni akkor neki is lenne egy-két kompromisszumos ajánlata,de nem is akar így nem értem ezt az egész műbalhét!
Reply With Quote
  #1150  
Old 05-09-2007, 16:30
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Én spec imádom az elfet, csak nem arra kell használni, amire nem való.
Elf

A fák népe. Országukat sűrű erdők borítják, melyek susogó lombjai közt rejteznek az ország lakói. Az elfek magasak, emiatt nem túl teherbíróak. A természettel hihetetlen összhangban élnek, ismernek minden fát és bokrot az országukban, így alaposan meg tudják nehezíteni minden idegen behatoló útját. Mások számára talán ehetetlennek tűnő növényeket is képesek elfogyasztani, valamilyen csak általuk ismert módon elkészítve (pl. mindenhol csodájára járnak az elf felderítőknek, akik több hetes utakra elindulnak mindenféle élelem nélkül). A mágia sem idegen tőlük, bár főként maguk és területük megvédésére koncentrálnak. A tolvajokat nem becsülik sokra. Békeszerető népek, idejüket sokkal szívesebben töltik az erdőben sétálgatva, mint a harctéren. A legtávolabb a föld mélyének világa áll tőlük, sokuk semmi pénzért sem merészkedne oda.

Jo rendben nem arra használták kellettek a maluszok ..DE ITT az van leirva hogy a mágia nem idegen tölük akkor a mágiára miért is kaptak maluszt ????
Pl a TK nyitásra.....Sztem azért épfelderitést csinálni néha kell.....Meg ha megtámadják tolvajokkal akkor esetleg a Támadó tolvajokat is valahogy hatástalanitani kéne....Engem nem nagyon érdekel hogy nem tudok gyujtani de azért ha lelopnak akkor legalább mindenféle malusz nélkül el tudjam venni a tolvak kedvét attol hogy piszkáljon....
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Faji varik Szecsa Általános beszélgetés Hódítós témákban 146 07-21-2007 21:28


All times are GMT +1. The time now is 22:15.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu