Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Melsik verziót támogatnád, és miért?
A súgót javítsuk a tényleges állapotoknak megfelelően. (Elf katonai védelem: 20%) 37 41.11%
Erősítsük az elf védelmét mégjobban, a súgóban leírtak szerint. (Elf katonai védelem: 30%) 53 58.89%
Voters: 90. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #361  
Old 04-25-2007, 14:06
NoName NoName is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 16
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by API View Post
Franci
szerinted komojj felnőtt emberek hadatüzennek a másiknak, vagy épp 10 lovast indítanak?
ne izélj
a hban pont ez /lenne/ a jó, h komoly felnőtt emberek kicsit játszhatnak katonásdit ála nonéjm... és lehet elf is akár... vagy agresszív ork...

és persze hogy védik a 25k hekis "macijukat"... ami több év munkája... mert azért a 20-25ks "maci" alatt ott figyel egy majdnem akkora másik "maci" is...

és mondjuk 1 védekező ori ha 25k hekin bekap 1 serget, akkor karcsúbb leszen... és mostmár fedezgetni sem lehet hipp hopp

Mellesleg azé nem kell az elfeket sajnálni és pátyolgatni mert az ex szövim Aban elfként is ütött szép egészségeseket

sztem ezt a témát /sem/ nem kell/ene/ komolyan venni csak, mint 1 játékot... és akkor egyből nem fog izzadni senki tenyere az egéren hajnal 3kor
Ja lehet, hogy ötütt, de gondolom ő is simán üthetővé vált ezzel
Reply With Quote
Sponsored Links
  #362  
Old 04-25-2007, 14:08
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 0%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwen View Post
Próbálj meg békésen fedezgetni az A-ban csoport 10%-a után!
ha elfet választasz, akkor ne akarj békésen fedezgetni a csoport 10%-a után, mert az elf nem arra való. Onnan már bőven tudsz fordulni, ha a békés játék mellett vagy. Békés játékkal ne akarj top1 lenni.

Ezt az érvet sose értettem. Békésen akarok játszani, senkit nem akarok megtámadni, de cél a top1.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #363  
Old 04-25-2007, 14:11
API API is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 19
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by NoName View Post
Ja lehet, hogy ötütt, de gondolom ő is simán üthetővé vált ezzel
Aban aki üt, az üthető is... csak ügyes és okos volt és nem ment rá senki
Reply With Quote
  #364  
Old 04-25-2007, 14:13
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
ha elfet választasz, akkor ne akarj békésen fedezgetni a csoport 10%-a után, mert az elf nem arra való. Onnan már bőven tudsz fordulni, ha a békés játék mellett vagy. Békés játékkal ne akarj top1 lenni.

Ezt az érvet sose értettem. Békésen akarok játszani, senkit nem akarok megtámadni, de cél a top1.
Nem vagyok békés játékos, de elvárom a nekem járó védelmet, ha éppen pihenni szeretnék, mert kimerített a sok hódítás.
Reply With Quote
  #365  
Old 04-25-2007, 14:13
NoName NoName is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 16
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
sok számolás igazolja hogy azonos felépités mellett az elfnek erősebb a védelme mint az ork támadása a 20%os védelemmel. logikusnak tartom hogy mindenre a 20%ot kapja egységesen, és ne emeljük 30ra ha egy ork beáldozza magát tanyafreenek, akkor ne állitsa már meg egy áldozat nélküli elf... így is jóval több barakk kell egy orknak mint barakk/torony egy elfnek
2000 hekin elf tudós 35%barakk/torony védelem vari (vagyis 70%-a területének)
36400*14*1,45*1,3*1,3*1,2=1498529,76 ez hány %barakk lenne egy egyéniben felfelé támadó ork tudósnak 7tábornok vérszomjal?
1498529,76/1,45/1,3/1,3/1,1/1,1/6/52=1619,83 tehát 1620 barakk vagyis 81%barakk kell neki ehez!!! 11%al több... klántámadásnál 1v1 személyes klánoknál ez még nagyobb

Igen, de egy elf felépítse sose lesz azonos egy orkéval...orknak nincs szüksége nagyon semmire. Valaki meglopja szétveri. Az elf azért nem ilyen könnyen van. Hogy szerez vagyont?? Támad, azt nem tud...hacsak ki nem nyílik teljesen. Sokan nem is vállalják be a támadást...lop?? Akkor toli kell, de akkor meg gyengébb a védelme. Ja értem...aranyalmával ugye??

És ismerem a számokat, számoltam elég sokat én is. És elég sokat kellett áldozzak azért, hogy az orkokat megfogjam.

Szerintem legyen minimum egy olyan faj ami egy legalább a másik fajnak borsót tud törni az orra alá...
Reply With Quote
  #366  
Old 04-25-2007, 14:14
NoName NoName is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 16
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by API View Post
Aban aki üt, az üthető is... csak ügyes és okos volt és nem ment rá senki
Igen jól csinálta. Tudom.
Reply With Quote
  #367  
Old 04-25-2007, 14:19
API API is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 19
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by NoName View Post
Igen jól csinálta. Tudom.
ööö... honnanis?
most kezd érdekelni ez a topik...
Reply With Quote
  #368  
Old 04-25-2007, 14:21
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by NoName View Post
Igen, de egy elf felépítse sose lesz azonos egy orkéval...orknak nincs szüksége nagyon semmire. Valaki meglopja szétveri. Az elf azért nem ilyen könnyen van. Hogy szerez vagyont?? Támad, azt nem tud...hacsak ki nem nyílik teljesen. Sokan nem is vállalják be a támadást...lop?? Akkor toli kell, de akkor meg gyengébb a védelme. Ja értem...aranyalmával ugye??

És ismerem a számokat, számoltam elég sokat én is. És elég sokat kellett áldozzak azért, hogy az orkokat megfogjam.

Szerintem legyen minimum egy olyan faj ami egy legalább a másik fajnak borsót tud törni az orra alá...
nagy balfékek kellenek ahoz, hogy te orkal az ütéseidtől legyél milliárdos...
ha nem egy egyszemélyes klánról van szó hanem egy nagyobb klán egyik "védőbástyájáról" akkor simán tarthat melette elég kocsmát hogy lopni is tudjon... hiszen akkor elég kevesebb ház is hogy ne müködjön alaphelyzetbe a tornyok nagy része csak támadás elött kell fokoznia hozzá...
az mf-ek meg az 1személyes klánok pedig általában elég gazdagok, különben nem jut sokra...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #369  
Old 04-25-2007, 14:28
Artúr's Avatar
Artúr Artúr is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 146
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Sziasztok

Többet nem szólok a témához, mert amit el akartam mondan már elmondtam vagy mások elmondták helyettem.

Csak annyit tennék hozzá, többektöl elhangzott "a súgó hibáját kell javítani".
Nos, ez nem a súgó hibája hanem a programozásé. Mindenki 30%-al számolt, a support is, úgy folytak le támadások/védekezések, stb. Ez a megszokott. A programozási hiba kapcsán vetődött fel Atiban, hogy nem kellene-e gyengíteni az elfet, a hiba/elütés benthagyásával.

Tényleg nem 1/A centrikusan kellene vizsgálni a dolgot, hanem rendszerében. A megbeszélésnek pedig van értelme. Sok olyan játékos van aki nem csak önző módon, hanem sok aspektusban végigondolja a következményeket. Ezért nem kell elsietni a döntést.
__________________
I am a man who walks alone...

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták kínaiul; mi realisták meg lőni.

Eladó egy kitűnő állapotban lévő II. világháborús francia karabély. Sosem lőtek vele, egyszer leejtették.
Reply With Quote
  #370  
Old 04-25-2007, 14:29
NoName NoName is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 16
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
nagy balfékek kellenek ahoz, hogy te orkal az ütéseidtől legyél milliárdos...
ha nem egy egyszemélyes klánról van szó hanem egy nagyobb klán egyik "védőbástyájáról" akkor simán tarthat melette elég kocsmát hogy lopni is tudjon... hiszen akkor elég kevesebb ház is hogy ne müködjön alaphelyzetbe a tornyok nagy része csak támadás elött kell fokoznia hozzá...
az mf-ek meg az 1személyes klánok pedig általában elég gazdagok, különben nem jut sokra...
És mi van ha nem milliárdos, és nem az A-ra gondoltam, ahol már várják az embert a klánok és van egy kis tartalékuk, hanem másik csoprotokban, ott mi lesz velük?

Akkor ezek szerinte azt mondod, hogy bukjon bele a faji választásába. Értem, jó megközelítés...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 08:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu