Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #201  
Old 03-18-2007, 21:25
Bea Baba's Avatar
Bea Baba Bea Baba is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 193
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Áruld el nekem, 6 körre mennyi készülit emészt fel a mérgezés? Nekem nem az a bajom, hogy lopnak, hanem hogy úgy teszik, hogy képtelenség tenni ellene. A tolis 6 körről simán lelopja rajtam a készülijét, ugyanezt egy varis nem teheti meg, mert 6 körön a felfedés neki 2x annyiba kerül mint 2 körön...
nah igen, jogos, szóval csak a fáradás növelés lessz a legjobb ötlet
szerintem sokak számára már ez is bátoritólag hatna, fajválasztásnál mert a törpék szaporodása pl. kimondottan jót tenne a játéknak
__________________
Don't worry, beeee happy!!

Bea Baba (#336994) itt megtaláltok
Reply With Quote
Sponsored Links
  #202  
Old 03-19-2007, 13:55
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

9% talán a mérgezés 6 korre de lehet h 10. Mindazonáltal a mérgezés elég sok tolit visz. Ha csak 5X tudja megcsinálni az is sok, sztem a toli fogja hamarabb megunni, raadasul 6 korre a haszon se akkora. Ember tolival valoban nem mindig lehet megcsinalni, de nem is kell mindenre megoldast talalni. Lop, lop kesz, el kell menni felfele vagy el kell intezni vhogy. Ha erre megoldast kerestek akkor arra is mar legyszi h ne ussek le siman a hadisok a tolikat mert az megse fair h ingyenfoldek. Teged az zavar h lopnak engem meg az h a hadisok atgazolnak mindenkin, na most mi van? Patt? Sztem ez az egyensulyi helyzet jo ahogy van nem kell felboritani. Bea szerint jo lenne a sok torpe, sztem meg a sok tolis lenne jo, ismet csak patt. Lehet ha ezt keresztulviszitek akkor majd batoritolag hat a torpeknek, de ugyanigy kiolitek a tolikat is, na jo nem teljesen, de ertjuk a koltoi tulzast remelem : )
Reply With Quote
  #203  
Old 03-19-2007, 14:03
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Penya View Post
9% talán a mérgezés 6 korre de lehet h 10. Mindazonáltal a mérgezés elég sok tolit visz. Ha csak 5X tudja megcsinálni az is sok, sztem a toli fogja hamarabb megunni, raadasul 6 korre a haszon se akkora. Ember tolival valoban nem mindig lehet megcsinalni, de nem is kell mindenre megoldast talalni. Lop, lop kesz, el kell menni felfele vagy el kell intezni vhogy. Ha erre megoldast kerestek akkor arra is mar legyszi h ne ussek le siman a hadisok a tolikat mert az megse fair h ingyenfoldek. Teged az zavar h lopnak engem meg az h a hadisok atgazolnak mindenkin, na most mi van? Patt? Sztem ez az egyensulyi helyzet jo ahogy van nem kell felboritani. Bea szerint jo lenne a sok torpe, sztem meg a sok tolis lenne jo, ismet csak patt. Lehet ha ezt keresztulviszitek akkor majd batoritolag hat a torpeknek, de ugyanigy kiolitek a tolikat is, na jo nem teljesen, de ertjuk a koltoi tulzast remelem : )

Felőlem legyen sok tolis. Nekem az a bajom, hogy úgy tudnak ártani, hogy esély sincs tenni ellene. A varis ha messziről renget kifárad hamar, de a tolis bárhonnan gyakorlatilag ugyanolyan hatékonysággal gyújtja rám az orit.

És a miheztartás végett: X-ben 230 heki tájékán 1k pont különbség 8 kör. Lopni lehet kényelmesen, mert nem igazán érzed a hátrányát ártózni vagy seregezni nem. Ráadásul azt se tehetem meg, hogy szó nélkül tönkreverek minden tolist a környékemen, hogy ne lopjanak majd ha eltávolodok tőlük, mert ugye azzal tönkreteszem a játékukat szegénykéknek, és én megyek anarchba...
Reply With Quote
  #204  
Old 03-19-2007, 14:15
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

az ötlettel alapjában véve én is egyetértek, mint nagy toliimádó
én is tapasztaltam már, hogy 8-9 körről próbálkoznak egyesek, olykor sikerrel...
és nem igazán fer dolog a hadisokkal, varisokkal szemben...
tapasztalatból tudom, bőven elég pénzt, nyersit, de főleg tekit össze lehet lopni 2-3 körről is...
legalábbis az alsóbb szinteken...
feljebb pedig vállalja fel valaki, ha tolis akar lenni
a probléma legfeljebb a kis látszámú csopikban lehet, de erről én nem tudok túl sokat, így nem megyek bele...
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #205  
Old 03-19-2007, 15:32
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation Sírás rívás... az megy... :)

A sírás, az még mindig megy...
Elszomorítóak vagytok...
Reply With Quote
  #206  
Old 03-19-2007, 15:58
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default *

Én egyet értek az eredeti felvetéssel...
Nem jó dolgonak tartom amit a tolisok most retorzio nélkül megengedhetnek maguknak.
__________________
LotR
Reply With Quote
  #207  
Old 03-19-2007, 16:04
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
Én egyet értek az eredeti felvetéssel...
Nem jó dolgonak tartom amit a tolisok most retorzio nélkül megengedhetnek maguknak.
LotR, legalább Te ne állj melléjük... Mindenki tudja, hogy nincs olyan, hogy retorzió nélküli lopkodás... Max nem akarjuk eléggé a bosszút...
Reply With Quote
  #208  
Old 03-19-2007, 17:22
Bea Baba's Avatar
Bea Baba Bea Baba is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 193
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Penya View Post
9% talán a mérgezés 6 korre de lehet h 10. Mindazonáltal a mérgezés elég sok tolit visz. Ha csak 5X tudja megcsinálni az is sok, sztem a toli fogja hamarabb megunni, raadasul 6 korre a haszon se akkora. Ember tolival valoban nem mindig lehet megcsinalni, de nem is kell mindenre megoldast talalni. Lop, lop kesz, el kell menni felfele vagy el kell intezni vhogy. Ha erre megoldast kerestek akkor arra is mar legyszi h ne ussek le siman a hadisok a tolikat mert az megse fair h ingyenfoldek. Teged az zavar h lopnak engem meg az h a hadisok atgazolnak mindenkin, na most mi van? Patt? Sztem ez az egyensulyi helyzet jo ahogy van nem kell felboritani. Bea szerint jo lenne a sok torpe, sztem meg a sok tolis lenne jo, ismet csak patt. Lehet ha ezt keresztulviszitek akkor majd batoritolag hat a torpeknek, de ugyanigy kiolitek a tolikat is, na jo nem teljesen, de ertjuk a koltoi tulzast remelem : )
sok tolis ugy se lessz mert sok toli, sok óriással jár---------->sok óriás, tolicsökkenéssel jár

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
LotR, legalább Te ne állj melléjük... Mindenki tudja, hogy nincs olyan, hogy retorzió nélküli lopkodás... Max nem akarjuk eléggé a bosszút...
én még kezdő vagyok, ezért megkérdeznélek, mien tuti móccert tucc a nagyobb bontások és a beváráson kivül
__________________
Don't worry, beeee happy!!

Bea Baba (#336994) itt megtaláltok
Reply With Quote
  #209  
Old 03-19-2007, 17:51
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

Quote:
Originally Posted by Bea Baba View Post
sok tolis ugy se lessz mert sok toli, sok óriással jár---------->sok óriás, tolicsökkenéssel jár

én még kezdő vagyok, ezért megkérdeznélek, mien tuti móccert tucc a nagyobb bontások és a beváráson kivül
Kimegyek mf-re, leüttetem magam (persze szigorúan nem jksz!!!), majd 2x beütöm földre, aztán viszont látás. Újból ott vagyok, ahonnan elindultam, megy fel a morálom, és mindenki boldog?
Reply With Quote
  #210  
Old 03-19-2007, 17:56
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Kimegyek mf-re, leüttetem magam (persze szigorúan nem jksz!!!), majd 2x beütöm földre, aztán viszont látás. Újból ott vagyok, ahonnan elindultam, megy fel a morálom, és mindenki boldog?
ezzel az a baj, hogy nem tudhatod, hány sereget szívsz be. és ha számodra "jól" is sül el a dolog, nem biztos, hogy 2 sereggel beférsz a tolishoz.
egyébként nem értem, hogy miért vagy az ötlet ellen... a tekilopásos topikban teljesen más volt az álláspontod... tény, hogy nem pontosan ugyanaz lenne az eredménye, de esélyt adna a visszavágásra, ha tolikkal komolyabban szívatnak.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 17:34.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu